Gdzie moge dostac zaswiadcznie o karalnosci ?

Założony przez acomitam
strony: 1
acomitam napisał(a):tak jak w temacie gdzie w ostrołece moge dostac takie zaswiadcznie i w gdzie sie miesci ta siedziba? mam nadzieje ze dostane je od reki.  

acomitam

Wpisów: 2
Dołączył: 07.01.2010
08-10-2010, 23:10
#1
tak jak w temacie gdzie w ostrołece moge dostac takie zaswiadcznie i w gdzie sie miesci ta siedziba? mam nadzieje ze dostane je od reki.  
Gość napisał(a):zaświadczenie o niekaralności możesz dostąc w sądzie przy klasztorze, koszt 50 zł

Gość

09-10-2010, 00:11
#2
zaświadczenie o niekaralności możesz dostąc w sądzie przy klasztorze, koszt 50 zł
Gość napisał(a):TAKIE ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI DOSTANIESZ W SĄDZIE NA GOMULICKIEGO DOSTANIESZ OD RĘKI ALE MUSISZ ZAPŁĄCIC ZA ZNACZEK 50ZŁ

Gość

09-10-2010, 10:33
#3
TAKIE ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI DOSTANIESZ W SĄDZIE NA GOMULICKIEGO DOSTANIESZ OD RĘKI ALE MUSISZ ZAPŁĄCIC ZA ZNACZEK 50ZŁ
Gość napisał(a):TAKIE ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI DOSTANIESZ W SĄDZIE NA GOMULICKIEGO DOSTANIESZ OD RĘKI ALE MUSISZ ZAPŁĄCIC ZA ZNACZEK 50ZŁ

Gość

09-10-2010, 10:34
#4
TAKIE ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI DOSTANIESZ W SĄDZIE NA GOMULICKIEGO DOSTANIESZ OD RĘKI ALE MUSISZ ZAPŁĄCIC ZA ZNACZEK 50ZŁ
Gość napisał(a):Niestety takie świadectwa raczej nie dostaniesz, ale jeżeli chciałbyś za to świadectwo o niekaralności to patrz podpowiedzi wcześniej.

Gość

09-10-2010, 18:51
#5
Niestety takie świadectwa raczej nie dostaniesz, ale jeżeli chciałbyś za to świadectwo o niekaralności to patrz podpowiedzi wcześniej.
Gość napisał(a):jak nie chyba jak cos mam to zostanie to uwzglednione na tym swiadectwie i bedzie wtedy tego typu ;] {jezyk}

Gość

10-10-2010, 00:33
#6
jak nie chyba jak cos mam to zostanie to uwzglednione na tym swiadectwie i bedzie wtedy tego typu ;] {jezyk}
Gość napisał(a):ŚWIADECTWO KRALNOŚCI WYDAJE LOKALNA POLICJA ALE NAJPIERW MUSISZ COS PRZESKROBAĆ - NAJŁATWIEJ COS UKRAĆ HEHEHE I ŚWIADECTWO GOTOWE

Gość

10-10-2010, 12:58
#7
ŚWIADECTWO KRALNOŚCI WYDAJE LOKALNA POLICJA ALE NAJPIERW MUSISZ COS PRZESKROBAĆ - NAJŁATWIEJ COS UKRAĆ HEHEHE I ŚWIADECTWO GOTOWE

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów