Kobieta - instruktorka nauki jazdy

Założony przez Zuzaa
strony: 1
Zuzaa napisał(a):Czy wie ktoś w której szkole nauki jazdy instruktorem jest kobieta{?}

Zuzaa

Wpisów: 1
Dołączył: 29.06.2010
29-06-2010, 13:33
#1
Czy wie ktoś w której szkole nauki jazdy instruktorem jest kobieta{?}
Gość napisał(a):w domasiku ale ja polecam pks i pana slawka

Gość

29-06-2010, 14:26
#2
w domasiku ale ja polecam pks i pana slawka
Gość napisał(a):Grzegorz Mierzejewski z Domasika - niestety nie kobieta, ale i tak skarb wśród instruktorów, potwierdza to moje (i nie tylko) prawko w kieszeni po pierwszym egzaminie :) Kierownica

Gość

29-06-2010, 15:40
#3
Grzegorz Mierzejewski z Domasika - niestety nie kobieta, ale i tak skarb wśród instruktorów, potwierdza to moje (i nie tylko) prawko w kieszeni po pierwszym egzaminie :) Kierownica
Gość napisał(a):[quote=Zuzaa]Czy wie ktoś w której szkole nauki jazdy instruktorem jest kobieta{?} [/quote]Byłaś molestowana czy jesteś tak zazdrosna o swojego faceta, że boisz się, że trafi na kobietę instruktora? {diabelek}

Gość

29-06-2010, 23:29
#4
[quote=Zuzaa]Czy wie ktoś w której szkole nauki jazdy instruktorem jest kobieta{?} [/quote]Byłaś molestowana czy jesteś tak zazdrosna o swojego faceta, że boisz się, że trafi na kobietę instruktora? {diabelek}
Gość napisał(a):i dla kobiet i dla mężczyzn polecam ZNAK :)

Gość

30-06-2010, 09:13
#5
i dla kobiet i dla mężczyzn polecam ZNAK :)
Gość napisał(a):a ja polecam Znak i pana Jarka - super instruktor{usmiech} potrafi wytłumaczyc i nauczyć:) a kobieta instruktor jak się nie myle jest w Codex'ie

Gość

30-06-2010, 09:15
#6
a ja polecam Znak i pana Jarka - super instruktor{usmiech} potrafi wytłumaczyc i nauczyć:) a kobieta instruktor jak się nie myle jest w Codex'ie
Gość napisał(a):a czy wy jesteście upośledzeni czy słońce za mocno wam czachy przegrzało?dziewczyna pyta o kobiety, a nie żadnych jarków, grześków czy kazimierzy ... {nie}

Gość

30-06-2010, 13:21
#7
a czy wy jesteście upośledzeni czy słońce za mocno wam czachy przegrzało?dziewczyna pyta o kobiety, a nie żadnych jarków, grześków czy kazimierzy ... {nie}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów