Opinie o serwisie Fiata w Ostrołęce

Założony przez n7070
strony: 1
n7070 napisał(a):Jak w temacie. Co sądzicie o tym serwisie. Prosił bym o uzasadnione wypowiedzi a nie takie typu źle bo źle.

n7070

Wpisów: 4
Dołączył: 21.10.2008
08-12-2010, 15:34
#1
Jak w temacie. Co sądzicie o tym serwisie. Prosił bym o uzasadnione wypowiedzi a nie takie typu źle bo źle.
Gość napisał(a):w latach 1993-2000 serwisowałem tam auto, na początku była gwarancja, to nie było wyboru, w latach 93-96 osoby które tam pracowały, znały się na swojej robocie nie było problemów z naprawą, z diagnozą (darmową) usterki. W późniejszych latach było coraz gorzej, mam na myśli nie tylko zawyżone ceny za robociznę, ale także ceny części zamiennych (zamienników), dla porównania ta sama część na Kołobrzeskiej okazywała się znacznie tańsza, duży plus, że salon OSCARA zmienił się znacznie, kiedyś serwis nie pracował do 21 tak chyba jest obecnie, niestety nie wszyscy pracownicy są tak mili uprzejmi, po to zrobiono poczekalnie, żeby nie można było porozmawiać z mechanikiem, sprawdzić co wymienia, wymienić sugestie, uwagi, jak kiedyś.A jak wygląda to w obecnie, też chętnie posłucham, czy coś się zmieniło po 10 latach. {usmiech}

Gość

09-12-2010, 08:07
#2
w latach 1993-2000 serwisowałem tam auto, na początku była gwarancja, to nie było wyboru, w latach 93-96 osoby które tam pracowały, znały się na swojej robocie nie było problemów z naprawą, z diagnozą (darmową) usterki. W późniejszych latach było coraz gorzej, mam na myśli nie tylko zawyżone ceny za robociznę, ale także ceny części zamiennych (zamienników), dla porównania ta sama część na Kołobrzeskiej okazywała się znacznie tańsza, duży plus, że salon OSCARA zmienił się znacznie, kiedyś serwis nie pracował do 21 tak chyba jest obecnie, niestety nie wszyscy pracownicy są tak mili uprzejmi, po to zrobiono poczekalnie, żeby nie można było porozmawiać z mechanikiem, sprawdzić co wymienia, wymienić sugestie, uwagi, jak kiedyś.A jak wygląda to w obecnie, też chętnie posłucham, czy coś się zmieniło po 10 latach. {usmiech}
Gość napisał(a):Ja tam serwisuje swój samochód i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pogadam z mechanikiem który robi mój samochód. Teraz mają nie tylko Fiata ale tez Opla, Hyundaia a i przejęli Peugeota. Polacam ten serwis. Obecnie mam Opla i ostatnio wymieniłem u nich olej i oryginalny filtr za 200zł i mam gwarancje na naprawę i części. Więc chyba nie jest drogo jak na ASO!    

Gość

31-10-2011, 15:32
#3
Ja tam serwisuje swój samochód i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pogadam z mechanikiem który robi mój samochód. Teraz mają nie tylko Fiata ale tez Opla, Hyundaia a i przejęli Peugeota. Polacam ten serwis. Obecnie mam Opla i ostatnio wymieniłem u nich olej i oryginalny filtr za 200zł i mam gwarancje na naprawę i części. Więc chyba nie jest drogo jak na ASO!    
Gość napisał(a):Ja tam serwisuje swój samochód i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pogadam z mechanikiem który robi mój samochód. Teraz mają nie tylko Fiata ale tez Opla, Hyundaia a i przejęli Peugeota. Polacam ten serwis. Obecnie mam Opla i ostatnio wymieniłem u nich olej i oryginalny filtr za 200zł i mam gwarancje na naprawę i części. Więc chyba nie jest drogo jak na ASO!    

Gość

31-10-2011, 15:32
#4
Ja tam serwisuje swój samochód i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pogadam z mechanikiem który robi mój samochód. Teraz mają nie tylko Fiata ale tez Opla, Hyundaia a i przejęli Peugeota. Polacam ten serwis. Obecnie mam Opla i ostatnio wymieniłem u nich olej i oryginalny filtr za 200zł i mam gwarancje na naprawę i części. Więc chyba nie jest drogo jak na ASO!    

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów