zdjęcie pantomograficzne

Założony przez ewa1234
strony: 1
ewa1234 napisał(a):witam, mam pytanie czy ktoś moze orientuje sie gdzie w ostrołęce mozna wykonac zdjecie pantomograficzne szczęki? prywatnie czy na fundusz, z góry dziekuje za odpowiedzi{usmiech}

ewa1234

Wpisów: 5
Dołączył: 09.03.2009
20-09-2010, 21:52
#1
witam, mam pytanie czy ktoś moze orientuje sie gdzie w ostrołęce mozna wykonac zdjecie pantomograficzne szczęki? prywatnie czy na fundusz, z góry dziekuje za odpowiedzi{usmiech}
Gość napisał(a):Jest taki zakład na przeciwko handlowca , na pierwszym piętrze  na rogu od strony ryneczku i deptaka  

Gość

21-09-2010, 09:14
#2
Jest taki zakład na przeciwko handlowca , na pierwszym piętrze  na rogu od strony ryneczku i deptaka  
Gość napisał(a):Jest taki zakład na przeciwko handlowca , na pierwszym piętrze  na rogu od strony ryneczku i deptaka  

Gość

21-09-2010, 09:15
#3
Jest taki zakład na przeciwko handlowca , na pierwszym piętrze  na rogu od strony ryneczku i deptaka  
Gość napisał(a):tak w handlowcu robia pantomogram. Chyba na fundusz nie da rady, ja w prywaatnej klinice w Białymstoku płaiłam 60zł

Gość

21-09-2010, 17:41
#4
tak w handlowcu robia pantomogram. Chyba na fundusz nie da rady, ja w prywaatnej klinice w Białymstoku płaiłam 60zł
Gość napisał(a):dziękuje bardzo za odpowiedzi{mruga}

Gość

21-09-2010, 22:43
#5
dziękuje bardzo za odpowiedzi{mruga}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów