Jak można dorobić się w Ostrołęce !!!

Założony przez lizka
strony: 1
lizka napisał(a):Czy ktos czytał ogłoszenie o pracy w  firmie zajmującej się rozbiorem Drobiu na ul. Westerplatte? to ogłoszenie powtarza się w naszym Tygodniku i nie tylko od baaaardzo dawna a to dlatego, że ludzie tam pracujący nie wytrzymują warunków tam panujących w związku z czym jest co kilkudniowa wymiana załogi. Obiecane przez szefową warunki pracy dalece mijają się z tym co potem usłyszymy, już w ciągu pierwszego dnia pracy, dlatego ja wytrzymałam "aż" jeden dzień. Tą firmą musi zająć się PIP,   ponieważ od nowych pracowników nie wymaga się Książeczki Zdrowia a jest to praca przy mięsku. W  tygodniu, w którym ja pracowałam odeszło i zostało przyjętych kilka osób. Pomyślmy ile osób nieprzebadanych mogło zostawić jakieś "bakterie" na kurczakach? które na drugi dzień kupiliście. Teraz będzie najciekawszy fragment : w ciągu 8 godzin pracy zarobiłam 13zł 80gr czyli godz pracy to 1,72...... możecie uwierzyć {?}  Nie odebrałam tych "kokosów", ponieważ, szefowa jakoś "umknęła" przed koncem pracy. Nie wiem, możliwe że mogłam je odebrać w innym terminie ale szkoda było mi na bilet MZK, bo gdybym go odliczyła od tej kwoty..........  {nie} To sie poprostu nie miesci w głowie {!}{!}{!}  Mogłabym więcej napisac na ten temat ale myślę, że to wystarczająco dużo żeby ostrzec ludzi. Przypomnę jeszcze, że firma na swojej stronie internetowej  zapewnia, iż spełnia najwyższe normy jakości {mruga}{!}

lizka

Wpisów: 2
Dołączył: 24.10.2006
24-10-2006, 02:25
#1
Czy ktos czytał ogłoszenie o pracy w  firmie zajmującej się rozbiorem Drobiu na ul. Westerplatte? to ogłoszenie powtarza się w naszym Tygodniku i nie tylko od baaaardzo dawna a to dlatego, że ludzie tam pracujący nie wytrzymują warunków tam panujących w związku z czym jest co kilkudniowa wymiana załogi. Obiecane przez szefową warunki pracy dalece mijają się z tym co potem usłyszymy, już w ciągu pierwszego dnia pracy, dlatego ja wytrzymałam "aż" jeden dzień. Tą firmą musi zająć się PIP,   ponieważ od nowych pracowników nie wymaga się Książeczki Zdrowia a jest to praca przy mięsku. W  tygodniu, w którym ja pracowałam odeszło i zostało przyjętych kilka osób. Pomyślmy ile osób nieprzebadanych mogło zostawić jakieś "bakterie" na kurczakach? które na drugi dzień kupiliście. Teraz będzie najciekawszy fragment : w ciągu 8 godzin pracy zarobiłam 13zł 80gr czyli godz pracy to 1,72...... możecie uwierzyć {?}  Nie odebrałam tych "kokosów", ponieważ, szefowa jakoś "umknęła" przed koncem pracy. Nie wiem, możliwe że mogłam je odebrać w innym terminie ale szkoda było mi na bilet MZK, bo gdybym go odliczyła od tej kwoty..........  {nie} To sie poprostu nie miesci w głowie {!}{!}{!}  Mogłabym więcej napisac na ten temat ale myślę, że to wystarczająco dużo żeby ostrzec ludzi. Przypomnę jeszcze, że firma na swojej stronie internetowej  zapewnia, iż spełnia najwyższe normy jakości {mruga}{!}
Gość napisał(a):to ty słabiutki jesteś, nie wytrzymałeś :)nie każdy jest przyzwyczajony do cieżkiej pracya potem jaka praca taka płaca - czemu się dziwisz?

Gość

24-10-2006, 10:33
#2
to ty słabiutki jesteś, nie wytrzymałeś :)nie każdy jest przyzwyczajony do cieżkiej pracya potem jaka praca taka płaca - czemu się dziwisz?
Gość napisał(a): Napewno duże pieniądze idą na "spełnianie" tych norm jakości, dlatego taka płaca. "Gość" a ty czytając tekst nie zauważyłeś że to kobieta pisała?

Gość

24-10-2006, 13:37
#3
Napewno duże pieniądze idą na "spełnianie" tych norm jakości, dlatego taka płaca. "Gość" a ty czytając tekst nie zauważyłeś że to kobieta pisała?
Gość napisał(a):No co Ty LIZKA nie wytrzymałaś przy kurczakach?Może by tak jakiś ubuj na własną rękę {zakochany}

Gość

29-10-2006, 21:57
#4
No co Ty LIZKA nie wytrzymałaś przy kurczakach?Może by tak jakiś ubuj na własną rękę {zakochany}
Gość napisał(a):to zglos to do PIPu a nie na forum.

Gość

28-11-2006, 14:51
#5
to zglos to do PIPu a nie na forum.
Gość napisał(a):Czemu tylko do Pipu, bardzo dobrze ze przedstawia fakty mieszkańcom. Trzeba tępić hamstwo wśród pracodawców. Na całe szczęście to już końcówka wykorzystywania pracowników. Niedługo pracodawcy tacy jak ta firma będą na kolanach szukać ludzi do pracy i to nie za 13 złotych, lecz za wiele więcej i wtedy to my się będziemy śmiali z takich cwanych ludzi.

Gość

30-11-2006, 18:04
#6
Czemu tylko do Pipu, bardzo dobrze ze przedstawia fakty mieszkańcom. Trzeba tępić hamstwo wśród pracodawców. Na całe szczęście to już końcówka wykorzystywania pracowników. Niedługo pracodawcy tacy jak ta firma będą na kolanach szukać ludzi do pracy i to nie za 13 złotych, lecz za wiele więcej i wtedy to my się będziemy śmiali z takich cwanych ludzi.
Gość napisał(a):A myślisz ze w ZM Ostrołeka czyli w PEKPOLU jest inaczej też są rogacze{diabelek}

Gość

30-11-2006, 18:48
#7
A myślisz ze w ZM Ostrołeka czyli w PEKPOLU jest inaczej też są rogacze{diabelek}
Gość napisał(a):Lizka zgadzam się z Toba całkowicie, a jeżeli ktos nie wie jak tam są warunki pracy to niech sie lepiej nie wypowiada na forum. Szefostwo tej firmy to po prostu naciągacze, moi znajomi pracowali w drobiu i równiez były problemy z odzyskaniem wynagrodzenia! Lizka nie dodałaś tylko jednego tam sie nie pracuje na godziny tylko na akord a to jest duża różnica. A jeżeli chodzi o ZMO to też tam pracowałam heh zarobki tam pozostawiaja wiele do życzenia!!!! Podobnie jest w większości Ostrołęckich firm, wolą zapłacić agencji która im znajdzie studentów do pracy ale koszt i tak będzie mniejszy niz przy zatrudnieniu zwykłego pracownika... I tak agencja zarobi, przedsiembiorca nie straci, straci tylko pracownik dostajac stawke okrojoną o marże i nie daj Boże żeby sie spóźnil do pracy bo mu agencja całą dniówkę zabierze!!! Ja tylko cierpliwie czekam kiedy sie to wszystko zmieni...

Gość

03-12-2006, 14:47
#8
Lizka zgadzam się z Toba całkowicie, a jeżeli ktos nie wie jak tam są warunki pracy to niech sie lepiej nie wypowiada na forum. Szefostwo tej firmy to po prostu naciągacze, moi znajomi pracowali w drobiu i równiez były problemy z odzyskaniem wynagrodzenia! Lizka nie dodałaś tylko jednego tam sie nie pracuje na godziny tylko na akord a to jest duża różnica. A jeżeli chodzi o ZMO to też tam pracowałam heh zarobki tam pozostawiaja wiele do życzenia!!!! Podobnie jest w większości Ostrołęckich firm, wolą zapłacić agencji która im znajdzie studentów do pracy ale koszt i tak będzie mniejszy niz przy zatrudnieniu zwykłego pracownika... I tak agencja zarobi, przedsiembiorca nie straci, straci tylko pracownik dostajac stawke okrojoną o marże i nie daj Boże żeby sie spóźnil do pracy bo mu agencja całą dniówkę zabierze!!! Ja tylko cierpliwie czekam kiedy sie to wszystko zmieni...
Gość napisał(a):Tego rodzaju  praktyki roznej masci pseudobiznesmenow \zlodzieji\ powinny byc scigane z urzedu przez prokuratora. Co robi inspekcja pracy, i inne sluzby-nic nie robia.W normalnym Panstwie Prawa taki zlodziej szybko by zostal za tego rodzaju oszustwa ukarany.

Gość

05-12-2006, 10:36
#9
Tego rodzaju  praktyki roznej masci pseudobiznesmenow \zlodzieji\ powinny byc scigane z urzedu przez prokuratora. Co robi inspekcja pracy, i inne sluzby-nic nie robia.W normalnym Panstwie Prawa taki zlodziej szybko by zostal za tego rodzaju oszustwa ukarany.
Gość napisał(a):Słusznie, uważam że PIP w Ostrołęce nic nie robi i dawno powinna być wymieniona szefowa tego bałaganu.

Gość

10-12-2006, 18:38
#10
Słusznie, uważam że PIP w Ostrołęce nic nie robi i dawno powinna być wymieniona szefowa tego bałaganu.
Gość napisał(a):Jeśli szukacie zajęcia , które daje adekwatnie duże wynagrodzenie do dużego zaangażowania,daje satysfakcje z tego co robisz to napisz z pytanie o informacje:  pracazdomu1@gmail.comPozdrawiam

Gość

22-02-2009, 23:56
#11
Jeśli szukacie zajęcia , które daje adekwatnie duże wynagrodzenie do dużego zaangażowania,daje satysfakcje z tego co robisz to napisz z pytanie o informacje:  pracazdomu1@gmail.comPozdrawiam
Gość napisał(a):Jeśli szukacie zajęcia , które daje adekwatnie duże wynagrodzenie do dużego zaangażowania,daje satysfakcje z tego co robisz to napisz z pytanie o informacje:  pracazdomu1@gmail.comPozdrawiam

Gość

22-02-2009, 23:57
#12
Jeśli szukacie zajęcia , które daje adekwatnie duże wynagrodzenie do dużego zaangażowania,daje satysfakcje z tego co robisz to napisz z pytanie o informacje:  pracazdomu1@gmail.comPozdrawiam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów