TORBIEL na jajniku

Założony przez aniolek
strony: 1 2 dalej
aniolek napisał(a):CZY W OSTROŁĘCE jest lekarz który dobrze się mną zajmą i wyleczą mi torbiel na jajniku?? proszę o pomoc i rade. lekarz wykrył u mnie torbiel przez ponad rok starałam się o dziecko i nic nie wychodziło aż tu nagle lekarz stwierdził że mam torbiel 60mm to jest sporo, a 4 miesiące temu było też takie podejrzenie ale stwierdził że jest ok. i go nie wykrył. słyszałam że w Łomży i w Białymstoku jest dobry lekarz tylko czy jest sens tyle jechać, bo może u nas na miejscu jest ktoś kogo warto zapytać ktoś kto mnie wyleczy. PROSZĘ NIECH MI KTOŚ DORADZI, BOJE SIĘ BARDZO.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
02-10-2010, 08:37
#1
CZY W OSTROŁĘCE jest lekarz który dobrze się mną zajmą i wyleczą mi torbiel na jajniku?? proszę o pomoc i rade. lekarz wykrył u mnie torbiel przez ponad rok starałam się o dziecko i nic nie wychodziło aż tu nagle lekarz stwierdził że mam torbiel 60mm to jest sporo, a 4 miesiące temu było też takie podejrzenie ale stwierdził że jest ok. i go nie wykrył. słyszałam że w Łomży i w Białymstoku jest dobry lekarz tylko czy jest sens tyle jechać, bo może u nas na miejscu jest ktoś kogo warto zapytać ktoś kto mnie wyleczy. PROSZĘ NIECH MI KTOŚ DORADZI, BOJE SIĘ BARDZO.
Gość napisał(a):dr Pysklo i dr Piatek to lekarze, ktorzy mogli by Ci pomoc, ale jesli zalezy Ci na wyleczeniu to propnuje Bialystok...

Gość

02-10-2010, 11:38
#2
dr Pysklo i dr Piatek to lekarze, ktorzy mogli by Ci pomoc, ale jesli zalezy Ci na wyleczeniu to propnuje Bialystok...
aniolek napisał(a):ale jaki lekarz w Białymstoku? jakieś nazwisko poprosze. A co myślicie o lekarzu Moniński który przyjmuje w Feminie.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
02-10-2010, 11:57
#3
ale jaki lekarz w Białymstoku? jakieś nazwisko poprosze. A co myślicie o lekarzu Moniński który przyjmuje w Feminie.
Gość napisał(a):Ja również starałam sie ponad rok o drugie dziecko.  Też miałam torbiel na jajniku 54mm (sam sie wchłonął), a za miesiąc byłam juz w ciązy. Oczywiscie musisz sprawdzic czy masz owulacje. Czesto jest tak że pęcherzyk nie pęka i rosnie z niego torbiel. Ja brałam duphaston i CLo. Teraz jestem w 6 miesiacu ciązy a jeżdze do Lomży - dr. Pijagin. Polecam  

Gość

02-10-2010, 14:39
#4
Ja również starałam sie ponad rok o drugie dziecko.  Też miałam torbiel na jajniku 54mm (sam sie wchłonął), a za miesiąc byłam juz w ciązy. Oczywiscie musisz sprawdzic czy masz owulacje. Czesto jest tak że pęcherzyk nie pęka i rosnie z niego torbiel. Ja brałam duphaston i CLo. Teraz jestem w 6 miesiacu ciązy a jeżdze do Lomży - dr. Pijagin. Polecam  
Gość napisał(a):jeśli chcesz mieć jeszcze dzieci odpuść sobie ostrołęckich lekarzy, tak jak przedmówczynie - Białystok lub Warszawa. Od kilkunastu lat leczę endometriozę u prof. Baranowskiego i dr. Dońca, miałam usunięte dwie duże torbiele (wyłuszczone, w Ostrołęce chcieli usunąć całe jajniki), mam dwoje dzieci.  

Gość

02-10-2010, 15:12
#5
jeśli chcesz mieć jeszcze dzieci odpuść sobie ostrołęckich lekarzy, tak jak przedmówczynie - Białystok lub Warszawa. Od kilkunastu lat leczę endometriozę u prof. Baranowskiego i dr. Dońca, miałam usunięte dwie duże torbiele (wyłuszczone, w Ostrołęce chcieli usunąć całe jajniki), mam dwoje dzieci.  
Gość napisał(a):Równiez nie polecam Ostroleki jesli chodzi o takie leczenie. wybierz sie do bialegostoku lub warszawy. Bialystok jest duzo tanszy. - kliniki "Bocian" "Artemida" Słyszalam ze Lomza tez jest ok ale ja wybralabym Bialystok nigdy Ostroleka!!!!

Gość

02-10-2010, 19:16
#6
Równiez nie polecam Ostroleki jesli chodzi o takie leczenie. wybierz sie do bialegostoku lub warszawy. Bialystok jest duzo tanszy. - kliniki "Bocian" "Artemida" Słyszalam ze Lomza tez jest ok ale ja wybralabym Bialystok nigdy Ostroleka!!!!
aniolek napisał(a):dziękuje wszystkim za odpowiedź to bardzo dla mnie ważne i na pewno gdzieś dalej się z tym wybiorę. mam jeszcze jedno pytanie czy któraś zna lekarza CEZARY MONIŃSKI? on przyjmuje na ul. Kościuszki i jest w Ostrołęce od niedawna.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
03-10-2010, 10:37
#7
dziękuje wszystkim za odpowiedź to bardzo dla mnie ważne i na pewno gdzieś dalej się z tym wybiorę. mam jeszcze jedno pytanie czy któraś zna lekarza CEZARY MONIŃSKI? on przyjmuje na ul. Kościuszki i jest w Ostrołęce od niedawna.
Gość napisał(a):a ja Ostrołękę polecam.. fakt, że nie ma u nas kliniki leczenia niepłodności, ale lekarze są tacy jak wszędzie..Ja mialam problemy z zajściem w ciążę, po odstawieniu antykoncepcji poziom hormonów miałam w normie.. kobiety w okresie menopauzy.. Wyleczyłam i mam dwuletniego synka :) ja nie narzekam na tych lekarzy - wiadomo, jak w grę wchodzą lata starań i nic, warto pojechać do białegostoku. Z torbielą? - na początek spróbowałabym dowiedzieć się czegoś więcej w naszej pięknej o-ce.Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę.

Gość

03-10-2010, 11:12
#8
a ja Ostrołękę polecam.. fakt, że nie ma u nas kliniki leczenia niepłodności, ale lekarze są tacy jak wszędzie..Ja mialam problemy z zajściem w ciążę, po odstawieniu antykoncepcji poziom hormonów miałam w normie.. kobiety w okresie menopauzy.. Wyleczyłam i mam dwuletniego synka :) ja nie narzekam na tych lekarzy - wiadomo, jak w grę wchodzą lata starań i nic, warto pojechać do białegostoku. Z torbielą? - na początek spróbowałabym dowiedzieć się czegoś więcej w naszej pięknej o-ce.Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę.
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ja Ostrołękę polecam.. fakt, że nie ma u nas kliniki leczenia niepłodności, ale lekarze są tacy jak wszędzie..Ja mialam problemy z zajściem w ciążę, po odstawieniu antykoncepcji poziom hormonów miałam w normie.. kobiety w okresie menopauzy.. Wyleczyłam i mam dwuletniego synka :) ja nie narzekam na tych lekarzy - wiadomo, jak w grę wchodzą lata starań i nic, warto pojechać do białegostoku. Z torbielą? - na początek spróbowałabym dowiedzieć się czegoś więcej w naszej pięknej o-ce.Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę. [/quote]to chodzi o zdrowie i nadzieję na maleństwo w przyszłości, więc chyba nie warto "próbować" zdolności ostrołęckich lekarzy, tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Torbiel na jajniku to nie zaburzenia hormonalne po odstawieniu pigułek.  

Gość

03-10-2010, 13:48
#9
[quote=Gość]a ja Ostrołękę polecam.. fakt, że nie ma u nas kliniki leczenia niepłodności, ale lekarze są tacy jak wszędzie..Ja mialam problemy z zajściem w ciążę, po odstawieniu antykoncepcji poziom hormonów miałam w normie.. kobiety w okresie menopauzy.. Wyleczyłam i mam dwuletniego synka :) ja nie narzekam na tych lekarzy - wiadomo, jak w grę wchodzą lata starań i nic, warto pojechać do białegostoku. Z torbielą? - na początek spróbowałabym dowiedzieć się czegoś więcej w naszej pięknej o-ce.Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę. [/quote]to chodzi o zdrowie i nadzieję na maleństwo w przyszłości, więc chyba nie warto "próbować" zdolności ostrołęckich lekarzy, tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Torbiel na jajniku to nie zaburzenia hormonalne po odstawieniu pigułek.  
Gość napisał(a):tylko zaburzenia hormonalne trwały baaardzo długo, uniemożliwiały mi zajście w ciązę, gdyż cykle były praktycznie bezowulacyjne (i 12-14 dniowe). Nie wiem, ja najpierw skorzystałam z tego, co miałam pod ręką. Urodziłam zdrowego chłopca, starałam się długo o Niego. Ja po prostu nie mam nic do zarzucenia ostrołeckim lekarzom, i wyraziłam swoją opinię. Mi się udało uzyskać pomoc tutaj, dlaczego miałabym o tym nie pisać? Tutaj można tylko negatywne opinie wyrażać, bo nie zauważyłam takiego zdania nigdzie..?

Gość

03-10-2010, 15:14
#10
tylko zaburzenia hormonalne trwały baaardzo długo, uniemożliwiały mi zajście w ciązę, gdyż cykle były praktycznie bezowulacyjne (i 12-14 dniowe). Nie wiem, ja najpierw skorzystałam z tego, co miałam pod ręką. Urodziłam zdrowego chłopca, starałam się długo o Niego. Ja po prostu nie mam nic do zarzucenia ostrołeckim lekarzom, i wyraziłam swoją opinię. Mi się udało uzyskać pomoc tutaj, dlaczego miałabym o tym nie pisać? Tutaj można tylko negatywne opinie wyrażać, bo nie zauważyłam takiego zdania nigdzie..?
Gość napisał(a):ps. lekarze omylni są i tu i tam. Dla porównania - moja koleżanka połasiła się na cesarkę w stolicy - nie wiem u kogo - uważała, że ostrołęcki szpital jest brudny i obsługa fatalna.. W W-wie leżała około miesiąca w szpitalu, gdyż po tygodniu otworzyła się jej rana po cc - zarazili ją gronkowcem. Też szpital w 100% polecany przez wszytskich dookoła, łacznie z lekarzem prowadzącym, a tu zonk.jaki z tego morał? Wszędzie zdarza się ktoś niekompetentny - a nawet lekarz z doświadczeniem i wiedzą może się pomylić. Czyż nie? Chyba nie dasz aniołkowi 100% pewności, że jadąc gdzieś daleko ktoś na pewno pomoże a nie zaszkodzi, prawda? Dlatego napisałam, że niech przejdzie się jeszcze gdzieś tutaj - na miejscu. Niech inny lekarz wystawi diagnozę, podpowie co ma robić. Jesli nie pomoże - niech jedzie dalej. Sorrki za OT, ale nie cierpię wrzucania wszytskich do jednego worka, na zasadzie - ktoś z ostrołeki ląduje w worku z napiem KONOWAŁ, a ktoś spoza w worku LEKARZ Z POWOŁANIA.  

Gość

03-10-2010, 15:21
#11
ps. lekarze omylni są i tu i tam. Dla porównania - moja koleżanka połasiła się na cesarkę w stolicy - nie wiem u kogo - uważała, że ostrołęcki szpital jest brudny i obsługa fatalna.. W W-wie leżała około miesiąca w szpitalu, gdyż po tygodniu otworzyła się jej rana po cc - zarazili ją gronkowcem. Też szpital w 100% polecany przez wszytskich dookoła, łacznie z lekarzem prowadzącym, a tu zonk.jaki z tego morał? Wszędzie zdarza się ktoś niekompetentny - a nawet lekarz z doświadczeniem i wiedzą może się pomylić. Czyż nie? Chyba nie dasz aniołkowi 100% pewności, że jadąc gdzieś daleko ktoś na pewno pomoże a nie zaszkodzi, prawda? Dlatego napisałam, że niech przejdzie się jeszcze gdzieś tutaj - na miejscu. Niech inny lekarz wystawi diagnozę, podpowie co ma robić. Jesli nie pomoże - niech jedzie dalej. Sorrki za OT, ale nie cierpię wrzucania wszytskich do jednego worka, na zasadzie - ktoś z ostrołeki ląduje w worku z napiem KONOWAŁ, a ktoś spoza w worku LEKARZ Z POWOŁANIA.  
Gość napisał(a):ej a ja mam jajnik na torbielu co z tym zrobić?

Gość

03-10-2010, 23:13
#12
ej a ja mam jajnik na torbielu co z tym zrobić?
Gość napisał(a):[quote=Gość]ej a ja mam jajnik na torbielu co z tym zrobić? [/quote]jak widac na leczenie juz za pozno. Strzel sobie w leb {diabelek}

Gość

04-10-2010, 00:36
#13
[quote=Gość]ej a ja mam jajnik na torbielu co z tym zrobić? [/quote]jak widac na leczenie juz za pozno. Strzel sobie w leb {diabelek}
aniolek napisał(a):Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę. byłam u lekarza dzień przed miesiączką, robił mi USG na brzuchu. kazał mi przyjść w 3 dniu cyklu żeby zaobserwować czy torbiel się zwiększa czy zmniejsza czy coś się z nim dzieje, ma robić USG dopochwowe i wtedy podejmie decyzje jak leczyć jakimi tabletkami. mówił że torbiel powstał prawdopodobnie przez to że mam problemy z owulacją co wiąże się z jakimś hormonem którego mam za mało albo za dużo już nie pamiętam bo tyle tej teorii mi wkładał do głowy ze problem z zanotowaniem wszystkiego. dziś jest 3 dzień cyklu i dziś się do niego wybiorę zobaczę co będzie mówił. później umówię się do innego lekarza tu w Ostrołęce a jak będę miała jakieś obawy to pojadę do Białegostoku. najgorsze jest jeszcze to że ten mój okres był taki jakby go nie było zawsze miałam mocne bóle teraz tego nie było i trwało to tylko może pół dnia nawet mniej wyglądało tak jakbym miała zanim miesiaczki, a to tez niepokojace jest.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
04-10-2010, 08:25
#14
Lekarz powiedział, że masz torbiel 60mm i co? kazał czekać i starać się dalej? idź do innego w takim razie. Spróbuj, na prawdę. byłam u lekarza dzień przed miesiączką, robił mi USG na brzuchu. kazał mi przyjść w 3 dniu cyklu żeby zaobserwować czy torbiel się zwiększa czy zmniejsza czy coś się z nim dzieje, ma robić USG dopochwowe i wtedy podejmie decyzje jak leczyć jakimi tabletkami. mówił że torbiel powstał prawdopodobnie przez to że mam problemy z owulacją co wiąże się z jakimś hormonem którego mam za mało albo za dużo już nie pamiętam bo tyle tej teorii mi wkładał do głowy ze problem z zanotowaniem wszystkiego. dziś jest 3 dzień cyklu i dziś się do niego wybiorę zobaczę co będzie mówił. później umówię się do innego lekarza tu w Ostrołęce a jak będę miała jakieś obawy to pojadę do Białegostoku. najgorsze jest jeszcze to że ten mój okres był taki jakby go nie było zawsze miałam mocne bóle teraz tego nie było i trwało to tylko może pół dnia nawet mniej wyglądało tak jakbym miała zanim miesiaczki, a to tez niepokojace jest.
aniolek napisał(a):dziękuję wszystkim życzliwym kobietkom na tym forum dużo mi pomagacie, dzięki temu czuje ze nie jestem sama z takim problemem.dziś idę do lekarza zobaczę co mi powie, tylko się boje tej wizyty ale muszę przez to przejść.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
04-10-2010, 08:27
#15
dziękuję wszystkim życzliwym kobietkom na tym forum dużo mi pomagacie, dzięki temu czuje ze nie jestem sama z takim problemem.dziś idę do lekarza zobaczę co mi powie, tylko się boje tej wizyty ale muszę przez to przejść.
Gość napisał(a):leć, zyczymy powodzenia!

Gość

04-10-2010, 08:35
#16
leć, zyczymy powodzenia!
Gość napisał(a):BYŁAM,JUŻ PO.lekarz stwierdził że torbiel się powiększył ma już około 70mm ale to z jednej strony dobrze bo wykluczył torbiel czekoladowy który jest najgorszy. dał mi hormony o nazwie OC35 czy któraś z was może je używała? znacie te tabletki? za 3 tyg mam iść na badanie i na sprawdzenie czy się zmniejsza. podobno torbiel jest nie groźny nie ma żadnych podejrzanych znaków. kuracja ma trwać 2 cykle bez przerwy. ale po 3 tyg jeśli się zmniejszy to odstawie tabletki. pytałam o te kliniki w Białymstoku i w Warszawie ale on mi narazię je odradza mówi że nie ma konieczności na tym stopniu bo nie jest to na tyle groźne i do zabiegów się nie kwalifikuje trzeba zacząć od terapii hormonalnej.

Gość

04-10-2010, 10:44
#17
BYŁAM,JUŻ PO.lekarz stwierdził że torbiel się powiększył ma już około 70mm ale to z jednej strony dobrze bo wykluczył torbiel czekoladowy który jest najgorszy. dał mi hormony o nazwie OC35 czy któraś z was może je używała? znacie te tabletki? za 3 tyg mam iść na badanie i na sprawdzenie czy się zmniejsza. podobno torbiel jest nie groźny nie ma żadnych podejrzanych znaków. kuracja ma trwać 2 cykle bez przerwy. ale po 3 tyg jeśli się zmniejszy to odstawie tabletki. pytałam o te kliniki w Białymstoku i w Warszawie ale on mi narazię je odradza mówi że nie ma konieczności na tym stopniu bo nie jest to na tyle groźne i do zabiegów się nie kwalifikuje trzeba zacząć od terapii hormonalnej.
Gość napisał(a):mam jeszcze jedno dziwne pytanie które zaczęło mnie zastanawiać. czy lekarz może się pomylić przy badaniu i stwierdzić torbiel zamiast wczesnej ciąży?? czy może być początek ciąży a lekarz przez pomyłkę stawia diagnozę że to torbiel.

Gość

04-10-2010, 15:49
#18
mam jeszcze jedno dziwne pytanie które zaczęło mnie zastanawiać. czy lekarz może się pomylić przy badaniu i stwierdzić torbiel zamiast wczesnej ciąży?? czy może być początek ciąży a lekarz przez pomyłkę stawia diagnozę że to torbiel.
Gość napisał(a):[quote=Gość]mam jeszcze jedno dziwne pytanie które zaczęło mnie zastanawiać. czy lekarz może się pomylić przy badaniu i stwierdzić torbiel zamiast wczesnej ciąży?? czy może być początek ciąży a lekarz przez pomyłkę stawia diagnozę że to torbiel. [/quote]Torbiel jest na jajniku a ciąża w macicy :) także raczej nie ma mowy o pomyłce ;)

Gość

04-10-2010, 16:24
#19
[quote=Gość]mam jeszcze jedno dziwne pytanie które zaczęło mnie zastanawiać. czy lekarz może się pomylić przy badaniu i stwierdzić torbiel zamiast wczesnej ciąży?? czy może być początek ciąży a lekarz przez pomyłkę stawia diagnozę że to torbiel. [/quote]Torbiel jest na jajniku a ciąża w macicy :) także raczej nie ma mowy o pomyłce ;)
aniolek napisał(a):dziewczyny pomóżcie !!!mój lekarz dał mi tabletki hormonalne o nazwie CO35 wczoraj byłam na wizycie prywatnej u dr Mroza i on powiedział że te hormony są za słabe i dał mi Cilest, podobno maja więcej hormonów żeby ten torbiel się zmniejszył. I mówił że trzeba go szybko leczyć a nie pomału i długo. nie wiem komu ufać i u kogo się leczyć który ma rację. ogólnie opinie ich były takie same tylko w sprawie tabletek myślą inaczej. co myślicie o doktorze A. Mróz?? proszę pomocy.

aniolek

Wpisów: 6
Dołączył: 02.10.2010
08-10-2010, 08:45
#20
dziewczyny pomóżcie !!!mój lekarz dał mi tabletki hormonalne o nazwie CO35 wczoraj byłam na wizycie prywatnej u dr Mroza i on powiedział że te hormony są za słabe i dał mi Cilest, podobno maja więcej hormonów żeby ten torbiel się zmniejszył. I mówił że trzeba go szybko leczyć a nie pomału i długo. nie wiem komu ufać i u kogo się leczyć który ma rację. ogólnie opinie ich były takie same tylko w sprawie tabletek myślą inaczej. co myślicie o doktorze A. Mróz?? proszę pomocy.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów