Niezapominajka

Założony przez florencja8
strony: 1
florencja8 napisał(a):Witam, chciałam poznać wasze opinie na temat ww. sali, może bawiliście się tam na weselu, jaka jest obsługa, kontakt z właścicielką, jedzenie i czy może ktoś zmieniał udoskonalał dekorację, za wszystkie opinie wielkie dzięki.

florencja8

Wpisów: 3
Dołączył: 02.03.2010
31-07-2010, 08:55
#1
Witam, chciałam poznać wasze opinie na temat ww. sali, może bawiliście się tam na weselu, jaka jest obsługa, kontakt z właścicielką, jedzenie i czy może ktoś zmieniał udoskonalał dekorację, za wszystkie opinie wielkie dzięki.
Gość napisał(a):Bardzo fajnie, sympatycznie, smacznie (nie więcej jak 130 osób).Wady: po jednej toalecie damskiej i męskiej oraz czasami śmierdzi na zewnątrz, ale tego nie czuć w środku.

Gość

31-07-2010, 09:23
#2
Bardzo fajnie, sympatycznie, smacznie (nie więcej jak 130 osób).Wady: po jednej toalecie damskiej i męskiej oraz czasami śmierdzi na zewnątrz, ale tego nie czuć w środku.
Gość napisał(a):Ja jak była tam na weselu było nawet oki. Ale trzeba zwrócic uwagę na: kelnerów czasem im się zapomni o postawieniu półmiska na stole lub sztucach, a i mała uwaga nie wiem czy tylko po ty weselu ale sporo osób chorowało. Można by bylo jeszcze zrobić na tej sali bardziej na czasie dekoracje za Parą Młodą  

Gość

31-07-2010, 10:26
#3
Ja jak była tam na weselu było nawet oki. Ale trzeba zwrócic uwagę na: kelnerów czasem im się zapomni o postawieniu półmiska na stole lub sztucach, a i mała uwaga nie wiem czy tylko po ty weselu ale sporo osób chorowało. Można by bylo jeszcze zrobić na tej sali bardziej na czasie dekoracje za Parą Młodą  
Gość napisał(a):Ja jak była tam na weselu było nawet oki. Ale trzeba zwrócic uwagę na: kelnerów czasem im się zapomni o postawieniu półmiska na stole lub sztucach, a i mała uwaga nie wiem czy tylko po ty weselu ale sporo osób chorowało. Można by bylo jeszcze zrobić na tej sali bardziej na czasie dekoracje za Parą Młodą  

Gość

31-07-2010, 10:27
#4
Ja jak była tam na weselu było nawet oki. Ale trzeba zwrócic uwagę na: kelnerów czasem im się zapomni o postawieniu półmiska na stole lub sztucach, a i mała uwaga nie wiem czy tylko po ty weselu ale sporo osób chorowało. Można by bylo jeszcze zrobić na tej sali bardziej na czasie dekoracje za Parą Młodą  
Gość napisał(a):Jest całkiem dobrze... 1) Pyszne jedzenie. 2)Dużym powodzeniem cieszy się druga część sali, w której są stoły z owocami i z ciastem. WADY: 1)Kelnerzy są trochę opieszali, nieraz trzeba im było przypominać o napełnieniu dzbanków sokami; 2)właścicielka wyrobiła sobie renomę i myśli, że już nie musi być miła dla klientów (np. wyłącza klimatyzację 3) Na weselu nie wystawiono jakichś potraw na stole wiejskim, pomimo że było za to zapłacone. Wynikło nieporozumienie.Nie podoba mi sie tam organizacja, kelnerzy chyba niebardzo wiedzą, co mają robić. Angażują się tylko wtedy, gdy jest szefowa!!!!!!!To tyle!!! O wszystko pytajcie, uzgadniajcie, bo później jest lipa!!{zdziwko}

Gość

31-07-2010, 18:08
#5
Jest całkiem dobrze... 1) Pyszne jedzenie. 2)Dużym powodzeniem cieszy się druga część sali, w której są stoły z owocami i z ciastem. WADY: 1)Kelnerzy są trochę opieszali, nieraz trzeba im było przypominać o napełnieniu dzbanków sokami; 2)właścicielka wyrobiła sobie renomę i myśli, że już nie musi być miła dla klientów (np. wyłącza klimatyzację 3) Na weselu nie wystawiono jakichś potraw na stole wiejskim, pomimo że było za to zapłacone. Wynikło nieporozumienie.Nie podoba mi sie tam organizacja, kelnerzy chyba niebardzo wiedzą, co mają robić. Angażują się tylko wtedy, gdy jest szefowa!!!!!!!To tyle!!! O wszystko pytajcie, uzgadniajcie, bo później jest lipa!!{zdziwko}
Gość napisał(a):właśnie byłam tam niedawno i ta właścicielka nie była zbyt miła... a jak zamawialiśmy salę to przesympatyczna, a ściana za młodymi jest faktyczne nie na czasie, teraz się zastanawiam czy  dobrze wybrałam, ale jak dokonywałam wyboru to ta sala wydawała się idealna..., zastanawiałam się jeszcze nad Arkadią i Aleksandrią

Gość

31-07-2010, 20:03
#6
właśnie byłam tam niedawno i ta właścicielka nie była zbyt miła... a jak zamawialiśmy salę to przesympatyczna, a ściana za młodymi jest faktyczne nie na czasie, teraz się zastanawiam czy  dobrze wybrałam, ale jak dokonywałam wyboru to ta sala wydawała się idealna..., zastanawiałam się jeszcze nad Arkadią i Aleksandrią
florencja8 napisał(a):nie zalogowałam się ten post wyżej to mój:)

florencja8

Wpisów: 3
Dołączył: 02.03.2010
31-07-2010, 20:05
#7
nie zalogowałam się ten post wyżej to mój:)
Gość napisał(a):Niezapominajka nigdy nie da się zapomnieć, polecam, zakłady mięsne;-)

Gość

01-08-2010, 09:01
#8
Niezapominajka nigdy nie da się zapomnieć, polecam, zakłady mięsne;-)
Gość napisał(a):Niezapominajka nigdy nie da się zapomnieć, polecam, zakłady mięsne;-)

Gość

01-08-2010, 09:14
#9
Niezapominajka nigdy nie da się zapomnieć, polecam, zakłady mięsne;-)
Gość napisał(a):przyznam Ci się ja tez rok temu wybierałam miedzy tymi salami ale wybrałam Arkadie i nie miała żadnych problemów było super. Ale u Ciebie tez będzie oki tylko bardziej uważaj na nich lub powiedz jej że nie zapłacisz jak było ustalone u mojego brata to zadziałało na właściciela sali bo też po czasie dowiedział się że lubi odstawiać. Życzę powodzenia.

Gość

01-08-2010, 10:57
#10
przyznam Ci się ja tez rok temu wybierałam miedzy tymi salami ale wybrałam Arkadie i nie miała żadnych problemów było super. Ale u Ciebie tez będzie oki tylko bardziej uważaj na nich lub powiedz jej że nie zapłacisz jak było ustalone u mojego brata to zadziałało na właściciela sali bo też po czasie dowiedział się że lubi odstawiać. Życzę powodzenia.
Gość napisał(a):Myślę,że jest to jedna z najsłabszych sal na rynku ostrołęckim. Goście muszą wchodzić po schodach, jedna toaleta więc niektórzy goście musieli na sylwestra wychodzić na zewnątrz.Sala na max 100 osób.Jedzenie nie zachwyce,ale przede wszystkim właścicielka i jej synalek są okropni.Według mnie a gramy od 6 lat na weselach to rankuing jest nastepujący1.Aleksandria2.Olimpia3. Zakłady

Gość

02-08-2010, 09:54
#11
Myślę,że jest to jedna z najsłabszych sal na rynku ostrołęckim. Goście muszą wchodzić po schodach, jedna toaleta więc niektórzy goście musieli na sylwestra wychodzić na zewnątrz.Sala na max 100 osób.Jedzenie nie zachwyce,ale przede wszystkim właścicielka i jej synalek są okropni.Według mnie a gramy od 6 lat na weselach to rankuing jest nastepujący1.Aleksandria2.Olimpia3. Zakłady
Gość napisał(a):[quote=Gość]Myślę,że jest to jedna z najsłabszych sal na rynku ostrołęckim. Goście muszą wchodzić po schodach, jedna toaleta więc niektórzy goście musieli na sylwestra wychodzić na zewnątrz.Sala na max 100 osób.Jedzenie nie zachwyce,ale przede wszystkim właścicielka i jej synalek są okropni.... [/quote]Popieram!!Najgorsze co jest na tej sali to właścicielka ze swoim synkiem. Poza tym dla mnie sala fajna, wcale bym nie powiedział że najgorsza.

Gość

02-08-2010, 12:17
#12
[quote=Gość]Myślę,że jest to jedna z najsłabszych sal na rynku ostrołęckim. Goście muszą wchodzić po schodach, jedna toaleta więc niektórzy goście musieli na sylwestra wychodzić na zewnątrz.Sala na max 100 osób.Jedzenie nie zachwyce,ale przede wszystkim właścicielka i jej synalek są okropni.... [/quote]Popieram!!Najgorsze co jest na tej sali to właścicielka ze swoim synkiem. Poza tym dla mnie sala fajna, wcale bym nie powiedział że najgorsza.
Gość napisał(a):Na pewno nie jest to najgorsza sala w O- ce{!}{!}{!} Bez przesady{!}Byłam tam niedawno na weselu i było super. Wiem jednak od rodziców P.Młodych, że są problemy z właścicielką i jej synem{dobani} Trzeba więc postawić sprawę jasno, przecież płacimy im grube pieniądze i mamy prawo stawiać wymagania{!}{!}{!}{jezyk}

Gość

02-08-2010, 16:13
#13
Na pewno nie jest to najgorsza sala w O- ce{!}{!}{!} Bez przesady{!}Byłam tam niedawno na weselu i było super. Wiem jednak od rodziców P.Młodych, że są problemy z właścicielką i jej synem{dobani} Trzeba więc postawić sprawę jasno, przecież płacimy im grube pieniądze i mamy prawo stawiać wymagania{!}{!}{!}{jezyk}
Gość napisał(a):Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel.

Gość

02-08-2010, 20:58
#14
Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel.
Gość napisał(a):Sala naprawde fajna, ale ja popieram przedmówców co do Właścicielki i jej synalka. Oni ignorują zespół ( a u nas grał brat młodego i syn właścicielki strasznie się rządził i krzyczał na zespół w sprawie wlączenia bezpiecznika od światła. Zero delikatnego podejścia i dogadania tematu.Właścicielka ma prawo bo to jej interes dbać i mieć fochy, ale synek to przegina bezgranicznie.Z tego co wiem nawet kelnerzy nie chcą z nim współpracować z racji tego że nie ma pojęcia o robocie a narzuca im swoje. I przykre jest to że kelnerzy sie bardzo szybko zmienają w tym lokalu bo synek ich eliminuje, choć tak naprawde to on sam nie zna się na robocie.

Gość

02-08-2010, 22:22
#15
Sala naprawde fajna, ale ja popieram przedmówców co do Właścicielki i jej synalka. Oni ignorują zespół ( a u nas grał brat młodego i syn właścicielki strasznie się rządził i krzyczał na zespół w sprawie wlączenia bezpiecznika od światła. Zero delikatnego podejścia i dogadania tematu.Właścicielka ma prawo bo to jej interes dbać i mieć fochy, ale synek to przegina bezgranicznie.Z tego co wiem nawet kelnerzy nie chcą z nim współpracować z racji tego że nie ma pojęcia o robocie a narzuca im swoje. I przykre jest to że kelnerzy sie bardzo szybko zmienają w tym lokalu bo synek ich eliminuje, choć tak naprawde to on sam nie zna się na robocie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel. [/quote]2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie}

Gość

03-08-2010, 14:47
#16
[quote=Gość]Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel. [/quote]2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel. [/quote]2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie}

Gość

03-08-2010, 14:48
#17
[quote=Gość]Witam! W sali Niezapominajka miałam swoje wesele około 2 lat temu. Muszę przyznać, że od początku sala bardzo podobała mi się wewnątrz, no bo nie ma co mówić- jej otoczenie zewnętrzne jest fatalne: zapachy celulozy i biedronka po sąsiedzku:-) Co do samej organizacji wesela bez zastrzeżeń. Przede wszystkim rewelacyjne jedzenie i w bardzo dużych ilościach, wspaniała druga sala, piękne dekoracje (naprawdę rewelacyjnie zrobione stoły) i świeże kwiaty w cenie. Moje spostrzeżenia: choćby nie wiem jak Was zapewniano sala nie nadaje się dla grupy większej niż 130 -140 osób ( u mnie było jakieś 125 i było akurat), no i może te toalety, przydałoby się po 2 dla każdej płci (teraz jest po jednej) chociaż nikt głośno się nie skarżył, a i wielkich kolejek tam nie widziałam(może też i się specjalnie nie przyglądałam:-))). Nie wiem jak teraz właścicielka, ale jak my braliśmy ślub było ok, wszystko co obiecała dostaliśmy, może to kwestia omówienia przed weselem. Goście byli naprawdę zachwyceni, szczególnie drugą częścią sali; 2 pary po naszym weselu zarezerwowały Niezapominajkę na swoje wesela. Podsumowując: nie żałuję decyzji o wyborze tej sali i gdybym miała brać ślub jeszcze raz na pewno tam byłaby moja impreza. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wesel. [/quote]2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie}
Gość napisał(a):2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie} [/quote]Niestety nic nie trwa wiecznie, a nowo otwartych sal weselnych w Ostrołęce i okolicach nie brakuje{chytry}

Gość

03-08-2010, 16:13
#18
2 lata temu właścicielka jeszcze była bardzo uprzejma, bo nie miała tak wyrobionej renomy. Teraz zeszyt umów ma wypełniony z rocznym wyprzedzeniem, więc stroi fochy{!}{!}{!} Po prostu nie musi się starać o klientów{nie} [/quote]Niestety nic nie trwa wiecznie, a nowo otwartych sal weselnych w Ostrołęce i okolicach nie brakuje{chytry}
Gość napisał(a):poo

Gość

11-09-2010, 14:59
#19
poo

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów