Pogoda

Założony przez flipper
strony: 1
flipper napisał(a):Polecam Wam nowo powstałą stronę nt. pogody dla Ostrołęki!www.oka-meteo.blo.pl

flipper

Wpisów: 1
Dołączył: 04.10.2006
05-10-2006, 16:05
#1
Polecam Wam nowo powstałą stronę nt. pogody dla Ostrołęki!www.oka-meteo.blo.pl
Gość napisał(a):troche wolno chodzi ta stronka, ale poza tym spoko{diabelek}

Gość

28-11-2006, 15:03
#2
troche wolno chodzi ta stronka, ale poza tym spoko{diabelek}
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

16-12-2006, 16:37
#3
{usmiech}
Gość napisał(a): Nie wiem czy strona nadal żyje :) Jeśli tak to myślę, że należałoby troszkę poprawić kilka rzeczy.1. informacji nie jest dużo można by to ładnie umieścić tak by były wszystkie widoczne na jednym ekranie, teraz sprawia to wrażenie nieładu 2. nie wszystkie informacje są prawdziwe np. Ostrołęka jutro(piątek) a dziś mamy poniedziałek wiec powinien być wtorek, nie wyświetlają się dane: rano, w południe itp. To samo się tyczy temperatury, opadów itp.3. ładnie wyglądają wykresy Prognoza modelu ALADIN w formie wykresu itp. odpowiednio trzeba je tylko sformatować.4. przydałoby się jeszcze kilka dodatków aktualny dzień roku, do końca roku tyle i tyle dni, dziś imieniny zachody słońca itp. Ogólnie, aby więcej się działo.

Gość

15-01-2007, 14:03
#4
Nie wiem czy strona nadal żyje :) Jeśli tak to myślę, że należałoby troszkę poprawić kilka rzeczy.1. informacji nie jest dużo można by to ładnie umieścić tak by były wszystkie widoczne na jednym ekranie, teraz sprawia to wrażenie nieładu 2. nie wszystkie informacje są prawdziwe np. Ostrołęka jutro(piątek) a dziś mamy poniedziałek wiec powinien być wtorek, nie wyświetlają się dane: rano, w południe itp. To samo się tyczy temperatury, opadów itp.3. ładnie wyglądają wykresy Prognoza modelu ALADIN w formie wykresu itp. odpowiednio trzeba je tylko sformatować.4. przydałoby się jeszcze kilka dodatków aktualny dzień roku, do końca roku tyle i tyle dni, dziś imieniny zachody słońca itp. Ogólnie, aby więcej się działo.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów