Coś nie tak z sondą gdzie reszta %?

Założony przez tom
strony: 1
tom napisał(a):0,5%8,9%2,1%18,9%33,7%5,8%6,8%5,8%co daje 82,5%, a gdzie reszta?

tom

Wpisów: 2
Dołączył: 24.10.2006
24-10-2006, 22:42
#1
0,5%8,9%2,1%18,9%33,7%5,8%6,8%5,8%co daje 82,5%, a gdzie reszta?
Administrator napisał(a):[b]Witam[/b]Do sondy wkradł się błąd przeliczania głosów na procenty. Lecz stosunek pomiędzy konkurentami zgadzał się.Problem został już poprawiony.Jednocześnie dziękuje za informacje o błędzie.[b]PozdrawiamMarcin Łuba[/b]

Administrator

Wpisów: 42
25-10-2006, 08:27
#2
[b]Witam[/b]Do sondy wkradł się błąd przeliczania głosów na procenty. Lecz stosunek pomiędzy konkurentami zgadzał się.Problem został już poprawiony.Jednocześnie dziękuje za informacje o błędzie.[b]PozdrawiamMarcin Łuba[/b]
tom napisał(a):Dlaczego usunięto mój kolejny post,gdzie napisałem o tym że sonda powinna być wyłączona podczas ciszy wyborczej?Czyżby właściciel domeny/serwisu, próbował ukryć ten fakt?Ok możecie usuwać, ale jeżeli tak chcecie postępować to musicie zwrócić uwagę na to, że zrobiłem kilka kopii Państwa serwisu i gdybym chciał tą sprawę dalej ciągnąć to mam niezbite dowody.Zamiast się przyznać do takiego faktu i przeprosić starają się Państwo wszystko zatuszować.Ewentualnie trzeba było się skontaktować ze mną i może zgodziłbym się na usunięcie poprzedniego postu i zakończenie sprawy.

tom

Wpisów: 2
Dołączył: 24.10.2006
12-11-2006, 08:22
#3
Dlaczego usunięto mój kolejny post,gdzie napisałem o tym że sonda powinna być wyłączona podczas ciszy wyborczej?Czyżby właściciel domeny/serwisu, próbował ukryć ten fakt?Ok możecie usuwać, ale jeżeli tak chcecie postępować to musicie zwrócić uwagę na to, że zrobiłem kilka kopii Państwa serwisu i gdybym chciał tą sprawę dalej ciągnąć to mam niezbite dowody.Zamiast się przyznać do takiego faktu i przeprosić starają się Państwo wszystko zatuszować.Ewentualnie trzeba było się skontaktować ze mną i może zgodziłbym się na usunięcie poprzedniego postu i zakończenie sprawy.
Gość napisał(a):oh ah oh

Gość

12-11-2006, 11:48
#4
oh ah oh
Gość napisał(a):Tom uważasz, że statyczna kopia serwisu w HTML to dowód na cokolwiek? Dobry żart {mruga}, takich kopii mogę zrobić sobie setki i napisać w nich cokolwiek. I tak nie będą żadnym dowodem.

Gość

15-11-2006, 07:05
#5
Tom uważasz, że statyczna kopia serwisu w HTML to dowód na cokolwiek? Dobry żart {mruga}, takich kopii mogę zrobić sobie setki i napisać w nich cokolwiek. I tak nie będą żadnym dowodem.
Gość napisał(a):Kopie na dysku + kopie w niezależnym serwisie przechowującym kopie stron + zeznania świadków powinny wystarczyć

Gość

16-11-2006, 14:08
#6
Kopie na dysku + kopie w niezależnym serwisie przechowującym kopie stron + zeznania świadków powinny wystarczyć
Gość napisał(a):

Gość

16-11-2006, 16:52
#7
Gość napisał(a):

Gość

16-11-2006, 16:52
#8

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów