Dobra Agencja Ochrony - proszę o opinie

Założony przez centy79
strony: 1
centy79 napisał(a):Witam chciałbym założyć sobie alarm w domu, pytanie tylko w jakiej agencji bo słyszałem różne opinie o różnych agencjach??Proszę o opinie

centy79

Wpisów: 7
Dołączył: 05.01.2010
08-07-2010, 14:29
#1
Witam chciałbym założyć sobie alarm w domu, pytanie tylko w jakiej agencji bo słyszałem różne opinie o różnych agencjach??Proszę o opinie
Gość napisał(a):tarcza profesjonalnie i konkurencyjne ceny godne polecnia{ok}

Gość

08-07-2010, 14:44
#2
tarcza profesjonalnie i konkurencyjne ceny godne polecnia{ok}
Gość napisał(a):tez Tarcza mnie chroni polecam

Gość

08-07-2010, 18:58
#3
tez Tarcza mnie chroni polecam
Gość napisał(a):A JAKIE CENY MAJĄ ?

Gość

12-07-2010, 11:34
#4
A JAKIE CENY MAJĄ ?
Gość napisał(a):założenie alarmu a potem ochrona to dwie różne rzeczyagencje ochrony najczęściej zakładają najtańszy chłam, dla nich liczy się tylko kolejny klient który płaci abonamentjeżeli szukasz fachowego podejścia i nienajgorszego sprzętu to musisz skierować się do typowej firmy instalacyjnej, a jest ich chyba kilkanajpopularniejsza firma to Detektor ktora obsluguje głownie różne firmy, ale jest nowa firma Instaltech i jeszcze pewnie kilka.chociaz najprawdopodobniej jest tez tak ze klientowi zalezy tylko na cenie i wtedy najlepsze są agencje ochrony z najtanszymi na swiecie czujkami i centralamito juz zalezy co kto lubi

Gość

13-07-2010, 08:41
#5
założenie alarmu a potem ochrona to dwie różne rzeczyagencje ochrony najczęściej zakładają najtańszy chłam, dla nich liczy się tylko kolejny klient który płaci abonamentjeżeli szukasz fachowego podejścia i nienajgorszego sprzętu to musisz skierować się do typowej firmy instalacyjnej, a jest ich chyba kilkanajpopularniejsza firma to Detektor ktora obsluguje głownie różne firmy, ale jest nowa firma Instaltech i jeszcze pewnie kilka.chociaz najprawdopodobniej jest tez tak ze klientowi zalezy tylko na cenie i wtedy najlepsze są agencje ochrony z najtanszymi na swiecie czujkami i centralamito juz zalezy co kto lubi
Gość napisał(a):Gromu nie polecam. Nie przyjeżdzają i nie dzwonią że się alarm włączył. Dowiaduje się od sąsiadów że było naruszenie czujki...

Gość

18-07-2010, 13:46
#6
Gromu nie polecam. Nie przyjeżdzają i nie dzwonią że się alarm włączył. Dowiaduje się od sąsiadów że było naruszenie czujki...
Gość napisał(a):bredziszjaki ty masz system alarmowy, że musisz dowiadywać się od sąsiadów, że było naruszenie?może czas wymienić sprzętco to za system alarmowy, który nie pokazuje ci pamięci alarmów?

Gość

19-07-2010, 14:19
#7
bredziszjaki ty masz system alarmowy, że musisz dowiadywać się od sąsiadów, że było naruszenie?może czas wymienić sprzętco to za system alarmowy, który nie pokazuje ci pamięci alarmów?
Gość napisał(a):[quote=Gość]bredziszjaki ty masz system alarmowy, że musisz dowiadywać się od sąsiadów, że było naruszenie?może czas wymienić sprzętco to za system alarmowy, który nie pokazuje ci pamięci alarmów? [/quote]Sam bredzisz, bo system owszem pokazuje pamięć alarmów tyle że Grom na to nie reaguje, a to sąsiedzi do mnie dzwonią i mówią że alarm wyje. A grom nie dzwoni i nie przyjeżdża bo prawdopodobnie zakłada i traktuje to jako fałszywy alarm. I po co ja im płacę za monitoring???? Chyba po to by któregoś pięknego dnia to Oni poinformowali mnie że zostałem okradziony.

Gość

19-07-2010, 14:41
#8
[quote=Gość]bredziszjaki ty masz system alarmowy, że musisz dowiadywać się od sąsiadów, że było naruszenie?może czas wymienić sprzętco to za system alarmowy, który nie pokazuje ci pamięci alarmów? [/quote]Sam bredzisz, bo system owszem pokazuje pamięć alarmów tyle że Grom na to nie reaguje, a to sąsiedzi do mnie dzwonią i mówią że alarm wyje. A grom nie dzwoni i nie przyjeżdża bo prawdopodobnie zakłada i traktuje to jako fałszywy alarm. I po co ja im płacę za monitoring???? Chyba po to by któregoś pięknego dnia to Oni poinformowali mnie że zostałem okradziony.
Gość napisał(a):Tarcza konkurencyjnie - o tak. Ale jaka tam bieda. Jedz na jakis obiekt ochraniany przez nich i zobacz jak ich ludzie sa ubrani. Te koszule pracowaly w ochronie jeszcze za Gierka. Tarcza jest jakims tam rozwiazaniem, ale tanie mieso to psy jedza.  

Gość

07-08-2010, 08:55
#9
Tarcza konkurencyjnie - o tak. Ale jaka tam bieda. Jedz na jakis obiekt ochraniany przez nich i zobacz jak ich ludzie sa ubrani. Te koszule pracowaly w ochronie jeszcze za Gierka. Tarcza jest jakims tam rozwiazaniem, ale tanie mieso to psy jedza.  
Gość napisał(a):Jeżeli ktoś chcę założyć system alarmowy zapraszam chętnie pomogę i polecę kogoś konkretnego.

Gość

13-09-2010, 22:41
#10
Jeżeli ktoś chcę założyć system alarmowy zapraszam chętnie pomogę i polecę kogoś konkretnego.
Gość napisał(a):My mamy Purzeczko i jesteśmy zadowoleni. Reagują zawsze i naprawdę szybko. Czasami mogliby najpierw zadzwonić a nie od razu przyjeżdżać, ale póki co chwalę.Płacimy im 60zł abonamentu, ale od pewnego czasu nachodzą nas z Gromu i kuszą 50zł. Wahamy się (przynajmniej dopóki nie porównamy umów), ale również chętnie poczytam opinie o tej firmie {usmiech}

Gość

14-09-2010, 07:46
#11
My mamy Purzeczko i jesteśmy zadowoleni. Reagują zawsze i naprawdę szybko. Czasami mogliby najpierw zadzwonić a nie od razu przyjeżdżać, ale póki co chwalę.Płacimy im 60zł abonamentu, ale od pewnego czasu nachodzą nas z Gromu i kuszą 50zł. Wahamy się (przynajmniej dopóki nie porównamy umów), ale również chętnie poczytam opinie o tej firmie {usmiech}
Gość napisał(a):Ja osobiście poleciłbym Tarczę jedyna lokalna firma i naprawdę ostatnio dobrze się u nich dzieje. Mają w ofercie jako jedyni na rynku portal abonenta. Czyli jeżeli można otrzymać wyższą jakość usług za tą samą cenę dla mnie wybór jest prosty.

Gość

14-09-2010, 18:53
#12
Ja osobiście poleciłbym Tarczę jedyna lokalna firma i naprawdę ostatnio dobrze się u nich dzieje. Mają w ofercie jako jedyni na rynku portal abonenta. Czyli jeżeli można otrzymać wyższą jakość usług za tą samą cenę dla mnie wybór jest prosty.
Gość napisał(a):a ja powiem wam krotko wszystkie firmy to jedyn wałek niewart niczego bo i tak was okradną. ochrona nie złapie złodziej bo oni podzielą się{tak} łupem ;)...... i dlatego okradaja nasze domy a przez co zakładamy alarmy i myślimy ze  nie okradną nas ludzie otwórzcie oczy  

Gość

26-10-2010, 16:46
#13
a ja powiem wam krotko wszystkie firmy to jedyn wałek niewart niczego bo i tak was okradną. ochrona nie złapie złodziej bo oni podzielą się{tak} łupem ;)...... i dlatego okradaja nasze domy a przez co zakładamy alarmy i myślimy ze  nie okradną nas ludzie otwórzcie oczy  
Gość napisał(a):Ja mam Grom i jest 100 procent ok.Kilka razy wlaczyl sie ALARM przez moja nieuwage,i byli w ciagu 4 minut.

Gość

04-11-2010, 21:49
#14
Ja mam Grom i jest 100 procent ok.Kilka razy wlaczyl sie ALARM przez moja nieuwage,i byli w ciagu 4 minut.
Gość napisał(a):Tak w 4 minuty pod warunkiem ze mieszkasz na Reymonta lub na Poznańskiej!!! Kogo Ty chcesz oszukać, 4 minuty to oni się zbierają do wyjścia....

Gość

04-11-2010, 22:15
#15
Tak w 4 minuty pod warunkiem ze mieszkasz na Reymonta lub na Poznańskiej!!! Kogo Ty chcesz oszukać, 4 minuty to oni się zbierają do wyjścia....
Gość napisał(a):

Szukam opinii na temat agencji ochrony. Jak to teraz wygląda bo widze tu wpisy niemależe z przed 10 lat.

Jaką agencję można polecić teraz? Jakie to są koszty monitorowania takiego alarmu w domu?

Gość

10-07-2019, 23:12
#16

Szukam opinii na temat agencji ochrony. Jak to teraz wygląda bo widze tu wpisy niemależe z przed 10 lat.

Jaką agencję można polecić teraz? Jakie to są koszty monitorowania takiego alarmu w domu?


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów