biznes ostrołecki

Założony przez kreator
strony: 1
kreator napisał(a):Witam wszystkich na forum.Od dłuższego czasu myslę o rozkręceniu nowego biznesu w oce.Obserwuję że wiele lokali stoi pustych, nawet w dobrych punktach miasta mozna wynająć pomieszczenia. Część jest do remontu lub adaptacji, niektóre gotowe do działalności.Poradzcie co w Oce można jeszcze otworzyć, czego brakuje ?Myślałem o różnych branżach:- myjnia samochodowa+wulkanizacja- porady prawne- naleśnikarnia,pierogeria,spagetteria- super szmateks- i kilka innych o których kiedy indziejNapiszcie na forum które waszym zdaniem mają szanse powodzenia, a które nie. Wszystkie opinie są cenne.pozdrawiam {ok}

kreator

Wpisów: 1
Dołączył: 19.12.2006
19-12-2006, 01:57
#1
Witam wszystkich na forum.Od dłuższego czasu myslę o rozkręceniu nowego biznesu w oce.Obserwuję że wiele lokali stoi pustych, nawet w dobrych punktach miasta mozna wynająć pomieszczenia. Część jest do remontu lub adaptacji, niektóre gotowe do działalności.Poradzcie co w Oce można jeszcze otworzyć, czego brakuje ?Myślałem o różnych branżach:- myjnia samochodowa+wulkanizacja- porady prawne- naleśnikarnia,pierogeria,spagetteria- super szmateks- i kilka innych o których kiedy indziejNapiszcie na forum które waszym zdaniem mają szanse powodzenia, a które nie. Wszystkie opinie są cenne.pozdrawiam {ok}
Gość napisał(a):burdel to lokata na dluge lata{nie}super szmateks{nie} za dużo ich{nie}naleśnikarnia{nie} za dużo lokali gastronomicznych{nie}wulkanizacja+myjnia{nie} Benzol cię wy{zakochany}burdel to lokata na długie lata{zakochany}w oce zamykane a w łomży otwierane. dlaczego{zdziwko}{zdziwko}

Gość

19-12-2006, 08:59
#2
burdel to lokata na dluge lata{nie}super szmateks{nie} za dużo ich{nie}naleśnikarnia{nie} za dużo lokali gastronomicznych{nie}wulkanizacja+myjnia{nie} Benzol cię wy{zakochany}burdel to lokata na długie lata{zakochany}w oce zamykane a w łomży otwierane. dlaczego{zdziwko}{zdziwko}
Gość napisał(a):super szmatekt to chyba też nie najlepszy pomysł jest tego od cholery w naszym mieście, na każdej ulicy 4

Gość

20-12-2006, 08:34
#3
super szmatekt to chyba też nie najlepszy pomysł jest tego od cholery w naszym mieście, na każdej ulicy 4
Gość napisał(a):w naszym mieście działalność gospodarcza trwa nie dłużej niz rok, potem właściciel zamyka firme lub zmienia nazwę i działa dalej. Nie dba się o klienta Ja chyba obawiałabym się rozpoczynać cokolwiek w tym mieście, niedługo nie będzie nikogo stać na zakupy w naszych sklepach nawet po pseudo promocjach

Gość

21-12-2006, 14:27
#4
w naszym mieście działalność gospodarcza trwa nie dłużej niz rok, potem właściciel zamyka firme lub zmienia nazwę i działa dalej. Nie dba się o klienta Ja chyba obawiałabym się rozpoczynać cokolwiek w tym mieście, niedługo nie będzie nikogo stać na zakupy w naszych sklepach nawet po pseudo promocjach
Gość napisał(a): W tym mieśle  jest duzo pustych lokali dlatego, że czynsz jest wysoki. Nie ma infrastruktury do handlu -pierwsza rzezcz to brak MIEJSC PARKINGOWYCH miasto jest zatlłoczone nie ma jak podjechać do sklepu   a klienci są wygodni. ( Jedymie Billa posiada ok 400 miejsc parkingowych i zabaczcie Państwo co działo się przed Świętami. Tu nie chodzi o wybudowanie Hipermarketu ale galerii z dużym parkingiem. Bo moim zadniem Kupiec, Handlowiec i te lokiale obo kto porazka same balkony a miejsc parkingowych BRAK. Proponuje nowym w ładzom tego miasta zastanowić się nad kwestią budowy parkingów. ( nawet tych odpłatnych). Przykład zatłoczonego miasta mieliście Państwo w ostatnie dni przed Świętami. Sklepy na Głowackiego nawet 24 były otwarte.

Gość

24-12-2006, 14:43
#5
W tym mieśle  jest duzo pustych lokali dlatego, że czynsz jest wysoki. Nie ma infrastruktury do handlu -pierwsza rzezcz to brak MIEJSC PARKINGOWYCH miasto jest zatlłoczone nie ma jak podjechać do sklepu   a klienci są wygodni. ( Jedymie Billa posiada ok 400 miejsc parkingowych i zabaczcie Państwo co działo się przed Świętami. Tu nie chodzi o wybudowanie Hipermarketu ale galerii z dużym parkingiem. Bo moim zadniem Kupiec, Handlowiec i te lokiale obo kto porazka same balkony a miejsc parkingowych BRAK. Proponuje nowym w ładzom tego miasta zastanowić się nad kwestią budowy parkingów. ( nawet tych odpłatnych). Przykład zatłoczonego miasta mieliście Państwo w ostatnie dni przed Świętami. Sklepy na Głowackiego nawet 24 były otwarte.
Gość napisał(a):co do myjni to w luty powstanie nowa na zawadzkiego

Gość

07-01-2007, 14:36
#6
co do myjni to w luty powstanie nowa na zawadzkiego
Gość napisał(a):naleśnikarnia już była w hali jedynce nawet dostała dofinansowanie z Unii a może jeszcze jest tylko zamknięta myślę że kafateria to dobry pomysł

Gość

07-01-2007, 14:38
#7
naleśnikarnia już była w hali jedynce nawet dostała dofinansowanie z Unii a może jeszcze jest tylko zamknięta myślę że kafateria to dobry pomysł
Gość napisał(a):chyba  przydałaby sie  u  nas  jakas alternatywa na spedzenie  sobotnich  wieczorów, bo  ja  osobiscie juz rzygam objaranymi  pubami bez wentylacji.moze kino porządnymi  filmami nie koniecznie nowymi ale  dobrymi, mozliwoscią  zjedzenie czegos inwypicia  w  trakcie  seansu

Gość

11-01-2007, 14:01
#8
chyba  przydałaby sie  u  nas  jakas alternatywa na spedzenie  sobotnich  wieczorów, bo  ja  osobiscie juz rzygam objaranymi  pubami bez wentylacji.moze kino porządnymi  filmami nie koniecznie nowymi ale  dobrymi, mozliwoscią  zjedzenie czegos inwypicia  w  trakcie  seansu
Gość napisał(a):[quote=kreator]Witam wszystkich na forum.Od dłuższego czasu myslę o rozkręceniu nowego biznesu w oce.Obserwuję że wiele lokali stoi pustych, nawet w dobrych punktach miasta mozna wynająć pomieszczenia. Część jest do remontu lub adaptacji, niektóre gotowe do działalności.Poradzcie co w Oce można jeszcze otworzyć, czego brakuje ?Myślałem o różnych branżach:- myjnia samochodowa+wulkanizacja- porady prawne- naleśnikarnia,pierogeria,spagetteria- super szmateks- i kilka innych o których kiedy indziejNapiszcie na forum które waszym zdaniem mają szanse powodzenia, a które nie. Wszystkie opinie są cenne.pozdrawiam {ok}[/quote]Myślę,że na początku musisz zastanowić się, czym chciałbyś się zając, gdyż nie wystarczy mieć dobry pomysł trzeba go jeszcze z pasja realizować(biznes wymaga poświęceń wiec lepiej robić to, co się lubi), następnie należy przeprowadzić wywiad gdzie są podobne firmy, gdzie moglibyśmy otworzyć swoją itp. Tyle na początku, w razie pytań służę pomocą, jeśli tylko będę mógł. Polecam Forum Biznesu www.biznesforum.pl

Gość

15-01-2007, 14:15
#9
[quote=kreator]Witam wszystkich na forum.Od dłuższego czasu myslę o rozkręceniu nowego biznesu w oce.Obserwuję że wiele lokali stoi pustych, nawet w dobrych punktach miasta mozna wynająć pomieszczenia. Część jest do remontu lub adaptacji, niektóre gotowe do działalności.Poradzcie co w Oce można jeszcze otworzyć, czego brakuje ?Myślałem o różnych branżach:- myjnia samochodowa+wulkanizacja- porady prawne- naleśnikarnia,pierogeria,spagetteria- super szmateks- i kilka innych o których kiedy indziejNapiszcie na forum które waszym zdaniem mają szanse powodzenia, a które nie. Wszystkie opinie są cenne.pozdrawiam {ok}[/quote]Myślę,że na początku musisz zastanowić się, czym chciałbyś się zając, gdyż nie wystarczy mieć dobry pomysł trzeba go jeszcze z pasja realizować(biznes wymaga poświęceń wiec lepiej robić to, co się lubi), następnie należy przeprowadzić wywiad gdzie są podobne firmy, gdzie moglibyśmy otworzyć swoją itp. Tyle na początku, w razie pytań służę pomocą, jeśli tylko będę mógł. Polecam Forum Biznesu www.biznesforum.pl
Gość napisał(a):W ostrolece przydalaby sie knajpka,  w której moznaby zjesc normalny domowy obiad w normalnej cenie. Zupa, drugie danie, kompocik:)

Gość

25-01-2009, 12:19
#10
W ostrolece przydalaby sie knajpka,  w której moznaby zjesc normalny domowy obiad w normalnej cenie. Zupa, drugie danie, kompocik:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]W ostrolece przydalaby sie knajpka,  w której moznaby zjesc normalny domowy obiad w normalnej cenie. Zupa, drugie danie, kompocik:)[/quote]Jest pare takich miejsc !!!!!!!!!!!

Gość

25-01-2009, 12:51
#11
[quote=Gość]W ostrolece przydalaby sie knajpka,  w której moznaby zjesc normalny domowy obiad w normalnej cenie. Zupa, drugie danie, kompocik:)[/quote]Jest pare takich miejsc !!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):bar mleczny :) super sprawa!

Gość

25-01-2009, 12:55
#12
bar mleczny :) super sprawa!
Gość napisał(a):Prosze powiedz gdzie jest takie miejsce, bo nie kojarze. Są lokale ale taki obiad to koszt ok 15zl,  mi chodzi o bar mleczny. Jak ktos kiedy byl w takim miejscu, to wie o co chodzi.

Gość

25-01-2009, 14:02
#13
Prosze powiedz gdzie jest takie miejsce, bo nie kojarze. Są lokale ale taki obiad to koszt ok 15zl,  mi chodzi o bar mleczny. Jak ktos kiedy byl w takim miejscu, to wie o co chodzi.
Gość napisał(a):Burdel i tylko burdel

Gość

10-06-2015, 19:54
#14
Burdel i tylko burdel

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów