Opinie o serwisie OLDAR

Założony przez stonefree
strony: 1 2 dalej
stonefree napisał(a):Jakie dobre lub złe doświadczenia posiadacie po usługach w wyżej wymienionym serwisie?

stonefree

Wpisów: 1
Dołączył: 15.11.2010
15-11-2010, 11:07
#1
Jakie dobre lub złe doświadczenia posiadacie po usługach w wyżej wymienionym serwisie?
Gość napisał(a):serwisowałem w Oldarze swojego Focusa z 2003. Zdecydowanie nie polecam, a nawet odradzam. Trzy razy potwierdziłem fakt że części zostały wymienione tylko na Fakturze, w rzeczywistości w Foce siedziały te same stare np. świece. Po kilku awanturach powiedziałam Do widzenia. Mój fokus też jest zadowolony ze zmiany serwisu. Części przestały się tak dziwnie, szybko zużywać {co}. Odradzam raz jeszcze.  

Gość

16-11-2010, 00:22
#2
serwisowałem w Oldarze swojego Focusa z 2003. Zdecydowanie nie polecam, a nawet odradzam. Trzy razy potwierdziłem fakt że części zostały wymienione tylko na Fakturze, w rzeczywistości w Foce siedziały te same stare np. świece. Po kilku awanturach powiedziałam Do widzenia. Mój fokus też jest zadowolony ze zmiany serwisu. Części przestały się tak dziwnie, szybko zużywać {co}. Odradzam raz jeszcze.  
Gość napisał(a):ja mondeo z 2004r. serwisowałem do jakiegoś czasu, ale generalnie przestałem u nich robić naprawy - powód ? mam dużo tańszego i solidnego mechanika, jedynie poważniejsze naprawy, do których on nie ma sprzętu to serwis

Gość

04-12-2010, 08:43
#3
ja mondeo z 2004r. serwisowałem do jakiegoś czasu, ale generalnie przestałem u nich robić naprawy - powód ? mam dużo tańszego i solidnego mechanika, jedynie poważniejsze naprawy, do których on nie ma sprzętu to serwis
Gość napisał(a):dokładnie to samo miałem z lakierowaniem, na fakturze miałem usługi lakiernicze element 500 zł - gdzie został maźnięty pędzelkiem 1 cm. Śmiech nie serwis

Gość

04-12-2010, 11:19
#4
dokładnie to samo miałem z lakierowaniem, na fakturze miałem usługi lakiernicze element 500 zł - gdzie został maźnięty pędzelkiem 1 cm. Śmiech nie serwis
Gość napisał(a):ten serwis  to tragedia  . W salonie  tylko sprzedać samochód  a  później  za wszystko wyciągają kasę  a  jakość obsługi straszna{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{nie}

Gość

04-12-2010, 12:16
#5
ten serwis  to tragedia  . W salonie  tylko sprzedać samochód  a  później  za wszystko wyciągają kasę  a  jakość obsługi straszna{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{nie}
Gość napisał(a):Mam pewny model Forda i chcialam w nim wymienic olej w skrzyni bieków ( AUTOMAT) niestety firma niepodjela sie wymiany bo wywnioskowalam nieumieli tego zrobic. to jest chyba najgorszy serwis zaraz po fiacie. wymiane oleju zrobiolam w Warszawie bez problemow.

Gość

05-12-2010, 10:49
#6
Mam pewny model Forda i chcialam w nim wymienic olej w skrzyni bieków ( AUTOMAT) niestety firma niepodjela sie wymiany bo wywnioskowalam nieumieli tego zrobic. to jest chyba najgorszy serwis zaraz po fiacie. wymiane oleju zrobiolam w Warszawie bez problemow.
Gość napisał(a):NAJGORSZY SERWIS NA ŚWIECIE.SĄ  BEZNADZIEJNI. NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O WYMIANIE ŻARÓWKI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Gość

05-12-2010, 12:04
#7
NAJGORSZY SERWIS NA ŚWIECIE.SĄ  BEZNADZIEJNI. NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O WYMIANIE ŻARÓWKI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
Gość napisał(a):[quote=Gość]NAJGORSZY SERWIS NA ŚWIECIE.SĄ  BEZNADZIEJNI. NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O WYMIANIE ŻARÓWKI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. [/quote]sam się kompromitujesz, aby wymienić żarówkę oddajesz auto do partaczy? niedługo, żeby zatankować będziesz musiał wzywać pracownika ze stacji paliw???????? {nie}

Gość

05-12-2010, 12:54
#8
[quote=Gość]NAJGORSZY SERWIS NA ŚWIECIE.SĄ  BEZNADZIEJNI. NIE MAJĄ POJĘCIA NAWET O WYMIANIE ŻARÓWKI. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. [/quote]sam się kompromitujesz, aby wymienić żarówkę oddajesz auto do partaczy? niedługo, żeby zatankować będziesz musiał wzywać pracownika ze stacji paliw???????? {nie}
Gość napisał(a):Słuchaj chętnie oddam ci moje auto na wymianę żarówki to wtedy porozmawiamy mechaniku od siedmiu boleści. Zamiast pisać takie broniące komentarze trzeba się nauczyć roboty a nie płakać , że ktoś napisał żle o serwisie. Jak widać moja opinia nie jest odosobniona. Oldar nie powinien z taką wiedzą i mechanikami  dotykać jakichkolwiek samochodów. Nawet taczki tam nie zaprowadzę.

Gość

05-12-2010, 15:27
#9
Słuchaj chętnie oddam ci moje auto na wymianę żarówki to wtedy porozmawiamy mechaniku od siedmiu boleści. Zamiast pisać takie broniące komentarze trzeba się nauczyć roboty a nie płakać , że ktoś napisał żle o serwisie. Jak widać moja opinia nie jest odosobniona. Oldar nie powinien z taką wiedzą i mechanikami  dotykać jakichkolwiek samochodów. Nawet taczki tam nie zaprowadzę.
Gość napisał(a):Ja omijam szerokim łukiem takie serwisy, nie tylko ze względu na jakość usułg, ale ze względu także na cene. Z drobnymi rzeczami radze sobie sam np. wymiana linki sprzęgła, hamulca, wymiana klocków cylinderków, tarcz bębnów, szczęk, wymiana termostatu, chłodnicy, poduszek silnika, skrzyni, przegubów, itp. To samo polecam innym, większość rzeczy robić samemu, a pozostałe, gdzie są potrzebne specjalistyczne narzędzia, oddawać auto do znajomych mechaników.OLDARA nie polecam, bo to jak napisał kolega wyżej od żarówki "oddajesz auto do partaczy"  

Gość

06-12-2010, 07:59
#10
Ja omijam szerokim łukiem takie serwisy, nie tylko ze względu na jakość usułg, ale ze względu także na cene. Z drobnymi rzeczami radze sobie sam np. wymiana linki sprzęgła, hamulca, wymiana klocków cylinderków, tarcz bębnów, szczęk, wymiana termostatu, chłodnicy, poduszek silnika, skrzyni, przegubów, itp. To samo polecam innym, większość rzeczy robić samemu, a pozostałe, gdzie są potrzebne specjalistyczne narzędzia, oddawać auto do znajomych mechaników.OLDARA nie polecam, bo to jak napisał kolega wyżej od żarówki "oddajesz auto do partaczy"  
Gość napisał(a):a ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym serwisem serwisuję u nich przez ostatnie osiem lat już trzeciego forda  i nawet żony nissana czasem mi robią i raczej nie spotkałem się tam z naciąganiem czy spartaczeniem fakt zdarzyło się może ze dwa razy że musiałem samochód na dłużej zostawić w celu zdiagnozowania usterek ale zawsze znaleźli i naprawili{ok}zresztą piszecie że się na robocie nie znają a jakoś widziałem na własne oczy jak samochody rajdowe naprawiali a rajdówek raczej nikt by partakom nie zostawił albo skrzynie automatyczną w nowym volvo na części rozbierali i wiem że samochód jeździ{ok} więc ja tam polecam{ok} a jak komuś coś nie tak zrobili to się reklamacje składa a nie zaraz oczernia

Gość

13-12-2010, 00:12
#11
a ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym serwisem serwisuję u nich przez ostatnie osiem lat już trzeciego forda  i nawet żony nissana czasem mi robią i raczej nie spotkałem się tam z naciąganiem czy spartaczeniem fakt zdarzyło się może ze dwa razy że musiałem samochód na dłużej zostawić w celu zdiagnozowania usterek ale zawsze znaleźli i naprawili{ok}zresztą piszecie że się na robocie nie znają a jakoś widziałem na własne oczy jak samochody rajdowe naprawiali a rajdówek raczej nikt by partakom nie zostawił albo skrzynie automatyczną w nowym volvo na części rozbierali i wiem że samochód jeździ{ok} więc ja tam polecam{ok} a jak komuś coś nie tak zrobili to się reklamacje składa a nie zaraz oczernia
Gość napisał(a):DZIĘKUJEMY ZA WYPOWIEDŻ PANIE WŁAŚCICELU, KTÓRY JEST TAK MOCNO ZORIENTOWANY

Gość

13-12-2010, 12:00
#12
DZIĘKUJEMY ZA WYPOWIEDŻ PANIE WŁAŚCICELU, KTÓRY JEST TAK MOCNO ZORIENTOWANY
Gość napisał(a):nie wierze, sam Dariusz O. sie rozpisal o rajdowkach i skrzyniach w "nowym" volvo? ...i do dzisiaj jezdzi....niebywale

Gość

13-12-2010, 14:40
#13
nie wierze, sam Dariusz O. sie rozpisal o rajdowkach i skrzyniach w "nowym" volvo? ...i do dzisiaj jezdzi....niebywale
Gość napisał(a):Po co opisywać różne głupoty, a wiecie co to reklamacja ponaprawcza, ba bo po co jechać, najlepiej opisać na forum, niech wszyscy przeczytają, jaki to właściciel rozgarnięty{diabelek}

Gość

13-12-2010, 18:29
#14
Po co opisywać różne głupoty, a wiecie co to reklamacja ponaprawcza, ba bo po co jechać, najlepiej opisać na forum, niech wszyscy przeczytają, jaki to właściciel rozgarnięty{diabelek}
Gość napisał(a):Tragizm, masakra, zero kompetencji, o jakości (przynajmniej średniej) nikt tam nie słyszał, klient traktowany jak intruz, terminowość marna, pracownicy aroganccy, bardzo niewielka wiedza i fachowość pracowników, są opryskliwi. Same zera jako ocena. Właściciel posiada olewanckie podejście. Tam liczy się tylko wyciągnięcie kasy dla właściciela, a dla pracowników nic nie robienie.

Gość

21-12-2010, 18:23
#15
Tragizm, masakra, zero kompetencji, o jakości (przynajmniej średniej) nikt tam nie słyszał, klient traktowany jak intruz, terminowość marna, pracownicy aroganccy, bardzo niewielka wiedza i fachowość pracowników, są opryskliwi. Same zera jako ocena. Właściciel posiada olewanckie podejście. Tam liczy się tylko wyciągnięcie kasy dla właściciela, a dla pracowników nic nie robienie.
Gość napisał(a):miałem do czynienia z mechanikami z tego serwisu nie polecam kawałek madrej ksiazki i sam lepiej naprawie

Gość

21-12-2010, 22:54
#16
miałem do czynienia z mechanikami z tego serwisu nie polecam kawałek madrej ksiazki i sam lepiej naprawie
Gość napisał(a):{!}{!}Beznadzieja ,nigdy nie widziałam tak słabego serwisu.Przestrzegam wszystkich.  

Gość

11-04-2014, 17:24
#17
{!}{!}Beznadzieja ,nigdy nie widziałam tak słabego serwisu.Przestrzegam wszystkich.  
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

14-04-2014, 14:04
#18
{usmiech}
Gość napisał(a):Szkoda że wpisów dokonuje jedna góra dwie osoby, które w ten sposób robią hejt. Ja osobiście polecam. Specjalnie na przeglądy dojeżdżam z W-wy i kilku znajomych również.  

Gość

14-09-2017, 21:33
#19
Szkoda że wpisów dokonuje jedna góra dwie osoby, które w ten sposób robią hejt. Ja osobiście polecam. Specjalnie na przeglądy dojeżdżam z W-wy i kilku znajomych również.  
Gość napisał(a):Ja niestety nie jestem zadowolona, przy okazji każdej wizyty coś potem mi się psuło, przerywało, piszczało, musiałam jeździć kilkukrotnie aby wreszcie dopatrzyli się problemu i naprawili.U nich wszystko dobrze, jak pod podpięciu w komputer albo na wyświetlaczu w samochodzie jest wskazane co się stało to jeszcze jeszcze, jednak jak mechanicy sami muszą dość co mogło się stać to już problem.Przy przeglądzie nie przeglądają samochodu co potrzeba wymienić a co jeszcze dobre tylko wbijają w komputer np. samochód 2 lata i to co komputer im wskazuje to to wymieniają a że jest to koszt np. 1400 to już nic się nie martwią.Przepraszam, może jako kobieta napisałam to mało fachowo ale takie mam spostrzeżenia, nie jestem z nich zadowolona {nie}  

Gość

15-09-2017, 09:24
#20
Ja niestety nie jestem zadowolona, przy okazji każdej wizyty coś potem mi się psuło, przerywało, piszczało, musiałam jeździć kilkukrotnie aby wreszcie dopatrzyli się problemu i naprawili.U nich wszystko dobrze, jak pod podpięciu w komputer albo na wyświetlaczu w samochodzie jest wskazane co się stało to jeszcze jeszcze, jednak jak mechanicy sami muszą dość co mogło się stać to już problem.Przy przeglądzie nie przeglądają samochodu co potrzeba wymienić a co jeszcze dobre tylko wbijają w komputer np. samochód 2 lata i to co komputer im wskazuje to to wymieniają a że jest to koszt np. 1400 to już nic się nie martwią.Przepraszam, może jako kobieta napisałam to mało fachowo ale takie mam spostrzeżenia, nie jestem z nich zadowolona {nie}  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów