MSZE GREGORIANKI

Założony przez aaa
strony: 1
aaa napisał(a):Witam proszę o pomoc,w którym kościele najtaniej mogę zamówić msze gregoriankę za zmarłego.    Dziękuję {?}

aaa

Wpisów: 12
Dołączył: 16.10.2010
18-01-2011, 13:16
#1
Witam proszę o pomoc,w którym kościele najtaniej mogę zamówić msze gregoriankę za zmarłego.    Dziękuję {?}
Gość napisał(a):Nie wiem czy nie w Antonim. Ciocia ostatnio zamawiała to było najtaniej. Chociaż nie wiem jak po Nowym Roku. Spróbuj tam :)

Gość

18-01-2011, 17:11
#2
Nie wiem czy nie w Antonim. Ciocia ostatnio zamawiała to było najtaniej. Chociaż nie wiem jak po Nowym Roku. Spróbuj tam :)
Gość napisał(a):Oby nie w farze. Pytałam ile usłyszałam co łaska. Zaniosłam tysiąc a nowy proboszcz pyta, gdzie reszta? Pytam jaka reszta a on do mnie ze jeszcze 500 bo 30 mszy po 50zł. Ładna mi co łaska. Gdybym wiedziała, zamówiłabym je w Wojciechowicach. tam co łaska naprawdę znaczy co łaska

Gość

18-01-2011, 20:07
#3
Oby nie w farze. Pytałam ile usłyszałam co łaska. Zaniosłam tysiąc a nowy proboszcz pyta, gdzie reszta? Pytam jaka reszta a on do mnie ze jeszcze 500 bo 30 mszy po 50zł. Ładna mi co łaska. Gdybym wiedziała, zamówiłabym je w Wojciechowicach. tam co łaska naprawdę znaczy co łaska
Gość napisał(a):Msze Gregoriańskie są na ogół drogie, kapłan przez 30 dni jest zobowiązany do Mszy za osobę zmarłą. Msze Gregoriańskie to naprawdę piękny dar dla bliskiego zmarłego.Ale tak na marginesie - w farze nie radzę. Proponuję Zbawiciela Świata.

Gość

15-03-2011, 10:47
#4
Msze Gregoriańskie są na ogół drogie, kapłan przez 30 dni jest zobowiązany do Mszy za osobę zmarłą. Msze Gregoriańskie to naprawdę piękny dar dla bliskiego zmarłego.Ale tak na marginesie - w farze nie radzę. Proponuję Zbawiciela Świata.
Gość napisał(a):MAM PYTANIE.GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ GRUPĘ SATANISTÓW?BARDZO CHCIAŁBYM SIĘ DO NICH PRZYŁĄCZYĆ.

Gość

16-03-2011, 13:03
#5
MAM PYTANIE.GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ GRUPĘ SATANISTÓW?BARDZO CHCIAŁBYM SIĘ DO NICH PRZYŁĄCZYĆ.
Gość napisał(a):MAM PYTANIE.GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ GRUPĘ SATANISTÓW?BARDZO CHCIAŁBYM SIĘ DO NICH PRZYŁĄCZYĆ.

Gość

16-03-2011, 13:03
#6
MAM PYTANIE.GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ GRUPĘ SATANISTÓW?BARDZO CHCIAŁBYM SIĘ DO NICH PRZYŁĄCZYĆ.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów