MIAŁEŚ WYPADEK - KONIECZNIE WEJDŹ - POMOGĘ

Założony przez lucjankom
strony: 1
lucjankom napisał(a):Witam.Wszystkich zainteresowanych tematem proszę o opinie i podawanie konkretnych przypadków - postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na forum.NIE POBIERAM PIENIĘDZY-ZALICZEK!!!Pracuję dla KANCELARII ADWOKACKIEJ, gdzie zajmuję się profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia w wyniku: - wypadku komunikacyjnego - gdzie nie jest się sprawcą lub pasażerem u sprawcy,- również dochodzę zadośćuczynienia w wypadku śmierci w wypadku komunikacyjnym, dla każdego członka rodziny,- wypadki na roli (rolnicze-upadek z wozu i inne),- odszkodowania rzeczowe - jeśli ubezpieczalnia sprawcy nie chce wypłacić lub rażąco za niska kwota.Ostatnio za śmierć w wypadku samochodowym rodzina łącznie otrzymała 350.000 zł.Proszę również dzwonić tel.0-606-707-243

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
03-10-2010, 11:51
#1
Witam.Wszystkich zainteresowanych tematem proszę o opinie i podawanie konkretnych przypadków - postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na forum.NIE POBIERAM PIENIĘDZY-ZALICZEK!!!Pracuję dla KANCELARII ADWOKACKIEJ, gdzie zajmuję się profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia w wyniku: - wypadku komunikacyjnego - gdzie nie jest się sprawcą lub pasażerem u sprawcy,- również dochodzę zadośćuczynienia w wypadku śmierci w wypadku komunikacyjnym, dla każdego członka rodziny,- wypadki na roli (rolnicze-upadek z wozu i inne),- odszkodowania rzeczowe - jeśli ubezpieczalnia sprawcy nie chce wypłacić lub rażąco za niska kwota.Ostatnio za śmierć w wypadku samochodowym rodzina łącznie otrzymała 350.000 zł.Proszę również dzwonić tel.0-606-707-243
Gość napisał(a):HIENA

Gość

03-10-2010, 20:46
#2
HIENA
Gość napisał(a):admin usunąć tego posta to reklama!!!!

Gość

03-10-2010, 23:12
#3
admin usunąć tego posta to reklama!!!!
Gość napisał(a):Nie nazwałabym Pana hieną. Niejednej osobie po wypadku potrzebne sa pieniądze na rehabilitację i leczenie. Rodzina nie ma do tego głowy i czasu niestety.Pozyskiwanie pieniędzy odbywa się głównie od firm ubezpieczeniowych, z którymi latami ciągnie się rozprawa w sądzie.Postawcie się w sytuacji, kiedy rodzia nie ma za co leczyć poszkodowanego w wypadku (nie z jego winy), z reguły jest on spisany na wegetację. Wiem co mówię.

Gość

04-10-2010, 08:13
#4
Nie nazwałabym Pana hieną. Niejednej osobie po wypadku potrzebne sa pieniądze na rehabilitację i leczenie. Rodzina nie ma do tego głowy i czasu niestety.Pozyskiwanie pieniędzy odbywa się głównie od firm ubezpieczeniowych, z którymi latami ciągnie się rozprawa w sądzie.Postawcie się w sytuacji, kiedy rodzia nie ma za co leczyć poszkodowanego w wypadku (nie z jego winy), z reguły jest on spisany na wegetację. Wiem co mówię.
Gość napisał(a):Obrońca hieny! Na stos!

Gość

04-10-2010, 10:11
#5
Obrońca hieny! Na stos!
lucjankom napisał(a):Ciekaw jestem, kiedy Tobie ktoś wymusi pierszeństwo i w wyniku wypadku złamiesz rękę. Ciekaw jestem co wtedy zrobisz? Zapraszam do dyskusji.

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
04-10-2010, 11:24
#6
Ciekaw jestem, kiedy Tobie ktoś wymusi pierszeństwo i w wyniku wypadku złamiesz rękę. Ciekaw jestem co wtedy zrobisz? Zapraszam do dyskusji.
lucjankom napisał(a):Ktoś kto napisał HIENA niech nauczy się czytać cały tekst, lub między innymi:NIE BIORĘ PIENIĘDZY, ZALICZEK!!!Pozdrawiam forumowiczów

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
04-10-2010, 11:25
#7
Ktoś kto napisał HIENA niech nauczy się czytać cały tekst, lub między innymi:NIE BIORĘ PIENIĘDZY, ZALICZEK!!!Pozdrawiam forumowiczów
joanna666 napisał(a):hejmoja mama spadła z woza na wsi, kiedy zbieraliśmy kostki słomy.złamała sobie jeden kręg szyjny i musi teraz chodzić w kołnierzu ortopedycznym.czy istnieje szansa na jakieś odszkodowanie?

joanna666

Wpisów: 1
Dołączył: 04.10.2010
04-10-2010, 11:37
#8
hejmoja mama spadła z woza na wsi, kiedy zbieraliśmy kostki słomy.złamała sobie jeden kręg szyjny i musi teraz chodzić w kołnierzu ortopedycznym.czy istnieje szansa na jakieś odszkodowanie?
lucjankom napisał(a):Witam.Do Joanny666:Można otrzymać odszkodowanie. Można uzyskać z polisy OC ubezpieczonej przyczepy lub ubezpieczonego pojazdu ciągnącego przyczepę bez sankcji karnych dla prowadzącego. Właściciel ciągnika lub przyczepy straci jedynie 10% zniżki. Jednak potrzebne są takie szczegóły jak - co spowodowało wypadek - czy to było nagłe ruszenie ciągnikiem, czasami tak się zdarza.Jeżeli tak - wówczas Pani poszkodowana otrzyma odszkodowanie.Trudno bez szczegółów stwierdzić jaką kwotę, ale analizując podobne obrażenia, kwoty zaczynają się od 20.000 zł wzwyż.Poszkodowana może również liczyć na zwrot poniesionych kosztów związanych z leczeniem, dojazdami do lekarzy, utraty pracy lub zakupów lekarstw.Jednak znaczącym wyznacznikiem wysokości kwoty odszkodowania jest przebieg leczenia, jego długość, skomplikowanie, ilość wizyt u specjalistów i dokumentacja medyczna potwierdzająca leczenie,rehabilitacja,wizyta u psychologa,neurologa,itp.Jeżeli uszczerbek na zdrowiu jest trwały wówczas należy się renta - to również należy do obowiązków Kancelarii Adwokackiej aby o to walczyć. Oczekiwanie na pierwsze pieniądze nie powinno być dłuższe -jak to mówi prawo- niż 30 dni a w trudnych przypadkach nie dłużej niż 90 dni.Jednak z doświadczenia wiem,że ubezpieczalnie zwykle twierdzą,że to trudny przypadek i zwlekają do 90 dni.Jeśli termin 90 dniowy minął a ubezpieczalnia ignoruje,wówczas sprawa jest kierowana do sądu w celu wyegzekwowania pieniędzy.Zastępstwo procesowe jest w ramach uzyskiwania odszkodowania i nie pobierana jest żadna kwota za zastępstwo procesowe przez adwokata.

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
04-10-2010, 12:19
#9
Witam.Do Joanny666:Można otrzymać odszkodowanie. Można uzyskać z polisy OC ubezpieczonej przyczepy lub ubezpieczonego pojazdu ciągnącego przyczepę bez sankcji karnych dla prowadzącego. Właściciel ciągnika lub przyczepy straci jedynie 10% zniżki. Jednak potrzebne są takie szczegóły jak - co spowodowało wypadek - czy to było nagłe ruszenie ciągnikiem, czasami tak się zdarza.Jeżeli tak - wówczas Pani poszkodowana otrzyma odszkodowanie.Trudno bez szczegółów stwierdzić jaką kwotę, ale analizując podobne obrażenia, kwoty zaczynają się od 20.000 zł wzwyż.Poszkodowana może również liczyć na zwrot poniesionych kosztów związanych z leczeniem, dojazdami do lekarzy, utraty pracy lub zakupów lekarstw.Jednak znaczącym wyznacznikiem wysokości kwoty odszkodowania jest przebieg leczenia, jego długość, skomplikowanie, ilość wizyt u specjalistów i dokumentacja medyczna potwierdzająca leczenie,rehabilitacja,wizyta u psychologa,neurologa,itp.Jeżeli uszczerbek na zdrowiu jest trwały wówczas należy się renta - to również należy do obowiązków Kancelarii Adwokackiej aby o to walczyć. Oczekiwanie na pierwsze pieniądze nie powinno być dłuższe -jak to mówi prawo- niż 30 dni a w trudnych przypadkach nie dłużej niż 90 dni.Jednak z doświadczenia wiem,że ubezpieczalnie zwykle twierdzą,że to trudny przypadek i zwlekają do 90 dni.Jeśli termin 90 dniowy minął a ubezpieczalnia ignoruje,wówczas sprawa jest kierowana do sądu w celu wyegzekwowania pieniędzy.Zastępstwo procesowe jest w ramach uzyskiwania odszkodowania i nie pobierana jest żadna kwota za zastępstwo procesowe przez adwokata.
Gość napisał(a):mam pytaniemiałem dachowanie nie z mojej winy fiatem Uno.Za auto dali 1500zł. Nie miałem żadnych obrażeń tylko potłuczenia.Moja pasażerka miała rozciętą głowę i rękę.Czy zgłaszać to do ubezpieczalni? pozdrawiam Arek

Gość

05-10-2010, 09:11
#10
mam pytaniemiałem dachowanie nie z mojej winy fiatem Uno.Za auto dali 1500zł. Nie miałem żadnych obrażeń tylko potłuczenia.Moja pasażerka miała rozciętą głowę i rękę.Czy zgłaszać to do ubezpieczalni? pozdrawiam Arek
Gość napisał(a):Lucjankom oby więcej takich  życzliwych ludzi jak ty! Szacunek dla Ciebie za to,że teraz rzadko kto pomaga bezinteresownie!Naprawdę podziwiam!

Gość

06-10-2010, 10:44
#11
Lucjankom oby więcej takich  życzliwych ludzi jak ty! Szacunek dla Ciebie za to,że teraz rzadko kto pomaga bezinteresownie!Naprawdę podziwiam!
Gość napisał(a):Życzliwość, życzliwością jednak tacy ludzie mają z nas korzyści, my pokrzywdzeni nawet nie wiemy ile mają marży od naszego odszkodowania. To też trzeba pisać, a nie niby za darmo...Znam to z własnego doświadczenia.

Gość

07-10-2010, 10:34
#12
Życzliwość, życzliwością jednak tacy ludzie mają z nas korzyści, my pokrzywdzeni nawet nie wiemy ile mają marży od naszego odszkodowania. To też trzeba pisać, a nie niby za darmo...Znam to z własnego doświadczenia.
lucjankom napisał(a):Nie powiedziałem,że bezinteresownie.Ale tutaj nie można się reklamować.Prowizja jest uzależniona od wielu czynników.Zaczyna się od 10% a kończy na 25% OD UZYSKANEJ KWOTY!!! Bzdurą jest i nieodpowiedzialnością podpisywanie umowy bez przeczytania jaka jest prowizja. Taką niedozwoloną taktykę stosuje jedna z największych firm w Polsce - VOTUM. Wystarczy wpisać na GOOGLE: uwaga na Votum.Na tym forum zachęcam do zainteresowania tematem zanim coś się nam stanie.SAMI NIE UZYSKAMY KWOT TAKICH JAKIE MOŻNA UZYSKAĆ ZA POŚREDNICTWEM KANCELARII ADWOKACKIEJ na dodatek nie pobiera się za to kaucji ani nie wpłaca żadnych pieniędzy.A jeśli chodzi o zadowolenie klientów to mam 100%.

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
08-10-2010, 09:13
#13
Nie powiedziałem,że bezinteresownie.Ale tutaj nie można się reklamować.Prowizja jest uzależniona od wielu czynników.Zaczyna się od 10% a kończy na 25% OD UZYSKANEJ KWOTY!!! Bzdurą jest i nieodpowiedzialnością podpisywanie umowy bez przeczytania jaka jest prowizja. Taką niedozwoloną taktykę stosuje jedna z największych firm w Polsce - VOTUM. Wystarczy wpisać na GOOGLE: uwaga na Votum.Na tym forum zachęcam do zainteresowania tematem zanim coś się nam stanie.SAMI NIE UZYSKAMY KWOT TAKICH JAKIE MOŻNA UZYSKAĆ ZA POŚREDNICTWEM KANCELARII ADWOKACKIEJ na dodatek nie pobiera się za to kaucji ani nie wpłaca żadnych pieniędzy.A jeśli chodzi o zadowolenie klientów to mam 100%.
lucjankom napisał(a):Natomiast doradzenie co zrobić aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy nic nie kosztuje.Moje zarobki są uzależnione od podpisanej umowy,którą razem z klientem czytamy wspólnie i omawiamy każdy podpunkt tejże umowy.WIDAĆ GOŚCIU NIE CZYTASZ I PODPISUJESZ CO SIĘ TOBIE PODSUWA!!! lepiej uważaj,bo się możesz przejechać

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
08-10-2010, 09:17
#14
Natomiast doradzenie co zrobić aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy nic nie kosztuje.Moje zarobki są uzależnione od podpisanej umowy,którą razem z klientem czytamy wspólnie i omawiamy każdy podpunkt tejże umowy.WIDAĆ GOŚCIU NIE CZYTASZ I PODPISUJESZ CO SIĘ TOBIE PODSUWA!!! lepiej uważaj,bo się możesz przejechać
Gość napisał(a):Uderzył w tył mojego auta samochód.Ojciec trafił do szpitala -bolał go kręgosłup,ja następnego dnia z żoną poszliśmy do lekarza,bolał mnie tylko kark,żonę bolał kark i plecy.Mój tato po zostawieniu sprawy kancelarii SALUTARIS otrzymał do tej pory 20000 zł, moja żona 13000 zł a ja 3000 zł. POLECAM

Gość

12-10-2010, 18:34
#15
Uderzył w tył mojego auta samochód.Ojciec trafił do szpitala -bolał go kręgosłup,ja następnego dnia z żoną poszliśmy do lekarza,bolał mnie tylko kark,żonę bolał kark i plecy.Mój tato po zostawieniu sprawy kancelarii SALUTARIS otrzymał do tej pory 20000 zł, moja żona 13000 zł a ja 3000 zł. POLECAM
Gość napisał(a):SALUTARIS - NR 606 707 243

Gość

27-10-2010, 09:51
#16
SALUTARIS - NR 606 707 243
lucjankom napisał(a):INTERLEX - 794 095 029Kancelaria KRÓL i PARTNERZY. Zapraszam

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
25-02-2011, 10:55
#17
INTERLEX - 794 095 029Kancelaria KRÓL i PARTNERZY. Zapraszam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów