Czy są tu mamy 9-11 miesiecznych maluchów?

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):A może bywają na forum mamy takich maluchów? Ja mam 10 miesięczngeo synka i chetnie bym porozmawiała  z jakas mamą o problemach i radościach  związanych z posiadaniem dziecka  w tym wieku. Oczywiście pisuję na innych forach na ten temat ale nie ma tam nikogo z kim mogłabym sie wybrac na spacer z wózkim po miesicie {mruga}W zasadzie temat się powinien nazywac " paźdzernik 2005" ale juz nie mogę tego zmienić.

Gość

20-08-2006, 12:30
#1
A może bywają na forum mamy takich maluchów? Ja mam 10 miesięczngeo synka i chetnie bym porozmawiała  z jakas mamą o problemach i radościach  związanych z posiadaniem dziecka  w tym wieku. Oczywiście pisuję na innych forach na ten temat ale nie ma tam nikogo z kim mogłabym sie wybrac na spacer z wózkim po miesicie {mruga}W zasadzie temat się powinien nazywac " paźdzernik 2005" ale juz nie mogę tego zmienić.
Gość napisał(a):Teraz to jest dobra pora na spacerki. Nasz ma 2,5 miesiąca.{usmiech}E

Gość

20-08-2006, 20:42
#2
Teraz to jest dobra pora na spacerki. Nasz ma 2,5 miesiąca.{usmiech}E
Gość napisał(a):ja jestem mama 10-miesiecznego Kacpra.zapraszam na forum na www.noworodek.pl

Gość

24-10-2006, 20:51
#3
ja jestem mama 10-miesiecznego Kacpra.zapraszam na forum na www.noworodek.pl
Gość napisał(a):[quote=Eli]A może bywają na forum mamy takich maluchów? Ja mam 10 miesięczngeo synka i chetnie bym porozmawiała  z jakas mamą o problemach i radościach  związanych z posiadaniem dziecka  w tym wieku. Oczywiście pisuję na innych forach na ten temat ale nie ma tam nikogo z kim mogłabym sie wybrac na spacer z wózkim po miesicie {mruga}W zasadzie temat się powinien nazywac " paźdzernik 2005" ale juz nie mogę tego zmienić.[/quote]{wstyd}[color=#ff00ff][/color]

Gość

07-11-2006, 16:59
#4
[quote=Eli]A może bywają na forum mamy takich maluchów? Ja mam 10 miesięczngeo synka i chetnie bym porozmawiała  z jakas mamą o problemach i radościach  związanych z posiadaniem dziecka  w tym wieku. Oczywiście pisuję na innych forach na ten temat ale nie ma tam nikogo z kim mogłabym sie wybrac na spacer z wózkim po miesicie {mruga}W zasadzie temat się powinien nazywac " paźdzernik 2005" ale juz nie mogę tego zmienić.[/quote]{wstyd}[color=#ff00ff][/color]
Gość napisał(a):   ja juz mam za soba mam dorosle dzieci{usmiech}{usmiech}

Gość

07-11-2006, 17:00
#5
   ja juz mam za soba mam dorosle dzieci{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Mam propozycję by raz w tygodniu spotkać się z mamami które mają dzieci w wieku od 0-2 lat. czy ktoś chciałby wymienić sie doświadczeniami w byciu rodzicem lub opiekunem małego dziecka.Jeśli zgłosi się dużo osób zainteresowanych wtedyustalimy datę i miejsce spotkania oczywiście razem z dziećmi.

Gość

12-01-2009, 14:52
#6
Mam propozycję by raz w tygodniu spotkać się z mamami które mają dzieci w wieku od 0-2 lat. czy ktoś chciałby wymienić sie doświadczeniami w byciu rodzicem lub opiekunem małego dziecka.Jeśli zgłosi się dużo osób zainteresowanych wtedyustalimy datę i miejsce spotkania oczywiście razem z dziećmi.
Gość napisał(a):Uważam że to bardzo fajny pomysł a dla maluchów ciekawie spędzony czas, tak więc czekam z niecierpliwością na kolejne mamy chętne na spotkania z dzieciaczkami.

Gość

15-01-2009, 15:58
#7
Uważam że to bardzo fajny pomysł a dla maluchów ciekawie spędzony czas, tak więc czekam z niecierpliwością na kolejne mamy chętne na spotkania z dzieciaczkami.
Gość napisał(a):ja też popieram, fajny pomysłtylko jak zorganizować takie spotkanie i gdzie?

Gość

18-03-2009, 08:04
#8
ja też popieram, fajny pomysłtylko jak zorganizować takie spotkanie i gdzie?
Gość napisał(a):jeśli ktoś chce się spotkać odezwijcie się do nas otworzymy  tzw grupy zabawowe mamy będą mieć frajdę i dzieciaki eszcze większ{usmiech}

Gość

06-04-2009, 22:48
#9
jeśli ktoś chce się spotkać odezwijcie się do nas otworzymy  tzw grupy zabawowe mamy będą mieć frajdę i dzieciaki eszcze większ{usmiech}
Gość napisał(a):narazie na adres meilowy elizabethlr@o2.pl zgłosiły się dwie mamy. Czekamy na więcej

Gość

09-04-2009, 22:09
#10
narazie na adres meilowy elizabethlr@o2.pl zgłosiły się dwie mamy. Czekamy na więcej

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów