Vectra na centrum

Założony przez Rocco
strony: 1
Rocco napisał(a):Czemu na centrum nie ma Vectry? Kolejny raz czuje się że mieszkam na czyimś prywatnym folwarku.  

Rocco

Wpisów: 1
Dołączył: 14.10.2010
14-10-2010, 08:36
#1
Czemu na centrum nie ma Vectry? Kolejny raz czuje się że mieszkam na czyimś prywatnym folwarku.  
Gość napisał(a):Dlaczego nie dać zarobić firmie z Ostrołęki.Trzeba, aż sprowadzać firmę z Gdańska, jeśli nie wiadomo o co chodzi to drogi prezesie chodzi o pien.....Nie jestem zadowolony z przewodów biegnących na mojej klatce, czy ktoś pytał mieszkańców czy chcą taką firmę ja Vectra?

Gość

14-10-2010, 23:34
#2
Dlaczego nie dać zarobić firmie z Ostrołęki.Trzeba, aż sprowadzać firmę z Gdańska, jeśli nie wiadomo o co chodzi to drogi prezesie chodzi o pien.....Nie jestem zadowolony z przewodów biegnących na mojej klatce, czy ktoś pytał mieszkańców czy chcą taką firmę ja Vectra?
Gość napisał(a):Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie.

Gość

15-10-2010, 14:59
#3
Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie.
Gość napisał(a):a czy z vectry mozna juz kozystac w ostrołęce jesli zalozyli okablowanie? macie cos z tej firmy z czego kozystacie i jaka cena ? :) a wam z centrum to nie wiem tam wiecznie problem ze czegos nie mozecie sami rzadzacego wybieraliscie chyba.. :)Pozdrawiam :){usmiech}

Gość

15-10-2010, 18:37
#4
a czy z vectry mozna juz kozystac w ostrołęce jesli zalozyli okablowanie? macie cos z tej firmy z czego kozystacie i jaka cena ? :) a wam z centrum to nie wiem tam wiecznie problem ze czegos nie mozecie sami rzadzacego wybieraliscie chyba.. :)Pozdrawiam :){usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki

Gość

23-10-2010, 10:41
#5
[quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dlaczego nie dać zarobić firmie z Ostrołęki.Trzeba, aż sprowadzać firmę z Gdańska, jeśli nie wiadomo o co chodzi to drogi prezesie chodzi o pien.....Nie jestem zadowolony z przewodów biegnących na mojej klatce, czy ktoś pytał mieszkańców czy chcą taką firmę ja Vectra? [/quote]Gdyby nie ta firma z Gdańska, dalej oglądałbyś ubogi program Espritu.Popatrz jakie teraz zapowiedzi odnośniie programów (aż 100). Nie było by to możliwe, gdyby nie zajrzało firmie z O-ki widmo konkurencji.

Gość

23-10-2010, 14:06
#6
[quote=Gość]Dlaczego nie dać zarobić firmie z Ostrołęki.Trzeba, aż sprowadzać firmę z Gdańska, jeśli nie wiadomo o co chodzi to drogi prezesie chodzi o pien.....Nie jestem zadowolony z przewodów biegnących na mojej klatce, czy ktoś pytał mieszkańców czy chcą taką firmę ja Vectra? [/quote]Gdyby nie ta firma z Gdańska, dalej oglądałbyś ubogi program Espritu.Popatrz jakie teraz zapowiedzi odnośniie programów (aż 100). Nie było by to możliwe, gdyby nie zajrzało firmie z O-ki widmo konkurencji.
Gość napisał(a):Mnie osobiście zaczyna coraz bardziej denerwować Pan prezes Dymerski z Centrum, zawsze robi jakieś problemy, jak nie z internetem to wysyłają listy na zmianę z prezydentem lub jego zastępcą, albo jeszcze z kimś innym. Podwyżki to co chwila na coś wymyśla. Jeszcze trochę a myślę, że za jeśli zaczną młodzi zamieszkiwać te osiedle i mieć zdanie to w końcu się coś zmieni. Aby nie wygrał wyborów.

Gość

24-10-2010, 01:21
#7
Mnie osobiście zaczyna coraz bardziej denerwować Pan prezes Dymerski z Centrum, zawsze robi jakieś problemy, jak nie z internetem to wysyłają listy na zmianę z prezydentem lub jego zastępcą, albo jeszcze z kimś innym. Podwyżki to co chwila na coś wymyśla. Jeszcze trochę a myślę, że za jeśli zaczną młodzi zamieszkiwać te osiedle i mieć zdanie to w końcu się coś zmieni. Aby nie wygrał wyborów.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki [/quote]Nie z Ostrołęki tylko z Warszawy...

Gość

24-10-2010, 14:58
#8
[quote=Gość][quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki [/quote]Nie z Ostrołęki tylko z Warszawy...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki [/quote]Nie z Ostrołęki tylko z Warszawy... [/quote]z ostrołęki, wlasciciel jest z ostrołęki, firma zarejestrowana w warszawie

Gość

26-10-2010, 11:49
#9
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Dlatego, że mamy wolny rynek, a konkurencja jest dobra dla nas - mieszkańców. Poza tym komu z Ostrołęki chcesz dać zarobić? KTH nie jest ostrołęcką firmą, Ynet także, więc? Esprit? Ich oferta jest tak denna, że szkoda słów, więc nie gadaj jak potłuczony tylko pomyśl logicznie. [/quote]ynet jest z ostrołęki [/quote]Nie z Ostrołęki tylko z Warszawy... [/quote]z ostrołęki, wlasciciel jest z ostrołęki, firma zarejestrowana w warszawie
Gość napisał(a):w VEKTRZE ZBIERAJĄ JUŻ PODPISY OD MIESZKAŃCÓW CENTRUM. JEŚLI JESTEŚ PRZECIW SAMOWOLCE PREZESA IDZ I SIE PODPISZ. PODOBNO JUZ SETKI PODPISÓW JEST{ok}

Gość

28-10-2010, 19:36
#10
w VEKTRZE ZBIERAJĄ JUŻ PODPISY OD MIESZKAŃCÓW CENTRUM. JEŚLI JESTEŚ PRZECIW SAMOWOLCE PREZESA IDZ I SIE PODPISZ. PODOBNO JUZ SETKI PODPISÓW JEST{ok}
Gość napisał(a):podpisze sie ale przy nastepnych wyborach na prezesa Centrum :))) Zbieramy ekipe, nie poznacie Centrum po nastepnych wyborach...

Gość

28-10-2010, 21:42
#11
podpisze sie ale przy nastepnych wyborach na prezesa Centrum :))) Zbieramy ekipe, nie poznacie Centrum po nastepnych wyborach...
Gość napisał(a):Mam nadzieję, że teraz dostrzeżecie jak Dymerski traktuje spółdzielnię- to nie jest Wasza własność jako lokatorów - tam rządzi prezes i to jego folwark. Może wystarczy już tych rządów. Czas na zmiany, osiedle Centrum w porównaniu do innych miast to "slums", chociaż stawiane jest jako najładniejsze w Ostrołęce. Widziałem, że coś się ruszyło na osiedlu - jakiś daszek nad śmietnikiem. Czyżby zbliżały się rady ? Tak jest co roku jak ktoś szumi, to jest daszek, strzyżenie trawki itp. Ale tylko przed radami. Pozdrawiam dyktaturę prezesa. Oprócz tego Esprit nie jest ostrołęcką firmą. Więc jakie to ma znaczenie- konkurencja -przynosi korzyści dla lokatorów.  

Gość

03-11-2010, 14:22
#12
Mam nadzieję, że teraz dostrzeżecie jak Dymerski traktuje spółdzielnię- to nie jest Wasza własność jako lokatorów - tam rządzi prezes i to jego folwark. Może wystarczy już tych rządów. Czas na zmiany, osiedle Centrum w porównaniu do innych miast to "slums", chociaż stawiane jest jako najładniejsze w Ostrołęce. Widziałem, że coś się ruszyło na osiedlu - jakiś daszek nad śmietnikiem. Czyżby zbliżały się rady ? Tak jest co roku jak ktoś szumi, to jest daszek, strzyżenie trawki itp. Ale tylko przed radami. Pozdrawiam dyktaturę prezesa. Oprócz tego Esprit nie jest ostrołęcką firmą. Więc jakie to ma znaczenie- konkurencja -przynosi korzyści dla lokatorów.  
Gość napisał(a):Tak korzystam z vektry i jestem zadowolona. 90 kanałów i 16 Mb/s internet. o wszystko tylko 60 zł. A są różne pakiety i można wybrać yaki jaki się chce.{mruga}                        

Gość

03-11-2010, 23:20
#13
Tak korzystam z vektry i jestem zadowolona. 90 kanałów i 16 Mb/s internet. o wszystko tylko 60 zł. A są różne pakiety i można wybrać yaki jaki się chce.{mruga}                        
Gość napisał(a):Tak korzystam z vektry i jestem zadowolona. 90 kanałów i 16 Mb/s internet. o wszystko tylko 60 zł. A są różne pakiety i można wybrać yaki jaki się chce.{mruga}                        

Gość

03-11-2010, 23:20
#14
Tak korzystam z vektry i jestem zadowolona. 90 kanałów i 16 Mb/s internet. o wszystko tylko 60 zł. A są różne pakiety i można wybrać yaki jaki się chce.{mruga}                        

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów