witam chcialibysmy sie dowiedziec cos o sali weselnej w starym susku zielony zakatek co sadzicie o tym miejscu?

Założony przez polna
strony: 1
Gość napisał(a):Byłem tam ostatnio na weselu jako gość. Ale może zacznę od otoczenia: bodajże 2 stawy, pełno ryb, łabędzie i łódka z której można skorzystać. Dużo drzewek ozdobnych, bardzo przyjemna okolica i otoczenie. Chyba najładniejsze w Ostrołęce. Po przyjedzie byliśmy skierowani na parking więc więc porządek tam na pewno jest. Minus należy się za to że jest nieutwardzony ale to chyba najmniej istotne. Co tyczy się sali, ja byłem na małej mieszczacej się piętrze. Moim zdaniem w sam raz na ok 60 osób chociaż właściciele mówią ze 80 tez się pomieści. Ale wtedy to będą jak sardynki w puszcze. Mało miejsca do tańczenia. 2 toalety, obsługa bezproblemu radziła sobie, dania podawane ciepłe i porcje tez były spore.Co tyczy się dużej sali to brak klimatyzacji( na małej zreszta też) dość mocno odczuwalny. właściciele twierdzą że duza sala, sama powinna się wentylować poprzez swoją budowe ale to nie prawda. Balkonik jak z remizy dla zespołu. Zupełnie nietrafiony pomysł bo brak kontaktu z ludzmi. I wielki minus za dopłate gdy robimy wesele na 100 osób a nie na 120. Wtedy życzą sobię dopłaty za brakujących bodajże 20 gości!!! jest taki zapis w umowie. tylko tam z czymś takim się spotkałem.  

Gość

04-08-2010, 14:49
#1
Byłem tam ostatnio na weselu jako gość. Ale może zacznę od otoczenia: bodajże 2 stawy, pełno ryb, łabędzie i łódka z której można skorzystać. Dużo drzewek ozdobnych, bardzo przyjemna okolica i otoczenie. Chyba najładniejsze w Ostrołęce. Po przyjedzie byliśmy skierowani na parking więc więc porządek tam na pewno jest. Minus należy się za to że jest nieutwardzony ale to chyba najmniej istotne. Co tyczy się sali, ja byłem na małej mieszczacej się piętrze. Moim zdaniem w sam raz na ok 60 osób chociaż właściciele mówią ze 80 tez się pomieści. Ale wtedy to będą jak sardynki w puszcze. Mało miejsca do tańczenia. 2 toalety, obsługa bezproblemu radziła sobie, dania podawane ciepłe i porcje tez były spore.Co tyczy się dużej sali to brak klimatyzacji( na małej zreszta też) dość mocno odczuwalny. właściciele twierdzą że duza sala, sama powinna się wentylować poprzez swoją budowe ale to nie prawda. Balkonik jak z remizy dla zespołu. Zupełnie nietrafiony pomysł bo brak kontaktu z ludzmi. I wielki minus za dopłate gdy robimy wesele na 100 osób a nie na 120. Wtedy życzą sobię dopłaty za brakujących bodajże 20 gości!!! jest taki zapis w umowie. tylko tam z czymś takim się spotkałem.  
Gość napisał(a):bawiłam się w tym roku na weselu w Zielonym Zakątku na małej sali, myśle ze sala jest przystosowana na wesele max. 60 osób , a na 80 to ogromna przesada, jesli ktos ma malutki wesele to sala jak najbardziej w porzadku, minus - brak klimatyzacji, jeśli chodzi o jedzenie mnie bardzo smakowało, obsługa tez ok, na pewno największą zaletą tego miejsca jest otoczenie, w letnie miesiące wspaniale tam urządzać wesele, jest cudnie, zielono

Gość

04-08-2010, 18:30
#2
bawiłam się w tym roku na weselu w Zielonym Zakątku na małej sali, myśle ze sala jest przystosowana na wesele max. 60 osób , a na 80 to ogromna przesada, jesli ktos ma malutki wesele to sala jak najbardziej w porzadku, minus - brak klimatyzacji, jeśli chodzi o jedzenie mnie bardzo smakowało, obsługa tez ok, na pewno największą zaletą tego miejsca jest otoczenie, w letnie miesiące wspaniale tam urządzać wesele, jest cudnie, zielono

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów