Bawialnia Figlarnia co sądzicie?

Założony przez katarzynek
strony: 1
katarzynek napisał(a):Co sądzicie o tej bawialni, fajnie tam jest?

katarzynek

Wpisów: 4
Dołączył: 19.07.2010
18-08-2010, 20:12
#1
Co sądzicie o tej bawialni, fajnie tam jest?
Gość napisał(a):chyba w O-ce jest jeszcze jedna taka bawialnia, Fantazja czy jakoś tak?  

Gość

19-08-2010, 12:39
#2
chyba w O-ce jest jeszcze jedna taka bawialnia, Fantazja czy jakoś tak?  
Gość napisał(a):Figlarnia jest w budynku w którym mieści się basen, a Fantazja  przy ul. Gołębiej .Byłam  w kazdym z tych miejsc wielokrotnie ,jak dla mnie w Fantazji jest o wiele fajniej ,duże pomieszczenia, ciekawsze zabawki ,tylko drożej za godzinkę,ale warto pójśc tam z dzieckiem szczególnie w okresie kiedy juz zimno na dworze.

Gość

28-08-2010, 20:36
#3
Figlarnia jest w budynku w którym mieści się basen, a Fantazja  przy ul. Gołębiej .Byłam  w kazdym z tych miejsc wielokrotnie ,jak dla mnie w Fantazji jest o wiele fajniej ,duże pomieszczenia, ciekawsze zabawki ,tylko drożej za godzinkę,ale warto pójśc tam z dzieckiem szczególnie w okresie kiedy juz zimno na dworze.
Gość napisał(a):mam pytanie czy wy, rodzice czesto zaprowadzacie swoje pociechy do bawialni. figlarni. {?}czy robicie  urodziny dla  dzieci w takich lokalach{?}

Gość

28-02-2011, 14:40
#4
mam pytanie czy wy, rodzice czesto zaprowadzacie swoje pociechy do bawialni. figlarni. {?}czy robicie  urodziny dla  dzieci w takich lokalach{?}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 2 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: and_zec, and_zec
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów