MATURA!!!!!

Założony przez uczen_10
strony: 1
uczen_10 napisał(a):Hej może ktoś polecić mi dobry kurs maturalny w Ostrołęce? :(

uczen_10

Wpisów: 6
Dołączył: 09.11.2010
09-11-2010, 13:46
#1
Hej może ktoś polecić mi dobry kurs maturalny w Ostrołęce? :(
Gość napisał(a):wez ksiazke i sie ucz! na studiach nie ma korków

Gość

09-11-2010, 19:08
#2
wez ksiazke i sie ucz! na studiach nie ma korków
uczen_10 napisał(a):ucze sie ale czasem to za malo potrzebuje osoby ktora by mi pomogla przejsc przez to. znalazlam kilka kursów u nas w miescie ale czy jaki jest wart swojej ceny?

uczen_10

Wpisów: 6
Dołączył: 09.11.2010
10-11-2010, 15:28
#3
ucze sie ale czasem to za malo potrzebuje osoby ktora by mi pomogla przejsc przez to. znalazlam kilka kursów u nas w miescie ale czy jaki jest wart swojej ceny?
Gość napisał(a):Te kursy to porażka ...W szkole identycznie przygotowują do matury.Dla mnie starta dużych pieniędzy, Wiecej takiego błędu nie popełnie

Gość

11-11-2010, 18:47
#4
Te kursy to porażka ...W szkole identycznie przygotowują do matury.Dla mnie starta dużych pieniędzy, Wiecej takiego błędu nie popełnie
Gość napisał(a):wiecie co mialam mature nowa kilka lat temu i powiem wam ze nikt nie biegał po kursach nie bral korepetycji.. a teraz takie sieroty musza na kursy chodzic itd, jesli ktos sie uczył nawet srednio to nie potrzebuje korepetycji :)

Gość

11-11-2010, 20:40
#5
wiecie co mialam mature nowa kilka lat temu i powiem wam ze nikt nie biegał po kursach nie bral korepetycji.. a teraz takie sieroty musza na kursy chodzic itd, jesli ktos sie uczył nawet srednio to nie potrzebuje korepetycji :)
uczen_10 napisał(a):ja ogolnie wszystkie przedmioty ogarniam jako tako.. ale z matmy to ja jestem noga i boje sie brac korkow indywidualnie bo sa drogie wiec moze wy znacie jakis dobry i jednczesnie tani kurs ktory mi pomoze?

uczen_10

Wpisów: 6
Dołączył: 09.11.2010
15-11-2010, 14:58
#6
ja ogolnie wszystkie przedmioty ogarniam jako tako.. ale z matmy to ja jestem noga i boje sie brac korkow indywidualnie bo sa drogie wiec moze wy znacie jakis dobry i jednczesnie tani kurs ktory mi pomoze?
Gość napisał(a):dobry artykułhttp://pesymistyczny.blox.pl/2010/09/Postrasze-Was-p rzed-matura.html

Gość

16-11-2010, 00:07
#7
dobry artykułhttp://pesymistyczny.blox.pl/2010/09/Postrasze-Was-p rzed-matura.html
uczen_10 napisał(a):odwolujac sie do mojego wczesniejszego postu znalazlem w ogloszeniach logos centrum edukacyjne ciekawe czy dobre :D moze ktos o nim slyszal?

uczen_10

Wpisów: 6
Dołączył: 09.11.2010
17-11-2010, 15:46
#8
odwolujac sie do mojego wczesniejszego postu znalazlem w ogloszeniach logos centrum edukacyjne ciekawe czy dobre :D moze ktos o nim slyszal?
misia1 napisał(a):ja tam chodziłam rok temu na kursy z matematyki.bardzo fajnie mila atmosfera pani bardzo dobrze tlumaczy i prowadzi zajecia wszystkim moim znajomym polecam te kursy bo sa naprawde w porzadku duzo sie na nich nauczylam. wiec mozesz isc i smialo probowac :)

misia1

Wpisów: 1
Dołączył: 23.11.2010
23-11-2010, 08:47
#9
ja tam chodziłam rok temu na kursy z matematyki.bardzo fajnie mila atmosfera pani bardzo dobrze tlumaczy i prowadzi zajecia wszystkim moim znajomym polecam te kursy bo sa naprawde w porzadku duzo sie na nich nauczylam. wiec mozesz isc i smialo probowac :)
Gość napisał(a):reklama dźwignią handlu :P

Gość

23-11-2010, 12:45
#10
reklama dźwignią handlu :P

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów