aktualność danych

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):kolejne krótkie pytanie:chodzi o kwestię techniczną aktualności danych w dziale MZK i PKSw jaki spoób umieszczane są informacje ?czy wklepuje to człowieczek czy zbierane jest w jakiś sposób z bazy danych MZK, PKS ?

Gość

13-03-2006, 23:29
#1
kolejne krótkie pytanie:chodzi o kwestię techniczną aktualności danych w dziale MZK i PKSw jaki spoób umieszczane są informacje ?czy wklepuje to człowieczek czy zbierane jest w jakiś sposób z bazy danych MZK, PKS ?
Administrator napisał(a):1. Dane nie są wklepywane ręcznie.2. To tajemnica techniczna naszego zespołu.Marcin Ł.eOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
14-03-2006, 08:27
#2
1. Dane nie są wklepywane ręcznie.2. To tajemnica techniczna naszego zespołu.Marcin Ł.eOstroleka.pl
Gość napisał(a):ok. domyślam się, że macie prosty mechanizm sprawdzający, a skoro nie są wklepywane ręcznie to już plus dla was.cieszy mnie taka odpowiedź. powodzenia

Gość

14-03-2006, 14:12
#3
ok. domyślam się, że macie prosty mechanizm sprawdzający, a skoro nie są wklepywane ręcznie to już plus dla was.cieszy mnie taka odpowiedź. powodzenia
Lolu napisał(a):W ogóle to chciałem pogratulować, za stworzenie działu "Mzk". Na ich głownej stronie to te linie takie ze cięzko sie połapać o co chodzi, a przystanki to juz całkowita paranoja. Tutaj wszystko jest przejrzyste i czytelne - jeszcze raz gratuluje.

Lolu

Wpisów: 2
Dołączył: 22.03.2006
22-03-2006, 14:01
#4
W ogóle to chciałem pogratulować, za stworzenie działu "Mzk". Na ich głownej stronie to te linie takie ze cięzko sie połapać o co chodzi, a przystanki to juz całkowita paranoja. Tutaj wszystko jest przejrzyste i czytelne - jeszcze raz gratuluje.
mjetek napisał(a):no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
14-04-2006, 21:55
#5
no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam
Gość napisał(a):Niestety dane o rozkładzie jazdy MZK w serwisie eOstroleka sa już nieaktulane{smutny} W przeciwieństwie do oficjalnej strony MZK http://www.mzk.ostroleka.pl, więc nie ma takich mechanizmów, które by automatycznie te zmiany aktualizowały na stronie eOstroleka. Nasuwa się też wątpliwość co do legalnego wykorzystania (skopiowania) zawartych danych w serwisie eOstroleka, taka możliwość wykorzystania danych (rozkład jazdy) ze strony MZK Ostrołęka jest zabroniona. {nie} Tak różowo więc nie jest.. i pomimo, że być może latwiej wyszukać i znaleźć można odpowiednią linię i przystanek, to nie wierzyłbym zbytnio w zawarte w eOstroleka dane rozkładu jazdy..

Gość

02-08-2006, 18:23
#6
Niestety dane o rozkładzie jazdy MZK w serwisie eOstroleka sa już nieaktulane{smutny} W przeciwieństwie do oficjalnej strony MZK http://www.mzk.ostroleka.pl, więc nie ma takich mechanizmów, które by automatycznie te zmiany aktualizowały na stronie eOstroleka. Nasuwa się też wątpliwość co do legalnego wykorzystania (skopiowania) zawartych danych w serwisie eOstroleka, taka możliwość wykorzystania danych (rozkład jazdy) ze strony MZK Ostrołęka jest zabroniona. {nie} Tak różowo więc nie jest.. i pomimo, że być może latwiej wyszukać i znaleźć można odpowiednią linię i przystanek, to nie wierzyłbym zbytnio w zawarte w eOstroleka dane rozkładu jazdy..
Administrator napisał(a):[b]Informujemy[/b]1. Serwis eOstroleka.pl ma zgodę dyrektora MZK na publikowanie na naszej stronie rozkładu jazdy MZK2. Aktualność danych sprawdzamy systematycznie. Na stronie [b]http://www.mzk.ostroleka.pl[/b] jest informacja iż "[i][b]Rozkład jazdy ważny od: 12.12.2005 r.[/b][/i]". Nasze dane były pobierane w marcu 2006 roku, stąd wniosek, że dane są aktualne. Jednakże postaramy się wyjaśnić tę sprawę w jak najbliższym czasie.

Administrator

Wpisów: 42
02-08-2006, 21:16
#7
[b]Informujemy[/b]1. Serwis eOstroleka.pl ma zgodę dyrektora MZK na publikowanie na naszej stronie rozkładu jazdy MZK2. Aktualność danych sprawdzamy systematycznie. Na stronie [b]http://www.mzk.ostroleka.pl[/b] jest informacja iż "[i][b]Rozkład jazdy ważny od: 12.12.2005 r.[/b][/i]". Nasze dane były pobierane w marcu 2006 roku, stąd wniosek, że dane są aktualne. Jednakże postaramy się wyjaśnić tę sprawę w jak najbliższym czasie.
Gość napisał(a):Coś te sprawdzanie i aktualizacja danych nie daje efektów, skoro podpieracie się ogłoszeniem typu: "znalazłeś nieaktualną linie / przystanek zgłoś administracji". Uważam, że pomysł prezentacji nieaktualnych danych rozkładu jazdy to totalna bzdura i serwis eostroleki powinien się z tego wycofać i to jak najszybciej, bo tylko wprowadzacie Ostrołęczan w błąd. Na marginesie, znalazłeś nieaktualną linię nie linie, chyba że ich jest wiele{zdziwko} Ktoś z Redaktorow powinien się douczyć.{diabelek}

Gość

15-09-2006, 02:58
#8
Coś te sprawdzanie i aktualizacja danych nie daje efektów, skoro podpieracie się ogłoszeniem typu: "znalazłeś nieaktualną linie / przystanek zgłoś administracji". Uważam, że pomysł prezentacji nieaktualnych danych rozkładu jazdy to totalna bzdura i serwis eostroleki powinien się z tego wycofać i to jak najszybciej, bo tylko wprowadzacie Ostrołęczan w błąd. Na marginesie, znalazłeś nieaktualną linię nie linie, chyba że ich jest wiele{zdziwko} Ktoś z Redaktorow powinien się douczyć.{diabelek}
Gość napisał(a):czepiasz się gościu i szukasz dziury w całym, może sam marzysz o taki serwisie i teraz żal ściska

Gość

15-09-2006, 07:31
#9
czepiasz się gościu i szukasz dziury w całym, może sam marzysz o taki serwisie i teraz żal ściska
Gość napisał(a):Przeczytaj najpierw swoją wypowiedź i popraw swoje literówki, a potem zabieraj głos w sprawie błędów i nie cwaniakuj jak nie jesteś w temacie {dobani}

Gość

15-09-2006, 12:47
#10
Przeczytaj najpierw swoją wypowiedź i popraw swoje literówki, a potem zabieraj głos w sprawie błędów i nie cwaniakuj jak nie jesteś w temacie {dobani}
Macuserek napisał(a):Witam! Może więc ja się wypowiem w tej sprawie jako Administrator strony o MZK Ostrołęka. Aktualizacja danych, a raczej uaktualnienie rozkładu jazdy w ostatnim okresie odbyło się dwukrotnie, ostatnia aktualizacja miała miejsce 17 lipca br. Portal eostroleka do tej pory zmian w rozkładzie nie poczynił, więc jest prawdą co napisał przedmówca - rozkład jazdy w serwisie eostrołęka [color=#ff0000]jest nieaktualny[/color]. Śmiało więc mogę napisać, że faktycznie  prezentowany rozkład  jazdy Ostrołęczan wprowadza błąd. Uważam też, że idea  prezentacji rozkładu jazdy jako odrębnego bloku w serwisie eostrołęka to zupełnie niepotrzebny wysiłek zespołu eostroleka, notabene dane przy tworzenie rozkładu jazdy zostały w pierwszym etapie skopiowane przez serwis eostroleka ze strony MZK (na takim etapie spełniał swoje zadanie oczywiście). Idąc dalej, wszystkie ostrołęckie internetowe serwisy informacyjne ograniczyły się do podania odpowiedniego odnośnika do strony MZK, co jest zupełnie rzeczą naturalną, czym się kierowano akurat w tym przypadku, że nie zrobił to sewis eostroleka nie wiem, może chciał zabłysnąć oryginalnością (co po części się udało- - gratuluję). Konkludując, uważam za stosowne przemyślenie przez twórców serwisu ideii prezentacji rozkładu jazdy MZK w ogóle w takiej formie jak to ma miejsce dotychczas. Oczywiscie zapraszam do odwiedzania oficjalnej strony o MZK <a href="http://mzk.ostroleka.pl" target="_blank">http://mzk.ostroleka.pl</a&g t; z aktualnym rozkladem jazdy.Pozdrawiam,A. Zb. Podeszwa

Macuserek

Wpisów: 1
Dołączył: 02.08.2006
15-09-2006, 15:37
#11
Witam! Może więc ja się wypowiem w tej sprawie jako Administrator strony o MZK Ostrołęka. Aktualizacja danych, a raczej uaktualnienie rozkładu jazdy w ostatnim okresie odbyło się dwukrotnie, ostatnia aktualizacja miała miejsce 17 lipca br. Portal eostroleka do tej pory zmian w rozkładzie nie poczynił, więc jest prawdą co napisał przedmówca - rozkład jazdy w serwisie eostrołęka [color=#ff0000]jest nieaktualny[/color]. Śmiało więc mogę napisać, że faktycznie  prezentowany rozkład  jazdy Ostrołęczan wprowadza błąd. Uważam też, że idea  prezentacji rozkładu jazdy jako odrębnego bloku w serwisie eostrołęka to zupełnie niepotrzebny wysiłek zespołu eostroleka, notabene dane przy tworzenie rozkładu jazdy zostały w pierwszym etapie skopiowane przez serwis eostroleka ze strony MZK (na takim etapie spełniał swoje zadanie oczywiście). Idąc dalej, wszystkie ostrołęckie internetowe serwisy informacyjne ograniczyły się do podania odpowiedniego odnośnika do strony MZK, co jest zupełnie rzeczą naturalną, czym się kierowano akurat w tym przypadku, że nie zrobił to sewis eostroleka nie wiem, może chciał zabłysnąć oryginalnością (co po części się udało- - gratuluję). Konkludując, uważam za stosowne przemyślenie przez twórców serwisu ideii prezentacji rozkładu jazdy MZK w ogóle w takiej formie jak to ma miejsce dotychczas. Oczywiscie zapraszam do odwiedzania oficjalnej strony o MZK <a href="http://mzk.ostroleka.pl" target="_blank">http://mzk.ostroleka.pl</a&g t; z aktualnym rozkladem jazdy.Pozdrawiam,A. Zb. Podeszwa
Administrator napisał(a):Witam1. Rozkład jazdy jest już [b]aktualny[/b], wprowadzenie formularza na stronie pomoże nam wyłapać wszelkie pomyłki przy wprowadzaniu danych do bazy. [b]Ten sposób pomocy, bardzo dobrze sprawdził się w dziale [i]baza firm i instytucji[/i][/b]. Jednocześnie przepraszamy za zwłokę i postaramy się by nie było już tego rodzaju wpadek i prosimy o wyrozumiałość. [b]Oczywiście prosimy również o pomoc internautów, bez których ten serwis nie miał by racji bytu {usmiech}[/b]2. Jestem z zawodu programistą i jednocześnie miłośnikiem. Widziałem możliwość poprawienie rozkładu jazdy więc się za to wziąłem, a oglądalność tej podstrony mówi sama za siebie - "[b]że jest potrzebna[/b]". Mieszkając w Warszawie kożystałem z ich strony MZK i właśnie stam­tąd wziąłem pomysł na bardziej efektywne przedstawienie rozkładu jazdy. PozdrawiamMarcin Łuba

Administrator

Wpisów: 42
18-09-2006, 10:51
#12
Witam1. Rozkład jazdy jest już [b]aktualny[/b], wprowadzenie formularza na stronie pomoże nam wyłapać wszelkie pomyłki przy wprowadzaniu danych do bazy. [b]Ten sposób pomocy, bardzo dobrze sprawdził się w dziale [i]baza firm i instytucji[/i][/b]. Jednocześnie przepraszamy za zwłokę i postaramy się by nie było już tego rodzaju wpadek i prosimy o wyrozumiałość. [b]Oczywiście prosimy również o pomoc internautów, bez których ten serwis nie miał by racji bytu {usmiech}[/b]2. Jestem z zawodu programistą i jednocześnie miłośnikiem. Widziałem możliwość poprawienie rozkładu jazdy więc się za to wziąłem, a oglądalność tej podstrony mówi sama za siebie - "[b]że jest potrzebna[/b]". Mieszkając w Warszawie kożystałem z ich strony MZK i właśnie stam­tąd wziąłem pomysł na bardziej efektywne przedstawienie rozkładu jazdy. PozdrawiamMarcin Łuba
Gość napisał(a):Może i programistą to Ty jesteś, ale do słownika ortograficznego Ci daleko{nie}. Mimo wszystko będę [color=#ff0000]korzystał[/color] z serwisu MZK w oryginale, gdzie przynajmniej na 100% wiem, że rozkład jazdy jest zgodny z prawdą.

Gość

18-09-2006, 22:18
#13
Może i programistą to Ty jesteś, ale do słownika ortograficznego Ci daleko{nie}. Mimo wszystko będę [color=#ff0000]korzystał[/color] z serwisu MZK w oryginale, gdzie przynajmniej na 100% wiem, że rozkład jazdy jest zgodny z prawdą.
Gość napisał(a):to korzystaj, nikt ci nie nakazuje tego robićdla mnie rozwiązania na eostroleka są OK i korzystamma stronie mzk mam tylko mzk a tu mam o wiele o wiele więcej: baza firm, urzędy, menu online to naprawde potrzebne rzeczy

Gość

18-09-2006, 23:44
#14
to korzystaj, nikt ci nie nakazuje tego robićdla mnie rozwiązania na eostroleka są OK i korzystamma stronie mzk mam tylko mzk a tu mam o wiele o wiele więcej: baza firm, urzędy, menu online to naprawde potrzebne rzeczy
Gość napisał(a):[quote=mjetek]no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam[/quote]KAPITAŁ MOBILISU JEST ŻYDOWSKI! WCZORAJ W CIECHANOWIE NA SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI ZWIĄZKÓW 7 PKSów PREZES TEJ FIRMY OSOBIŚCIE POINFORMOWAŁ CO JEST ICH PRIORYTETEM!W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYWALENIE ZNACZĄCEJ ILOŚCI PRACOWNIKÓW ZAKUPIONYCH FIRM! NASTĘPNIE SPRZEDANIE WIĘKSZOŚCI TERENÓW I NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO PKSów! NASTĘPNIE WEDŁUG WIZJI PREZESA EUGENIUSZA SZ. UTWORZĄ WIELKI HOLDING NA MAZOWSZU I WYKOSZĄ WSZELKĄ KONKURENCJĘ. W PLANACH MAJĄ LIKWIDACJĘ WSZELKICH NIERENTOWNYCH LINII. (TYSIĄCE MIESZKAŃCÓW MAŁYCH WIOSEK ZOSTANĄ  POZBAWIONE DOJAZDU DO MIAST) A WTEDY JAK TO POWIEDZIAŁ PANIE WÓJCIE DOŁÓŻ ZŁOTÓWKĘ DO KURSU ALBO LIKWIDUJEMY TRASĘ! W DALSZEJ WIZJI GDY OPANUJĄ W TRANSPORCIE OSOBOWYM WIĘKSZOŚĆ KRAJU ZAMIERZAJĄ WPAKOWAĆ SIĘ DO SEJMU I RZĄDZIĆ NASZYM KRAJEM!!!!!  

Gość

03-06-2010, 23:53
#15
[quote=mjetek]no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam[/quote]KAPITAŁ MOBILISU JEST ŻYDOWSKI! WCZORAJ W CIECHANOWIE NA SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI ZWIĄZKÓW 7 PKSów PREZES TEJ FIRMY OSOBIŚCIE POINFORMOWAŁ CO JEST ICH PRIORYTETEM!W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYWALENIE ZNACZĄCEJ ILOŚCI PRACOWNIKÓW ZAKUPIONYCH FIRM! NASTĘPNIE SPRZEDANIE WIĘKSZOŚCI TERENÓW I NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO PKSów! NASTĘPNIE WEDŁUG WIZJI PREZESA EUGENIUSZA SZ. UTWORZĄ WIELKI HOLDING NA MAZOWSZU I WYKOSZĄ WSZELKĄ KONKURENCJĘ. W PLANACH MAJĄ LIKWIDACJĘ WSZELKICH NIERENTOWNYCH LINII. (TYSIĄCE MIESZKAŃCÓW MAŁYCH WIOSEK ZOSTANĄ  POZBAWIONE DOJAZDU DO MIAST) A WTEDY JAK TO POWIEDZIAŁ PANIE WÓJCIE DOŁÓŻ ZŁOTÓWKĘ DO KURSU ALBO LIKWIDUJEMY TRASĘ! W DALSZEJ WIZJI GDY OPANUJĄ W TRANSPORCIE OSOBOWYM WIĘKSZOŚĆ KRAJU ZAMIERZAJĄ WPAKOWAĆ SIĘ DO SEJMU I RZĄDZIĆ NASZYM KRAJEM!!!!!  
Gość napisał(a):[quote=mjetek]no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam[/quote]KAPITAŁ MOBILISU JEST ŻYDOWSKI! WCZORAJ W CIECHANOWIE NA SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI ZWIĄZKÓW 7 PKSów PREZES TEJ FIRMY OSOBIŚCIE POINFORMOWAŁ CO JEST ICH PRIORYTETEM!W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYWALENIE ZNACZĄCEJ ILOŚCI PRACOWNIKÓW ZAKUPIONYCH FIRM! NASTĘPNIE SPRZEDANIE WIĘKSZOŚCI TERENÓW I NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO PKSów! NASTĘPNIE WEDŁUG WIZJI PREZESA EUGENIUSZA SZ. UTWORZĄ WIELKI HOLDING NA MAZOWSZU I WYKOSZĄ WSZELKĄ KONKURENCJĘ. W PLANACH MAJĄ LIKWIDACJĘ WSZELKICH NIERENTOWNYCH LINII. (TYSIĄCE MIESZKAŃCÓW MAŁYCH WIOSEK ZOSTANĄ  POZBAWIONE DOJAZDU DO MIAST) A WTEDY JAK TO POWIEDZIAŁ PANIE WÓJCIE DOŁÓŻ ZŁOTÓWKĘ DO KURSU ALBO LIKWIDUJEMY TRASĘ! W DALSZEJ WIZJI GDY OPANUJĄ W TRANSPORCIE OSOBOWYM WIĘKSZOŚĆ KRAJU ZAMIERZAJĄ WPAKOWAĆ SIĘ DO SEJMU I RZĄDZIĆ NASZYM KRAJEM!!!!!  

Gość

03-06-2010, 23:53
#16
[quote=mjetek]no, ale PKS też jest OK.jak mam jechać do Warszawy to sprawdzam i wiemwiem bo sprawdzam[/quote]KAPITAŁ MOBILISU JEST ŻYDOWSKI! WCZORAJ W CIECHANOWIE NA SPOTKANIU Z PRZEDSTAWICIELAMI ZWIĄZKÓW 7 PKSów PREZES TEJ FIRMY OSOBIŚCIE POINFORMOWAŁ CO JEST ICH PRIORYTETEM!W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYWALENIE ZNACZĄCEJ ILOŚCI PRACOWNIKÓW ZAKUPIONYCH FIRM! NASTĘPNIE SPRZEDANIE WIĘKSZOŚCI TERENÓW I NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO PKSów! NASTĘPNIE WEDŁUG WIZJI PREZESA EUGENIUSZA SZ. UTWORZĄ WIELKI HOLDING NA MAZOWSZU I WYKOSZĄ WSZELKĄ KONKURENCJĘ. W PLANACH MAJĄ LIKWIDACJĘ WSZELKICH NIERENTOWNYCH LINII. (TYSIĄCE MIESZKAŃCÓW MAŁYCH WIOSEK ZOSTANĄ  POZBAWIONE DOJAZDU DO MIAST) A WTEDY JAK TO POWIEDZIAŁ PANIE WÓJCIE DOŁÓŻ ZŁOTÓWKĘ DO KURSU ALBO LIKWIDUJEMY TRASĘ! W DALSZEJ WIZJI GDY OPANUJĄ W TRANSPORCIE OSOBOWYM WIĘKSZOŚĆ KRAJU ZAMIERZAJĄ WPAKOWAĆ SIĘ DO SEJMU I RZĄDZIĆ NASZYM KRAJEM!!!!!  
Gość napisał(a):[quote=Macuserek]Witam! Może więc ja się wypowiem w tej sprawie jako Administrator strony o MZK Ostrołęka. Aktualizacja danych, a raczej uaktualnienie rozkładu jazdy w ostatnim okresie odbyło się dwukrotnie, ostatnia aktualizacja miała miejsce 17 lipca br. Portal eostroleka do tej pory zmian w rozkładzie nie poczynił, więc jest prawdą co napisał przedmówca - rozkład jazdy w serwisie eostrołęka [color=#ff0000]jest nieaktualny[/color]. Śmiało więc mogę napisać, że faktycznie  prezentowany rozkład  jazdy Ostrołęczan wprowadza błąd. Uważam też, że idea  prezentacji rozkładu jazdy jako odrębnego bloku w serwisie eostrołęka to zupełnie niepotrzebny wysiłek zespołu eostroleka, notabene dane przy tworzenie rozkładu jazdy zostały w pierwszym etapie skopiowane przez serwis eostroleka ze strony MZK (na takim etapie spełniał swoje zadanie oczywiście). Idąc dalej, wszystkie ostrołęckie internetowe serwisy informacyjne ograniczyły się do podania odpowiedniego odnośnika do strony MZK, co jest zupełnie rzeczą naturalną, czym się kierowano akurat w tym przypadku, że nie zrobił to sewis eostroleka nie wiem, może chciał zabłysnąć oryginalnością (co po części się udało- - gratuluję). Konkludując, uważam za stosowne przemyślenie przez twórców serwisu ideii prezentacji rozkładu jazdy MZK w ogóle w takiej formie jak to ma miejsce dotychczas. Oczywiscie zapraszam do odwiedzania oficjalnej strony o MZK http://mzk.ostroleka.pl z aktualnym rozkladem jazdy.Pozdrawiam,A. Zb. Podeszwa[/quote]{smutny}

Gość

24-04-2012, 15:30
#17
[quote=Macuserek]Witam! Może więc ja się wypowiem w tej sprawie jako Administrator strony o MZK Ostrołęka. Aktualizacja danych, a raczej uaktualnienie rozkładu jazdy w ostatnim okresie odbyło się dwukrotnie, ostatnia aktualizacja miała miejsce 17 lipca br. Portal eostroleka do tej pory zmian w rozkładzie nie poczynił, więc jest prawdą co napisał przedmówca - rozkład jazdy w serwisie eostrołęka [color=#ff0000]jest nieaktualny[/color]. Śmiało więc mogę napisać, że faktycznie  prezentowany rozkład  jazdy Ostrołęczan wprowadza błąd. Uważam też, że idea  prezentacji rozkładu jazdy jako odrębnego bloku w serwisie eostrołęka to zupełnie niepotrzebny wysiłek zespołu eostroleka, notabene dane przy tworzenie rozkładu jazdy zostały w pierwszym etapie skopiowane przez serwis eostroleka ze strony MZK (na takim etapie spełniał swoje zadanie oczywiście). Idąc dalej, wszystkie ostrołęckie internetowe serwisy informacyjne ograniczyły się do podania odpowiedniego odnośnika do strony MZK, co jest zupełnie rzeczą naturalną, czym się kierowano akurat w tym przypadku, że nie zrobił to sewis eostroleka nie wiem, może chciał zabłysnąć oryginalnością (co po części się udało- - gratuluję). Konkludując, uważam za stosowne przemyślenie przez twórców serwisu ideii prezentacji rozkładu jazdy MZK w ogóle w takiej formie jak to ma miejsce dotychczas. Oczywiscie zapraszam do odwiedzania oficjalnej strony o MZK http://mzk.ostroleka.pl z aktualnym rozkladem jazdy.Pozdrawiam,A. Zb. Podeszwa[/quote]{smutny}
wczasowicz napisał(a):Z tego co wiem, to pieczę nad tym sprawuje jakiś człowiek, aczkolwiek na pewno posiłkuje się on bazą danych.

wczasowicz

Wpisów: 3
Dołączył: 05.01.2014
14-01-2014, 18:09
#18
Z tego co wiem, to pieczę nad tym sprawuje jakiś człowiek, aczkolwiek na pewno posiłkuje się on bazą danych.
Gość napisał(a):{mruga}{mruga}

Gość

16-01-2014, 23:50
#19
{mruga}{mruga}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów