stomatolog dzieciecy

Założony przez ewa1234
strony: 1
ewa1234 napisał(a):witam, poszukuje dobrego stomatologa dziecięcego do wyrwania zęba który jest zębem dodatkowym, jest to ząb stały dziecko ma 5,5 roku, poradzcie mój syn boi sie dentysty{smutny}Z góry dziękuje{usmiech}

ewa1234

Wpisów: 5
Dołączył: 09.03.2009
03-12-2010, 22:49
#1
witam, poszukuje dobrego stomatologa dziecięcego do wyrwania zęba który jest zębem dodatkowym, jest to ząb stały dziecko ma 5,5 roku, poradzcie mój syn boi sie dentysty{smutny}Z góry dziękuje{usmiech}
Gość napisał(a):witaj ja rowniez chciala bym wiedziec gdzie znajde dentyste dla dziecka ma zabki z pruchnica ma 4,5 roku a nikt nie chce podjac sie tego a zeby trzeba zaleczyc pomocy

Gość

03-12-2010, 22:54
#2
witaj ja rowniez chciala bym wiedziec gdzie znajde dentyste dla dziecka ma zabki z pruchnica ma 4,5 roku a nikt nie chce podjac sie tego a zeby trzeba zaleczyc pomocy
Gość napisał(a):Wioletta Czaplińska naprzeciwko Zusu. podobno bardzo dobra do dzieci.  

Gość

04-12-2010, 08:28
#3
Wioletta Czaplińska naprzeciwko Zusu. podobno bardzo dobra do dzieci.  
Gość napisał(a):tak Pani Czaplińska Mojej córce już wyleczyła 3 zęby. Córka ( 5 lat) nie może się doczekać wizyty u Pani Doktor{usmiech}

Gość

04-12-2010, 09:24
#4
tak Pani Czaplińska Mojej córce już wyleczyła 3 zęby. Córka ( 5 lat) nie może się doczekać wizyty u Pani Doktor{usmiech}
Gość napisał(a):ja tez bylam u tej pani z moja corka za rozwiercenie zabka wziela 50 zl wizyta trwala 2minuty nie polecam

Gość

04-12-2010, 09:28
#5
ja tez bylam u tej pani z moja corka za rozwiercenie zabka wziela 50 zl wizyta trwala 2minuty nie polecam
Gość napisał(a):Zdecydowanie polecam panią doktor Małgorzatę Ciszkowską

Gość

04-12-2010, 13:38
#6
Zdecydowanie polecam panią doktor Małgorzatę Ciszkowską
Gość napisał(a):no nie wiem dla mnie najważniejsze jest to aby moje dziecko się nie zraziło do stomatologa. Wolę zapłacić 50 zł . ale dziecko się nie boi.  

Gość

05-12-2010, 13:35
#7
no nie wiem dla mnie najważniejsze jest to aby moje dziecko się nie zraziło do stomatologa. Wolę zapłacić 50 zł . ale dziecko się nie boi.  
Gość napisał(a):no oczywiscie ale wyszlam od tej lekarki corka plakala bardzo bolal ja zabek poszlam do innej zaplacilam 20zloty zabek zrobiony super do tej poryblaba sie trzyma ja moglabym zaplacic nawet 100 zloty jak byloby wszystko ok

Gość

05-12-2010, 16:39
#8
no oczywiscie ale wyszlam od tej lekarki corka plakala bardzo bolal ja zabek poszlam do innej zaplacilam 20zloty zabek zrobiony super do tej poryblaba sie trzyma ja moglabym zaplacic nawet 100 zloty jak byloby wszystko ok
Gość napisał(a):a co myślicie o Panu Suchcickim? ponieważ chodzi tu o wyrwanie zęba czyli to nie bedzie takie proste:(

Gość

10-12-2010, 14:27
#9
a co myślicie o Panu Suchcickim? ponieważ chodzi tu o wyrwanie zęba czyli to nie bedzie takie proste:(
Gość napisał(a):rowniez musze wyrwac zeba u Pana Suchcickiego... mial juz ktos u niego wyrywanego zeba?  

Gość

10-12-2010, 19:58
#10
rowniez musze wyrwac zeba u Pana Suchcickiego... mial juz ktos u niego wyrywanego zeba?  
Gość napisał(a):Ja polecam doktora Czarka, w CZAR-DENCIE NA 11Listopada {usmiech}ma swietne podejscie do dzieci {mruga}

Gość

10-12-2010, 21:07
#11
Ja polecam doktora Czarka, w CZAR-DENCIE NA 11Listopada {usmiech}ma swietne podejscie do dzieci {mruga}
Gość napisał(a):Ja u Dr.Suchcickiego usuwalam 4 zeby (pod aparat ortodontyczny) ,zero bolu (poza chwilowym przy podawaniu znieczulenia),nawet jak znieczulenie odeszlo to nic nie czulam,szybko  i sprawnie:)Ale ja jestem dorosla,nie wiem czy dr. przyjmuje takie male dzieci i jak dziecko zareaguje..

Gość

01-01-2011, 23:05
#12
Ja u Dr.Suchcickiego usuwalam 4 zeby (pod aparat ortodontyczny) ,zero bolu (poza chwilowym przy podawaniu znieczulenia),nawet jak znieczulenie odeszlo to nic nie czulam,szybko  i sprawnie:)Ale ja jestem dorosla,nie wiem czy dr. przyjmuje takie male dzieci i jak dziecko zareaguje..

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów