pozew zbiorowy przeciw BRE (mBank, Multibank)

Założony przez nabityklientbre
strony: 1
nabityklientbre napisał(a):We wrześniu 2010 wystartowała z akcją pt. Pozew Zbiorowy grupa klientów BRE (mBank, Multibank) posiadająca kredyty z tzw. starego portfela. Wspólnie z Rzecznikiem Konsumenta który reprezentuje grupę, oraz kancelarią Wierzbowski Eversheds, mają zamiar 15 listopada 2010 złożyć w sądzie pozew zbiorowy przeciw BRE - pierwszy taki pozew w Polsce. Do 15 listopada można przystąpić do grupy. szczegóły - www.grupanabank.pl Pozew to efekt pół rocznych negocjacji z kancelarią (topowa kancelaria ze stolicy, BRE nie wynajmie lepszej, godny przeciwnik dla banku). Dotyczy wszystkich klientów BRE z całej Polski (potencjalnie 26 tys. nabitych), którzy brali kredyty hipoteczne 2005-2006 i którzy mają zapisy które potem zakwestionowała KNF. Cel - odzyskać nadpłacone bankowi pieniądz (+ odsetki) oraz wyrokiem sądowym ustalić jak bank ma naliczać odsetki (LIBOR + marża z dnia zawarcia umowy). Pozew nie ma zmienić zapisów umowy tylko zmusić bank do jej rzetelnego wykonywania. Zalety tego projektu: 1) niskie koszty kancelarii - szczegóły na stronie www.grupanabank.pl 2) zwolnienie z kosztów sądowych - dzięki reprezentowaniu grupy przez Rzecznika Konsumenta 3) bezobsługowość - dzięki reprezentantowi - Rzecznikowi Konsumenta - członkowie grupy nie muszą swojego czasu spędzać w sądach 4) duże szanse na wygraną - kancelaria Wierzbowski Eversheds

nabityklientbre

Wpisów: 1
Dołączył: 08.10.2010
08-10-2010, 17:03
#1
We wrześniu 2010 wystartowała z akcją pt. Pozew Zbiorowy grupa klientów BRE (mBank, Multibank) posiadająca kredyty z tzw. starego portfela. Wspólnie z Rzecznikiem Konsumenta który reprezentuje grupę, oraz kancelarią Wierzbowski Eversheds, mają zamiar 15 listopada 2010 złożyć w sądzie pozew zbiorowy przeciw BRE - pierwszy taki pozew w Polsce. Do 15 listopada można przystąpić do grupy. szczegóły - www.grupanabank.pl Pozew to efekt pół rocznych negocjacji z kancelarią (topowa kancelaria ze stolicy, BRE nie wynajmie lepszej, godny przeciwnik dla banku). Dotyczy wszystkich klientów BRE z całej Polski (potencjalnie 26 tys. nabitych), którzy brali kredyty hipoteczne 2005-2006 i którzy mają zapisy które potem zakwestionowała KNF. Cel - odzyskać nadpłacone bankowi pieniądz (+ odsetki) oraz wyrokiem sądowym ustalić jak bank ma naliczać odsetki (LIBOR + marża z dnia zawarcia umowy). Pozew nie ma zmienić zapisów umowy tylko zmusić bank do jej rzetelnego wykonywania. Zalety tego projektu: 1) niskie koszty kancelarii - szczegóły na stronie www.grupanabank.pl 2) zwolnienie z kosztów sądowych - dzięki reprezentowaniu grupy przez Rzecznika Konsumenta 3) bezobsługowość - dzięki reprezentantowi - Rzecznikowi Konsumenta - członkowie grupy nie muszą swojego czasu spędzać w sądach 4) duże szanse na wygraną - kancelaria Wierzbowski Eversheds
Gość napisał(a):ja do mBanku nic nie mam. Mam tam konto i jest super, gites, odjazdowo {diabelek}

Gość

05-11-2010, 21:18
#2
ja do mBanku nic nie mam. Mam tam konto i jest super, gites, odjazdowo {diabelek}
Gość napisał(a):Mam kredyt odnawialny i konto w mbanku. Jestem zadowolonym klientem.Nie korzystałem z kredytu hipotecznego, ale pozostałe uslugi mbanku są dla mnie jasne i klarowne ... i bezproblemowe.

Gość

05-11-2010, 22:05
#3
Mam kredyt odnawialny i konto w mbanku. Jestem zadowolonym klientem.Nie korzystałem z kredytu hipotecznego, ale pozostałe uslugi mbanku są dla mnie jasne i klarowne ... i bezproblemowe.
Gość napisał(a):To uważajcie, już 200 osób zgłosiło się do topowej kancelarii warszawskiej prowadzącej pozew zbiorowy przeciwko BRE ( MBank i MultiBank). A reprezentantem grupy jest Rzecznik Konsumentów. Coś tu śmierdzi, możę lepiej wybrać bank koło którego nie ma takiego smrodu??? Wy możecie być następnymi nabitymi przez ten bank.Myśleć trzeba!

Gość

05-11-2010, 23:04
#4
To uważajcie, już 200 osób zgłosiło się do topowej kancelarii warszawskiej prowadzącej pozew zbiorowy przeciwko BRE ( MBank i MultiBank). A reprezentantem grupy jest Rzecznik Konsumentów. Coś tu śmierdzi, możę lepiej wybrać bank koło którego nie ma takiego smrodu??? Wy możecie być następnymi nabitymi przez ten bank.Myśleć trzeba!
Gość napisał(a):jestem jednym z nabitych w kredyt starego portfela. Jednak nie przystapiłem do pozwu. wpisowe dla kancelarii na start 3 000 zł skutecznie mnie odstraszyło, zwłaszcza, że nawet w przypadku wygranej nie gwarantują zwrotu tych kosztów. Nie zmienia to faktu, że mbank przegiął raz a dobrze-mojego zaufania już nie odzyska. życze powodzenia tym co przystąpili do pozwu zbiorowego.

Gość

07-11-2010, 15:47
#5
jestem jednym z nabitych w kredyt starego portfela. Jednak nie przystapiłem do pozwu. wpisowe dla kancelarii na start 3 000 zł skutecznie mnie odstraszyło, zwłaszcza, że nawet w przypadku wygranej nie gwarantują zwrotu tych kosztów. Nie zmienia to faktu, że mbank przegiął raz a dobrze-mojego zaufania już nie odzyska. życze powodzenia tym co przystąpili do pozwu zbiorowego.
Gość napisał(a):A co to jest ten pozew zbiorowy?Ja słyszałem o postepowaniu grupowym ale co ja siętam znam.Przy okazji  śliczna reklama zrobiona przez kogoś z "topowej" kancelarii z pi...nej warszawki. Pijawki...OPS

Gość

07-11-2010, 18:31
#6
A co to jest ten pozew zbiorowy?Ja słyszałem o postepowaniu grupowym ale co ja siętam znam.Przy okazji  śliczna reklama zrobiona przez kogoś z "topowej" kancelarii z pi...nej warszawki. Pijawki...OPS

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów