Lokal "U studentów"

Założony przez hologram
strony: 1
hologram napisał(a):Byłem ostatnio na dyskotece,mam mieszane uczucia, ale raczej średnie.Rodzaj muzyki jak na zabawę był w miarę, ale okropnie głośno, nie dało się normalnie pogadać, nie wiadomo ile kosztuje jakie piwo. Nie wiem, może i jest jakieś menu czy coś, ale nawet jakby było to myślę że najlepiej byłoby bezpośrednio wywiesić cennik. Sala w wyglądzie nie przypomina lokalu studenckiego, ale nie wygląd jest najważnieszy.Co do obsługi to po zapytaniu o cenę browarów dostałem odpowiedź że wszystkie po tyle samo -5zł i zniżka dla studentów 50gr. Gówno prawda, walą na kasę jak chcą +-1zł, ale nie byłem wtedy w humorze na kłótnie ;) A i jeszcze jedno, moim zdaniem przydałoby się coś na wzór piwnego wtorku jak w remoncie w wawie, czyli wjazd za opłatą i browary do oporu za darmo  

hologram

Wpisów: 1
Dołączył: 23.02.2011
23-02-2011, 00:50
#1
Byłem ostatnio na dyskotece,mam mieszane uczucia, ale raczej średnie.Rodzaj muzyki jak na zabawę był w miarę, ale okropnie głośno, nie dało się normalnie pogadać, nie wiadomo ile kosztuje jakie piwo. Nie wiem, może i jest jakieś menu czy coś, ale nawet jakby było to myślę że najlepiej byłoby bezpośrednio wywiesić cennik. Sala w wyglądzie nie przypomina lokalu studenckiego, ale nie wygląd jest najważnieszy.Co do obsługi to po zapytaniu o cenę browarów dostałem odpowiedź że wszystkie po tyle samo -5zł i zniżka dla studentów 50gr. Gówno prawda, walą na kasę jak chcą +-1zł, ale nie byłem wtedy w humorze na kłótnie ;) A i jeszcze jedno, moim zdaniem przydałoby się coś na wzór piwnego wtorku jak w remoncie w wawie, czyli wjazd za opłatą i browary do oporu za darmo  
Gość napisał(a):Lokal ogólnie ok, ale zgadzam się z przedmówcą. Ceny piwa nie równe sobie. Zastanawiam się też po co ponumerowali stoliki skoro kelnerka i tak chodzi po całej sali i szuka kto co zamawiał, tak trudno napisać sobie przy zamówieniu numer stolika?. Ogólnie jest tam ok, klimat i przestrzeń to atuty tego miejsca, po prostu jeszcze jest troszkę rzeczy niedopracowanych w obsłudze i tyle.

Gość

23-02-2011, 10:36
#2
Lokal ogólnie ok, ale zgadzam się z przedmówcą. Ceny piwa nie równe sobie. Zastanawiam się też po co ponumerowali stoliki skoro kelnerka i tak chodzi po całej sali i szuka kto co zamawiał, tak trudno napisać sobie przy zamówieniu numer stolika?. Ogólnie jest tam ok, klimat i przestrzeń to atuty tego miejsca, po prostu jeszcze jest troszkę rzeczy niedopracowanych w obsłudze i tyle.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów