Mam pytanie :) czego waszym zdaniem brakuje w Ostrołęce ?????

Założony przez kobietka_a
strony: 1
Gość napisał(a):-dobrej galeria handlowa + kręgielnia  -dobrej pracy... wlasciwie stanowisk-Mcdonald lub KFC-brakuje również dobrych dróg :) -parkingow dla mieszkancow-oswietlenia przy niektorych ulicach-dobrej uczelni wyzszej-czystych ulic,chodnikow itd.(wszedzie widac papierki,smieci,odchody itd.)-np. czystego jeziorka gdzie mozna by bylo poplywac tak normalnie lub na roznym sprzecie. - solidnego budynku PKS i PKP- sklepow z ubraniami i obuwiem-i te najwazniejsze milych,kulturalnych ludzi ktorzy dbaliby o Ostroleke(a nie przewracali znaki drogowe,kosze czy latarnie)

Gość

20-08-2010, 14:58
#1
-dobrej galeria handlowa + kręgielnia  -dobrej pracy... wlasciwie stanowisk-Mcdonald lub KFC-brakuje również dobrych dróg :) -parkingow dla mieszkancow-oswietlenia przy niektorych ulicach-dobrej uczelni wyzszej-czystych ulic,chodnikow itd.(wszedzie widac papierki,smieci,odchody itd.)-np. czystego jeziorka gdzie mozna by bylo poplywac tak normalnie lub na roznym sprzecie. - solidnego budynku PKS i PKP- sklepow z ubraniami i obuwiem-i te najwazniejsze milych,kulturalnych ludzi ktorzy dbaliby o Ostroleke(a nie przewracali znaki drogowe,kosze czy latarnie)
Gość napisał(a):też jestem za Mcdonaldem lub KFC

Gość

20-08-2010, 16:26
#2
też jestem za Mcdonaldem lub KFC
Gość napisał(a):basenu odkrytego

Gość

20-08-2010, 19:50
#3
basenu odkrytego
Gość napisał(a):-fontanny w centrum miasta z prawdziwego zdarzenia (ale nie jakiegos posagu czy brodzika)-sciezki rowerowej  

Gość

20-08-2010, 22:20
#4
-fontanny w centrum miasta z prawdziwego zdarzenia (ale nie jakiegos posagu czy brodzika)-sciezki rowerowej  
Gość napisał(a):najbardziej brakuje dobrych połączeń pkp

Gość

21-08-2010, 01:15
#5
najbardziej brakuje dobrych połączeń pkp
Gość napisał(a):McDonalda, KFc, kina 3D

Gość

21-08-2010, 13:37
#6
McDonalda, KFc, kina 3D
Gość napisał(a):tanie r*chanie by sie przydało;d

Gość

21-08-2010, 14:55
#7
tanie r*chanie by sie przydało;d
Gość napisał(a):Bez wątpienia Mc Donalds lub KFC by się przydał

Gość

21-08-2010, 18:26
#8
Bez wątpienia Mc Donalds lub KFC by się przydał
Gość napisał(a):Komory gazowej żeby wytruć wszystkich dresów z O-ki.Adolf Hitlet

Gość

21-08-2010, 20:05
#9
Komory gazowej żeby wytruć wszystkich dresów z O-ki.Adolf Hitlet
Gość napisał(a):inteligentnych ludzi!

Gość

23-08-2010, 14:07
#10
inteligentnych ludzi!
Gość napisał(a):A mnie brakuje...mojej dziewczyny.

Gość

02-09-2010, 20:46
#11
A mnie brakuje...mojej dziewczyny.
Gość napisał(a):Chyba już jest wszystko.

Gość

04-09-2010, 10:14
#12
Chyba już jest wszystko.
lucjankom napisał(a):W SPRAWIE PARKINGU:Zapraszam do HOTELU DLA MOTOCYKLI.DOGODNE MIEJSCE OKOLIC DZIELNICY CENTRUM - ULICA OSTROWSKA 3c. TEL. 606-707-243 LUB 794-095-029.Zapewniam pomieszczenie do profesjonalnego przechowania TWOJEGO motocykla z PODSTAWOWĄ OBSŁUGĄ.Pomieszczenie zamknięte, ogrzewane w zimie, teren zamykany pod stałym nadzorem.PODSTAWOWA OBSŁUGA:- odpalanie motocykla według ustaleń,- zabezpieczenie przed osiadającym kurzem,- odbiór motocykla w dogodnym czasie.DODATKOWO, OPCJONALNIE:- wymiana oleju (najtańsze ceny w mieście oleju MOTUL),- wymiana filtra oleju (najtańsze ceny),- wymiana filtra powietrza (najtańsze ceny),- czyszczenie gaźników (najtańsze ceny),- profesjonalna renowacja lag (amortyzatorów), wymiana uszczelniaczy (najlepsze ceny).ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY:TEL. 0-606-707-243 LUB 0-794-095-029

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
26-09-2010, 10:43
#13
W SPRAWIE PARKINGU:Zapraszam do HOTELU DLA MOTOCYKLI.DOGODNE MIEJSCE OKOLIC DZIELNICY CENTRUM - ULICA OSTROWSKA 3c. TEL. 606-707-243 LUB 794-095-029.Zapewniam pomieszczenie do profesjonalnego przechowania TWOJEGO motocykla z PODSTAWOWĄ OBSŁUGĄ.Pomieszczenie zamknięte, ogrzewane w zimie, teren zamykany pod stałym nadzorem.PODSTAWOWA OBSŁUGA:- odpalanie motocykla według ustaleń,- zabezpieczenie przed osiadającym kurzem,- odbiór motocykla w dogodnym czasie.DODATKOWO, OPCJONALNIE:- wymiana oleju (najtańsze ceny w mieście oleju MOTUL),- wymiana filtra oleju (najtańsze ceny),- wymiana filtra powietrza (najtańsze ceny),- czyszczenie gaźników (najtańsze ceny),- profesjonalna renowacja lag (amortyzatorów), wymiana uszczelniaczy (najlepsze ceny).ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY:TEL. 0-606-707-243 LUB 0-794-095-029

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów