Jak Do Zakopanego

Założony przez acomitam
strony: 1
acomitam napisał(a):Witam serdecznieczy ktos mial juz taka wycieczke do Zakopanego na wlasna reke i moze udzielic mi informacji jak tam dojechac jest naprosciej najwygodniej itp itd autobusem czy pociagiem jak to jest bo ja nie  mam na ten temat zielonego pojeciaz gory dziekuje za pomocne odpowiedzi

acomitam

Wpisów: 2
Dołączył: 07.01.2010
01-11-2010, 22:23
#1
Witam serdecznieczy ktos mial juz taka wycieczke do Zakopanego na wlasna reke i moze udzielic mi informacji jak tam dojechac jest naprosciej najwygodniej itp itd autobusem czy pociagiem jak to jest bo ja nie  mam na ten temat zielonego pojeciaz gory dziekuje za pomocne odpowiedzi
Gość napisał(a):Do Warszawy autobusem, a w Warszawie z dworca centralnego pociągiem do Zakopanego. Jechałam jakiś czas temu, wtedy były dość dogodne połączenia a i pociąg nie jechał długo.

Gość

02-11-2010, 00:46
#2
Do Warszawy autobusem, a w Warszawie z dworca centralnego pociągiem do Zakopanego. Jechałam jakiś czas temu, wtedy były dość dogodne połączenia a i pociąg nie jechał długo.
Gość napisał(a):Zdecydowanie do Warszawy autobusem, a stamtąd pociągiem.

Gość

02-11-2010, 07:39
#3
Zdecydowanie do Warszawy autobusem, a stamtąd pociągiem.
Gość napisał(a):ja jechałam autobusem z ostrowi maz. On jechał z Białegostoku do zakopanego.  

Gość

02-11-2010, 09:33
#4
ja jechałam autobusem z ostrowi maz. On jechał z Białegostoku do zakopanego.  
Gość napisał(a):z pultuska jest bezposredni autobus do zakopenage,ale nie pamiętam jak kursuje

Gość

02-11-2010, 11:17
#5
z pultuska jest bezposredni autobus do zakopenage,ale nie pamiętam jak kursuje
Gość napisał(a):bzdury gadacie (po części przynajmniej), ja uważam, że autobusem do Warszawy OK, dalej pociągiem ale nie do Zakopanego tylko do Krakowa i z Krakowa do Zakopca autobusem. Podróż pociągiem z Warszawy jest w porządku, do Krakowa jedzie szybko, ale z Krakowa do Zakopca jedzie zygzakiem, długa i męcząca podróż. Szybciej jest autobusem, serio.  

Gość

02-11-2010, 12:55
#6
bzdury gadacie (po części przynajmniej), ja uważam, że autobusem do Warszawy OK, dalej pociągiem ale nie do Zakopanego tylko do Krakowa i z Krakowa do Zakopca autobusem. Podróż pociągiem z Warszawy jest w porządku, do Krakowa jedzie szybko, ale z Krakowa do Zakopca jedzie zygzakiem, długa i męcząca podróż. Szybciej jest autobusem, serio.  
Gość napisał(a):Co racja, to racja. Z Oki do Wawy pociągiem, potem przesiadka na Intercity do Krakowa, a z Krakowa do Zakopanego - Szwagropolem.

Gość

02-11-2010, 23:08
#7
Co racja, to racja. Z Oki do Wawy pociągiem, potem przesiadka na Intercity do Krakowa, a z Krakowa do Zakopanego - Szwagropolem.
Gość napisał(a):Albo z Ciechanowa bezposrednio dojedziesz do Zakopanego ,,,,buraku

Gość

31-01-2011, 13:39
#8
Albo z Ciechanowa bezposrednio dojedziesz do Zakopanego ,,,,buraku
Gość napisał(a):My jechaliśmy jakis czas temu autem we czwórkę, jest szybciej, wygodniej a na paliwo wydaliśmy ok 200zł, bylismy zalezni sami od siebie

Gość

31-01-2011, 15:38
#9
My jechaliśmy jakis czas temu autem we czwórkę, jest szybciej, wygodniej a na paliwo wydaliśmy ok 200zł, bylismy zalezni sami od siebie
Gość napisał(a):a ja mam inne pytanie? żeby zarezerwować sobie pokój na 2 osoby w zakopanem na wakacje to juz teraz powinienem rezerwować? i ile mniej pieniążków szykować? pytam bo pierwszy raz wybieram sie na taki wypad z dziewczyną i za bardzo nie orientuje sie. dodam jeszcze ze od 2 do 7 dni około... z góry bede bardzo wdzieczny

Gość

31-01-2011, 19:18
#10
a ja mam inne pytanie? żeby zarezerwować sobie pokój na 2 osoby w zakopanem na wakacje to juz teraz powinienem rezerwować? i ile mniej pieniążków szykować? pytam bo pierwszy raz wybieram sie na taki wypad z dziewczyną i za bardzo nie orientuje sie. dodam jeszcze ze od 2 do 7 dni około... z góry bede bardzo wdzieczny
Gość napisał(a):http://www.ssm.com.pl/tu dowiesz się wszystkiego jest naprawde fajnie i niedrogo

Gość

31-01-2011, 19:42
#11
http://www.ssm.com.pl/tu dowiesz się wszystkiego jest naprawde fajnie i niedrogo
Gość napisał(a):z ostrowi maz jedzie bezposredni do Zakopanego. wyjezdza z białegostoku.  

Gość

01-02-2011, 09:15
#12
z ostrowi maz jedzie bezposredni do Zakopanego. wyjezdza z białegostoku.  
Gość napisał(a):mozecie mi cos wiecej doradzic?

Gość

01-02-2011, 12:55
#13
mozecie mi cos wiecej doradzic?
Gość napisał(a):no ja doradzam tym z Ostrowi maz . Tylklo nie wiem czy nadal jeździ. wyjeżdżał ok 17 . Jechał cała noc Raniutko było się na miejscu .  

Gość

01-02-2011, 15:30
#14
no ja doradzam tym z Ostrowi maz . Tylklo nie wiem czy nadal jeździ. wyjeżdżał ok 17 . Jechał cała noc Raniutko było się na miejscu .  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów