Bar gringo.

Założony przez doris2264
strony: 1
doris2264 napisał(a):Witam wszystkich. Mam pytanko a co myślicie o barze gringo{?}{?}

doris2264

Wpisów: 1
Dołączył: 01.12.2010
01-12-2010, 22:37
#1
Witam wszystkich. Mam pytanko a co myślicie o barze gringo{?}{?}
Gość napisał(a):Zaraz po otwarciu suuper, duże porcje, szybko, tanio. {ok}Jednak chyba nie dbają o klienta, teraz to tylko drogo, mało. Szkoda gadać, nie zamawiam tam od dawna.{dobani}Chyba nie zależy właścicielowi na dobrej opinii.{gafa}

Gość

01-12-2010, 23:02
#2
Zaraz po otwarciu suuper, duże porcje, szybko, tanio. {ok}Jednak chyba nie dbają o klienta, teraz to tylko drogo, mało. Szkoda gadać, nie zamawiam tam od dawna.{dobani}Chyba nie zależy właścicielowi na dobrej opinii.{gafa}
Gość napisał(a):ogólnie z porcjami ostatnio bylo super tylko obsługa  bardzo nie miła tak jak by chciala zarobic ale stoji tam jak za kare , podstawa przyciagniecia klientów jest moim zdaniem obsługa a tam to zenada

Gość

01-12-2010, 23:21
#3
ogólnie z porcjami ostatnio bylo super tylko obsługa  bardzo nie miła tak jak by chciala zarobic ale stoji tam jak za kare , podstawa przyciagniecia klientów jest moim zdaniem obsługa a tam to zenada
Gość napisał(a):jedzenie na dowóz zawsze zimne .

Gość

02-12-2010, 09:18
#4
jedzenie na dowóz zawsze zimne .
Gość napisał(a):Na dowóz zimne, ja tam wczoraj zjadłam i cholercia świeżo zrobione i było zimne a w sosie to chyba wszystko pływało.... {zly}

Gość

02-12-2010, 09:40
#5
Na dowóz zimne, ja tam wczoraj zjadłam i cholercia świeżo zrobione i było zimne a w sosie to chyba wszystko pływało.... {zly}
Gość napisał(a):Żeby nie było, że jestem krytykantką to powiem najpierw o tym, które kebaby lubię - Mr Chicken - lux, Kebab w Kupcu - jak im się chce zrobić - lux, Mega Kurczak - to samo.Gringo - przez to jakie buractwo tam pracuje, nie jem tam, bo mam zastrzeżenia do higieny w tym lokalu i do tego, czy ci pracownicy są normalni czy z jakimś lekkim upośledzeniem.Dialog mój i siory w Gringo z pracownikami:My: Dzień Dobry, dwa mixy z łagodnym na wynos, można?Oni: Nie ma mięsa.My: W takim razie polędwiczki może.Oni: Ale to trzeba będzie długo czekać.My: Hamburgery?Oni: Nie ma.Moja siostra do nich: To przepraszam, że w ogóle przyszłyśmy. Przepraszamy. Do widzenia {ok}{diabelek}

Gość

02-12-2010, 10:38
#6
Żeby nie było, że jestem krytykantką to powiem najpierw o tym, które kebaby lubię - Mr Chicken - lux, Kebab w Kupcu - jak im się chce zrobić - lux, Mega Kurczak - to samo.Gringo - przez to jakie buractwo tam pracuje, nie jem tam, bo mam zastrzeżenia do higieny w tym lokalu i do tego, czy ci pracownicy są normalni czy z jakimś lekkim upośledzeniem.Dialog mój i siory w Gringo z pracownikami:My: Dzień Dobry, dwa mixy z łagodnym na wynos, można?Oni: Nie ma mięsa.My: W takim razie polędwiczki może.Oni: Ale to trzeba będzie długo czekać.My: Hamburgery?Oni: Nie ma.Moja siostra do nich: To przepraszam, że w ogóle przyszłyśmy. Przepraszamy. Do widzenia {ok}{diabelek}
Gość napisał(a):Kiedyś było bardzo smacznie. Ale teraz porażka. Obsługa nie miła{dobani}{dobani} Jak się podejdzie do lady trzeba ich prosic żby zechcieli Cię obsłużyc. Miałem tam ostatnio przypadek. Zamówiłem Hamburgera. Czekałem sporo czasu. KIEDy już go dostałem mięso było zimne nie wiem czy zapomnieli porgrzac czy już im się nie chciało. Nie polecam!! Aaa no i oczywiście bałagan tam panuje straszny .

Gość

02-12-2010, 16:06
#7
Kiedyś było bardzo smacznie. Ale teraz porażka. Obsługa nie miła{dobani}{dobani} Jak się podejdzie do lady trzeba ich prosic żby zechcieli Cię obsłużyc. Miałem tam ostatnio przypadek. Zamówiłem Hamburgera. Czekałem sporo czasu. KIEDy już go dostałem mięso było zimne nie wiem czy zapomnieli porgrzac czy już im się nie chciało. Nie polecam!! Aaa no i oczywiście bałagan tam panuje straszny .
Gość napisał(a):Kiedyś było bardzo smacznie. Ale teraz porażka. Obsługa nie miła{dobani}{dobani} Jak się podejdzie do lady trzeba ich prosic żby zechcieli Cię obsłużyc. Miałem tam ostatnio przypadek. Zamówiłem Hamburgera. Czekałem sporo czasu. KIEDy już go dostałem mięso było zimne nie wiem czy zapomnieli porgrzac czy już im się nie chciało. Nie polecam!! Aaa no i oczywiście bałagan tam panuje straszny .

Gość

02-12-2010, 16:06
#8
Kiedyś było bardzo smacznie. Ale teraz porażka. Obsługa nie miła{dobani}{dobani} Jak się podejdzie do lady trzeba ich prosic żby zechcieli Cię obsłużyc. Miałem tam ostatnio przypadek. Zamówiłem Hamburgera. Czekałem sporo czasu. KIEDy już go dostałem mięso było zimne nie wiem czy zapomnieli porgrzac czy już im się nie chciało. Nie polecam!! Aaa no i oczywiście bałagan tam panuje straszny .
Gość napisał(a):i niech posprzataja miejsce pracy i obok rusztu bo taki syf jest ze szok

Gość

02-12-2010, 20:32
#9
i niech posprzataja miejsce pracy i obok rusztu bo taki syf jest ze szok

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów