Ortodonta warty polecenia

Założony przez agatka9963
strony: 1
agatka9963 napisał(a):Witam, poszukuje bardzo dobrego solidnego i nie drogiego ortodonty żeby założyć aparat stały. I chciała bym się dowiedzieć jaki jest według was warty polecenia? i jakie oczywiście są ceny za jeden łuk i jaka cena jest wizyty? Dziekuje za udzielenie odpowiedzi i pozdrawiam {usmiech}

agatka9963

Wpisów: 6
Dołączył: 08.02.2009
30-12-2010, 17:55
#1
Witam, poszukuje bardzo dobrego solidnego i nie drogiego ortodonty żeby założyć aparat stały. I chciała bym się dowiedzieć jaki jest według was warty polecenia? i jakie oczywiście są ceny za jeden łuk i jaka cena jest wizyty? Dziekuje za udzielenie odpowiedzi i pozdrawiam {usmiech}
Gość napisał(a):Agnieszka Szałkowska Suska - 60 zł za wizytę... za łuk... już nie pamiętam, około 1200 zł.... ALE NIE POLECAM... Najlepsze to ta pani robi ale tylko pierwsze wrażenie. Nic więcej...  

Gość

30-12-2010, 20:50
#2
Agnieszka Szałkowska Suska - 60 zł za wizytę... za łuk... już nie pamiętam, około 1200 zł.... ALE NIE POLECAM... Najlepsze to ta pani robi ale tylko pierwsze wrażenie. Nic więcej...  
Gość napisał(a):A pamiętasz może jaka cenę bierze jak ktoś chce kolorowy ten aparat? I czemu jej nie polecasz?

Gość

30-12-2010, 21:04
#3
A pamiętasz może jaka cenę bierze jak ktoś chce kolorowy ten aparat? I czemu jej nie polecasz?
Gość napisał(a):kolorowy to znaczy ze kolorowe gumki? jest w takiej samej cenie.  

Gość

30-12-2010, 22:43
#4
kolorowy to znaczy ze kolorowe gumki? jest w takiej samej cenie.  
Gość napisał(a):bylam u tej samej pani jeden luk metalowy koszt 1200zlotych aparat nosi sie 2 lata wizyty co miesiac koszt to 100zlotych  

Gość

31-12-2010, 11:24
#5
bylam u tej samej pani jeden luk metalowy koszt 1200zlotych aparat nosi sie 2 lata wizyty co miesiac koszt to 100zlotych  
agatka9963 napisał(a):A słyszeliście coś na temat pani Brzozowskiej? A może ktoś u niej był i orientuje się jakie ta pani ma ceny

agatka9963

Wpisów: 6
Dołączył: 08.02.2009
31-12-2010, 12:05
#6
A słyszeliście coś na temat pani Brzozowskiej? A może ktoś u niej był i orientuje się jakie ta pani ma ceny
Gość napisał(a):[quote=Gość]Agnieszka Szałkowska Suska - 60 zł za wizytę... za łuk... już nie pamiętam, około 1200 zł.... ALE NIE POLECAM... Najlepsze to ta pani robi ale tylko pierwsze wrażenie. Nic więcej...  [/quote]Co prawda to prawda...

Gość

31-12-2010, 16:13
#7
[quote=Gość]Agnieszka Szałkowska Suska - 60 zł za wizytę... za łuk... już nie pamiętam, około 1200 zł.... ALE NIE POLECAM... Najlepsze to ta pani robi ale tylko pierwsze wrażenie. Nic więcej...  [/quote]Co prawda to prawda...
Gość napisał(a):Niestety w Ostrołęce nie ma solidnej ortodontki... chyba że masz małą wadę zgryzu.. Dr. Szałkowska-Suska. Extra babka ale niestety nie chciała podjąć się mojego przypadku mam dość skomplikowaną sytuację więc musiałam jechać do Warszawy do dr. Wierusz. Nie jest miła ale specjalista I klasa!!!

Gość

14-01-2011, 01:22
#8
Niestety w Ostrołęce nie ma solidnej ortodontki... chyba że masz małą wadę zgryzu.. Dr. Szałkowska-Suska. Extra babka ale niestety nie chciała podjąć się mojego przypadku mam dość skomplikowaną sytuację więc musiałam jechać do Warszawy do dr. Wierusz. Nie jest miła ale specjalista I klasa!!!
agatka9963 napisał(a):Dziękuję za wszystkie udzielone informacje już znalazłam  dobrego ortodontę na moja wadę zgryzu.

agatka9963

Wpisów: 6
Dołączył: 08.02.2009
16-01-2011, 22:30
#9
Dziękuję za wszystkie udzielone informacje już znalazłam  dobrego ortodontę na moja wadę zgryzu.
Gość napisał(a):Kogo takiego ?

Gość

19-04-2011, 19:38
#10
Kogo takiego ?
agatka9963 napisał(a):Witam, ja mam bardzo mała wadę zgryzu i chodzę do dr Suska - Szałkowska i nie narzekam na nią do tej pory. Cena jednego łuku wynosi 1200 zł a wizyta z jednym łukiem 60 zł, a z dwoma 100 zl. Przyjmuje na 11- go listopada 51.

agatka9963

Wpisów: 6
Dołączył: 08.02.2009
17-07-2011, 02:28
#11
Witam, ja mam bardzo mała wadę zgryzu i chodzę do dr Suska - Szałkowska i nie narzekam na nią do tej pory. Cena jednego łuku wynosi 1200 zł a wizyta z jednym łukiem 60 zł, a z dwoma 100 zl. Przyjmuje na 11- go listopada 51.
Gość napisał(a):Chyba szukaj w warszawie

Gość

18-07-2011, 21:58
#12
Chyba szukaj w warszawie
Gość napisał(a):

Nie polecam „doktor” Suskiej-Szałkowskiej! Po 12 latach od zdjęcia aparatu borykam się z poważnymi zaburzeniami w stawach skroniowo-żuchwowych, bólami głowy, mięśni żucia i szyi na skutek złego leczenia ortodontycznego i złego ustawienia zgryzu i wykonania odpowiednich badań przed leczeniem. Czeka mnie ponowne kosztowne leczenie. Dodatkowo pani doktor nie wykazuje odpowiedniego poziomu kultury i szacunku do pacjenta, mówi na „ty” do wszystkich bez względu na wiek…. Pacjent czuje się po prostu źle w kontakcie z panią doktor. Jako dziecko w szkole gimnazjalnej nie odbierałam tego źle, ale raz byłam na konsultacji kilka lat po zdjęciu aparatu w związku z retencją i takie zachowanie mnie zraziło. Omijać szerokim łukiem!!!!

Gość

08-05-2024, 22:56
#13

Nie polecam „doktor” Suskiej-Szałkowskiej! Po 12 latach od zdjęcia aparatu borykam się z poważnymi zaburzeniami w stawach skroniowo-żuchwowych, bólami głowy, mięśni żucia i szyi na skutek złego leczenia ortodontycznego i złego ustawienia zgryzu i wykonania odpowiednich badań przed leczeniem. Czeka mnie ponowne kosztowne leczenie. Dodatkowo pani doktor nie wykazuje odpowiedniego poziomu kultury i szacunku do pacjenta, mówi na „ty” do wszystkich bez względu na wiek…. Pacjent czuje się po prostu źle w kontakcie z panią doktor. Jako dziecko w szkole gimnazjalnej nie odbierałam tego źle, ale raz byłam na konsultacji kilka lat po zdjęciu aparatu w związku z retencją i takie zachowanie mnie zraziło. Omijać szerokim łukiem!!!!

Gość napisał(a):

W Ostrołęce nie ma dobrtych ortodonów. Przed wizytą proszę sprawdzić na stronie Izb lekarskich czy "ortodonta" na specjalizację.

Gość

09-05-2024, 11:02
#14

W Ostrołęce nie ma dobrtych ortodonów. Przed wizytą proszę sprawdzić na stronie Izb lekarskich czy "ortodonta" na specjalizację.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów