Martwy kot na chodniku !!!

Założony przez sasetkaa1212
strony: 1
sasetkaa1212 napisał(a):[i]Co najmniej od soboty rano pod drzewkiem w widocznym miejscu (przy wjeździe na parking przy "Delicji" na Sienkiewicza) leży zdechły kot.Wygląda to strasznie, bo chyba zabił go samochód - kocur leży cały ufajdolony z wywalonym językiem {smutny}I tak leżał - jeszcze dziś widziałam.Pytanie do Służb Miasta Ostrołęka - [b]CZY I KIEDY ktoś go łaskawie uprzątnie? Czy ma tam się rozłożyć?[/b][/i][center]{co}[/center]

sasetkaa1212

Wpisów: 1
Dołączył: 07.02.2011
07-02-2011, 17:03
#1
[i]Co najmniej od soboty rano pod drzewkiem w widocznym miejscu (przy wjeździe na parking przy "Delicji" na Sienkiewicza) leży zdechły kot.Wygląda to strasznie, bo chyba zabił go samochód - kocur leży cały ufajdolony z wywalonym językiem {smutny}I tak leżał - jeszcze dziś widziałam.Pytanie do Służb Miasta Ostrołęka - [b]CZY I KIEDY ktoś go łaskawie uprzątnie? Czy ma tam się rozłożyć?[/b][/i][center]{co}[/center]
Gość napisał(a):zadzwon do strazy miejskiej

Gość

07-02-2011, 17:37
#2
zadzwon do strazy miejskiej
Gość napisał(a):aż dziw, że osoby zamiatające chodnik / inni ludzie odpowiedzialni za porządek w mieście nic z tym nie zrobili.Bo nie wierzę, że ŻADEN z nich nie przechodził tym ruchliwym odcinkiem miasta od soboty rano. Nie wierzę.

Gość

07-02-2011, 18:58
#3
aż dziw, że osoby zamiatające chodnik / inni ludzie odpowiedzialni za porządek w mieście nic z tym nie zrobili.Bo nie wierzę, że ŻADEN z nich nie przechodził tym ruchliwym odcinkiem miasta od soboty rano. Nie wierzę.
Gość napisał(a):skoro ci przeszkadza taki widok to pochowaj tego kotka !  {zly} na tym forum nic nie wskorasz.

Gość

07-02-2011, 19:07
#4
skoro ci przeszkadza taki widok to pochowaj tego kotka !  {zly} na tym forum nic nie wskorasz.
Gość napisał(a):tak, pochowaj. latwo mówić. jak ja nawet patrzeć na niego nie mogę - nie na moje nerwy. to skandal, przecież ktoś od tego jest!!! jutro dzwonie na straż, ale i tak uważam, że to niedorzeczne, by nikt nie zareagował.przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi

Gość

07-02-2011, 20:04
#5
tak, pochowaj. latwo mówić. jak ja nawet patrzeć na niego nie mogę - nie na moje nerwy. to skandal, przecież ktoś od tego jest!!! jutro dzwonie na straż, ale i tak uważam, że to niedorzeczne, by nikt nie zareagował.przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi
Gość napisał(a):proponuje wziąć szpadel i go zakopać

Gość

08-02-2011, 09:33
#6
proponuje wziąć szpadel i go zakopać
Gość napisał(a):a ja proponuje takim wujkom i ciociom dobra rada przymknąć się, skoro nie macie nic ciekawego do powiedzenia.jestem drobną kobietą, szpadlem nie dysponuję. jak to sobie wyobrażacie? jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to jest jedno rozsądne wyjście: zamilknąć.

Gość

08-02-2011, 10:17
#7
a ja proponuje takim wujkom i ciociom dobra rada przymknąć się, skoro nie macie nic ciekawego do powiedzenia.jestem drobną kobietą, szpadlem nie dysponuję. jak to sobie wyobrażacie? jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to jest jedno rozsądne wyjście: zamilknąć.
Gość napisał(a):przymyka to się oko albo drzwi. Gdyby łaskawa pani była milsza to napewno jakiś dobry sąsiad wybawił by z kociej opresji a tak to stara panna musi się sama tym z uporać

Gość

08-02-2011, 13:19
#8
przymyka to się oko albo drzwi. Gdyby łaskawa pani była milsza to napewno jakiś dobry sąsiad wybawił by z kociej opresji a tak to stara panna musi się sama tym z uporać
Gość napisał(a):nie stara - młoda. i nie panna. to raz.dwa - nie napisałam: przymknąć, lecz "zamilknąć". a to subtelna różnica.i nie jestem sąsiadką zdechłego kota. mijam go idąc do sklepu

Gość

08-02-2011, 13:25
#9
nie stara - młoda. i nie panna. to raz.dwa - nie napisałam: przymknąć, lecz "zamilknąć". a to subtelna różnica.i nie jestem sąsiadką zdechłego kota. mijam go idąc do sklepu
Gość napisał(a):ktoś sprzątnął ciałko kota. więc nieaktualne

Gość

08-02-2011, 15:50
#10
ktoś sprzątnął ciałko kota. więc nieaktualne
Gość napisał(a):[quote=Gość]przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi [/quote]ja jeszcze dodam cos od siebie... tak jak piszesz w Oce kroluje podejscie typu gowno mnie to obchodzi. Taki syf jak tu jest na trawnikach i chodnikach to mozna chyba tylko znalezc gdzies w slumsach, porazka i wstyd, ze zyjemy wsrod takich "ludzi"

Gość

08-02-2011, 18:20
#11
[quote=Gość]przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi [/quote]ja jeszcze dodam cos od siebie... tak jak piszesz w Oce kroluje podejscie typu gowno mnie to obchodzi. Taki syf jak tu jest na trawnikach i chodnikach to mozna chyba tylko znalezc gdzies w slumsach, porazka i wstyd, ze zyjemy wsrod takich "ludzi"
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi [/quote]ja jeszcze dodam cos od siebie... tak jak piszesz w Oce kroluje podejscie typu gowno mnie to obchodzi. Taki syf jak tu jest na trawnikach i chodnikach to mozna chyba tylko znalezc gdzies w slumsach, porazka i wstyd, ze zyjemy wsrod takich "ludzi" [/quote]dokładnie. ludzie wyprowadzają psy by załatwiały swoje potrzeby gdzie popadnie, mało tego - sami chodzą po tych zas*ranych chodnikach tuż za swoimi pupilami.a gdzie kary za nie sprzątanie po psie? gdzie KULTURA która bez nakazów sama wskazuje  na poprawne zachowania?i wreszcie... gdzie odpowiednie służby? czy należy według dnich zbać tylko o skwerki i inne duperele? a reszta miasta?

Gość

08-02-2011, 21:47
#12
[quote=Gość][quote=Gość]przecież chodzą tamtędy dzieci do szkoły, ludzie wyprowadzają psy by robiły kopę na trawniku przed wieżowcem, ludzie chodzą do sklepu... znieczulica i rozumowanie typu: gówno-mnie-to-obchodzi [/quote]ja jeszcze dodam cos od siebie... tak jak piszesz w Oce kroluje podejscie typu gowno mnie to obchodzi. Taki syf jak tu jest na trawnikach i chodnikach to mozna chyba tylko znalezc gdzies w slumsach, porazka i wstyd, ze zyjemy wsrod takich "ludzi" [/quote]dokładnie. ludzie wyprowadzają psy by załatwiały swoje potrzeby gdzie popadnie, mało tego - sami chodzą po tych zas*ranych chodnikach tuż za swoimi pupilami.a gdzie kary za nie sprzątanie po psie? gdzie KULTURA która bez nakazów sama wskazuje  na poprawne zachowania?i wreszcie... gdzie odpowiednie służby? czy należy według dnich zbać tylko o skwerki i inne duperele? a reszta miasta?
Gość napisał(a):dokladnie, a sluzby zamiast wozic tylki w samochodach powinni piechotka po miescie zasuwac i wlepiac mandaty za psie kupy i inne... Jesli chodzi o KULTURE to u nas takie cos prawie nie wystepuje ;) mamy za to pod dostatkiem chamstwa i buractwa

Gość

09-02-2011, 12:05
#13
dokladnie, a sluzby zamiast wozic tylki w samochodach powinni piechotka po miescie zasuwac i wlepiac mandaty za psie kupy i inne... Jesli chodzi o KULTURE to u nas takie cos prawie nie wystepuje ;) mamy za to pod dostatkiem chamstwa i buractwa
Gość napisał(a):jak mówicie że w Oce jest syf na trawnikach i chodnikach to przyjedźcie do Wawy

Gość

09-02-2011, 17:17
#14
jak mówicie że w Oce jest syf na trawnikach i chodnikach to przyjedźcie do Wawy

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów