Kost - Co mi w duszt gra mixtape

Założony przez Leavchoock
strony: 1
Leavchoock napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie!Mam ogromną przyjemność przedstawić wam najnowszy materiał młodego rapera z ostrołęckiego podziemia - Kosta pt. "Co Mi W Duszy Gra".Materiał powstał z pasją, pasją do muzyki. Zawiera w sobie wiele emocji oraz przemyśleń, które Kostowi nie dawały spać od dłuższego czasu. Album możecie pobrać ze strony:www.dreadu.com/kost  (klikając w okładke)Serdecznie zapraszam do sprawdzenia oraz życzę wszystkim tym, którzy się zdecydująMIŁEGO SŁUCHANIA !!!Jak mozesz to podaj dalejPZDR

Leavchoock

Wpisów: 10
Dołączył: 21.08.2010
21-08-2010, 12:26
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie!Mam ogromną przyjemność przedstawić wam najnowszy materiał młodego rapera z ostrołęckiego podziemia - Kosta pt. "Co Mi W Duszy Gra".Materiał powstał z pasją, pasją do muzyki. Zawiera w sobie wiele emocji oraz przemyśleń, które Kostowi nie dawały spać od dłuższego czasu. Album możecie pobrać ze strony:www.dreadu.com/kost  (klikając w okładke)Serdecznie zapraszam do sprawdzenia oraz życzę wszystkim tym, którzy się zdecydująMIŁEGO SŁUCHANIA !!!Jak mozesz to podaj dalejPZDR

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów