Ostrołęckie kwiaciarnie a bukiety ślubne

Założony przez mikaya
strony: 1
mikaya napisał(a):którą kwiaciarnie polecacie przy wyborze bukietu ślubnego? a może ktoś wie co się stało z kwiaciarnią 4 pory roku mieszczącą się przy liceum Halika, przeniesiona czy zlikwidowana?

mikaya

Wpisów: 2
Dołączył: 19.07.2010
24-01-2011, 19:30
#1
którą kwiaciarnie polecacie przy wyborze bukietu ślubnego? a może ktoś wie co się stało z kwiaciarnią 4 pory roku mieszczącą się przy liceum Halika, przeniesiona czy zlikwidowana?
Gość napisał(a):najlepsza na hallera:) cudne wiazaneczki:)  

Gość

24-01-2011, 20:13
#2
najlepsza na hallera:) cudne wiazaneczki:)  
Gość napisał(a):[quote=mikaya]którą kwiaciarnie polecacie przy wyborze bukietu ślubnego? a może ktoś wie co się stało z kwiaciarnią 4 pory roku mieszczącą się przy liceum Halika, przeniesiona czy zlikwidowana? [/quote]Chyba przeniesiona na Sikorskiego niedaleko kościoła

Gość

24-01-2011, 23:20
#3
[quote=mikaya]którą kwiaciarnie polecacie przy wyborze bukietu ślubnego? a może ktoś wie co się stało z kwiaciarnią 4 pory roku mieszczącą się przy liceum Halika, przeniesiona czy zlikwidowana? [/quote]Chyba przeniesiona na Sikorskiego niedaleko kościoła
Gość napisał(a):ja zamawiałam kwiaty i wiązanki na hallera na przeciw zielonego marketu jestem bardzo zadowolona{ok}{ok}{ok}

Gość

25-01-2011, 13:32
#4
ja zamawiałam kwiaty i wiązanki na hallera na przeciw zielonego marketu jestem bardzo zadowolona{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):nie podzielam opinii, na hallera są dwie kwiaciarnie i akurat ta koło konwersatorium i sajgonu nie jest godna polecenia

Gość

25-01-2011, 16:05
#5
nie podzielam opinii, na hallera są dwie kwiaciarnie i akurat ta koło konwersatorium i sajgonu nie jest godna polecenia
Gość napisał(a):ja miałam z kaktusa na sienkiewicza, wszystko było idealnie.tam też robili mi kosze dla rodziców (kwiaty plus slodycze i wino nasze).Polecam!

Gość

25-01-2011, 17:40
#6
ja miałam z kaktusa na sienkiewicza, wszystko było idealnie.tam też robili mi kosze dla rodziców (kwiaty plus slodycze i wino nasze).Polecam!
Gość napisał(a):Na Hallera piekne robią :) i myśle że cena też przystępna

Gość

25-01-2011, 19:01
#7
Na Hallera piekne robią :) i myśle że cena też przystępna
Gość napisał(a):cudowne wiązanki robią w tej małej kwiaciarni obok starego szpitala. naprawdę polecam.  

Gość

26-01-2011, 08:50
#8
cudowne wiązanki robią w tej małej kwiaciarni obok starego szpitala. naprawdę polecam.  
Gość napisał(a):Super wiązanki na Hallera obok Lewiatana. Zamawiałam w czerwcu 2010 i byłam b ładne

Gość

21-02-2011, 07:51
#9
Super wiązanki na Hallera obok Lewiatana. Zamawiałam w czerwcu 2010 i byłam b ładne
Gość napisał(a):Super wiązanki na Hallera obok Lewiatana. Zamawiałam w czerwcu 2010 i byłam b ładne

Gość

21-02-2011, 07:51
#10
Super wiązanki na Hallera obok Lewiatana. Zamawiałam w czerwcu 2010 i byłam b ładne
Gość napisał(a):ja również polecam ta małą kwiaciarnie obok starego szpitala. Piękne wiązaneczki tam robią i stosunkowo nie drogo  

Gość

21-02-2011, 11:25
#11
ja również polecam ta małą kwiaciarnie obok starego szpitala. Piękne wiązaneczki tam robią i stosunkowo nie drogo  
Gość napisał(a):ja również polecam ta małą kwiaciarnie obok starego szpitala. Piękne wiązaneczki tam robią i stosunkowo nie drogo  

Gość

21-02-2011, 11:25
#12
ja również polecam ta małą kwiaciarnie obok starego szpitala. Piękne wiązaneczki tam robią i stosunkowo nie drogo  
Gość napisał(a):a jaki jest koszt takiej wiązanki ślubnej?

Gość

21-02-2011, 16:28
#13
a jaki jest koszt takiej wiązanki ślubnej?
Gość napisał(a):Od ponad 3 lat kupuję kwiaty (wiązanki lub bukieciki na rózne okazje)w SALONIE KWIATOWYM lub 11 listopada......zawsze jestem zadowolona nie tylko z rożnorodności posiadania przez owy Salon kwiatków ale również z obsługi...wIĘĆ Z CZYTSYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ TĄ KWIACIARNIE

Gość

24-02-2011, 21:25
#14
Od ponad 3 lat kupuję kwiaty (wiązanki lub bukieciki na rózne okazje)w SALONIE KWIATOWYM lub 11 listopada......zawsze jestem zadowolona nie tylko z rożnorodności posiadania przez owy Salon kwiatków ale również z obsługi...wIĘĆ Z CZYTSYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ TĄ KWIACIARNIE
Gość napisał(a):A ja zawsze w tej na 11 listopada trafiałam na przekwitłe i padnięte kwiaty, wiązanki też nienajlpesze mi zrobili , a wieńce dwa razy droższe niż gdzie indziej :ONie polecam.

Gość

24-02-2011, 23:03
#15
A ja zawsze w tej na 11 listopada trafiałam na przekwitłe i padnięte kwiaty, wiązanki też nienajlpesze mi zrobili , a wieńce dwa razy droższe niż gdzie indziej :ONie polecam.
Gość napisał(a):Ja zawsze kupuje w Salonie Kwiatowym i do tej pory jestem zadowolona jest duży wybór i miła obsługa....panie potrafia doradzic i nie sa nachalne....i co sie rzadko zdaża mówią dzien dobry :)

Gość

05-03-2011, 11:44
#16
Ja zawsze kupuje w Salonie Kwiatowym i do tej pory jestem zadowolona jest duży wybór i miła obsługa....panie potrafia doradzic i nie sa nachalne....i co sie rzadko zdaża mówią dzien dobry :)
Gość napisał(a):też polecam małą kwiaciarnię koło starego szpitala, co prawda wiżanki ślubne zamawiałam tam 5 lat temu, ale ceny mieli najlepsze, kwiaty świeże i Pani (taka z dłuższymi czarnymi włosami wtedy) dużo mi pomogła w wyborze. Polecam

Gość

05-03-2011, 13:31
#17
też polecam małą kwiaciarnię koło starego szpitala, co prawda wiżanki ślubne zamawiałam tam 5 lat temu, ale ceny mieli najlepsze, kwiaty świeże i Pani (taka z dłuższymi czarnymi włosami wtedy) dużo mi pomogła w wyborze. Polecam
Gość napisał(a):A ja polecam kwiaciarnię p. Szyszki na Sikorskiego.. Genialne wiązanki. Służy też dobrą radą i koszt niewielki w porównaniu do innych kwiaciarni - 140 zl za wiązankę dla młodej i połowę tej ceny za wiązankę dla świadkowej. Butonierki gratis. Ale trzeba też zauważyć, ze cena jest zależna od kwiatów jakie się chce. Te akurat były z róż. Brałam je w lutym tego roku.

Gość

05-03-2011, 14:47
#18
A ja polecam kwiaciarnię p. Szyszki na Sikorskiego.. Genialne wiązanki. Służy też dobrą radą i koszt niewielki w porównaniu do innych kwiaciarni - 140 zl za wiązankę dla młodej i połowę tej ceny za wiązankę dla świadkowej. Butonierki gratis. Ale trzeba też zauważyć, ze cena jest zależna od kwiatów jakie się chce. Te akurat były z róż. Brałam je w lutym tego roku.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów