ściema w sklepie polo market

Założony przez azazaz
strony: 1
azazaz napisał(a):Hej,w sklepie polo market oferują w gazetce promocyjnej produkty 2 w cenie 1.Ale uważajcie! w ofercie jest napisane, że kupując napój nestea cytrynowy lub brzoskwiniowy 500 ml otrzymujesz nestea zielona herbata 500 ml. Okazało się przy kasie,że gazetka sobie a kierownictwo sklepu sobie. Pani przy kasie stwierdziła, że 2 w cenie 1 to znaczy, że kupuję dwa a jeden otrzymuję gratis. Żadne perswazje i tłumaczenia nie odniosły skutku. Kierownictwo sklepu być może zarobi na takim ograniczeniu, bo zostanie im więcej z promocji do normalnej sprzedaży{dobani} Aha pani przy kasie stwierdziła jeszcze , że nie jestem pierwsza, która się upomina o realizację zapisu z gazetki. Pozdrawiam kierownictwo sklepu przy ul. Hallera oszukujące swoich klientów. Nie wiem jak jest w tym drugim polo markecie? {zly}

azazaz

Wpisów: 3
Dołączył: 16.09.2009
31-05-2010, 19:27
#1
Hej,w sklepie polo market oferują w gazetce promocyjnej produkty 2 w cenie 1.Ale uważajcie! w ofercie jest napisane, że kupując napój nestea cytrynowy lub brzoskwiniowy 500 ml otrzymujesz nestea zielona herbata 500 ml. Okazało się przy kasie,że gazetka sobie a kierownictwo sklepu sobie. Pani przy kasie stwierdziła, że 2 w cenie 1 to znaczy, że kupuję dwa a jeden otrzymuję gratis. Żadne perswazje i tłumaczenia nie odniosły skutku. Kierownictwo sklepu być może zarobi na takim ograniczeniu, bo zostanie im więcej z promocji do normalnej sprzedaży{dobani} Aha pani przy kasie stwierdziła jeszcze , że nie jestem pierwsza, która się upomina o realizację zapisu z gazetki. Pozdrawiam kierownictwo sklepu przy ul. Hallera oszukujące swoich klientów. Nie wiem jak jest w tym drugim polo markecie? {zly}
Gość napisał(a):w  tym drugim przy ul. Sobieskiego jest tak samo. Kup dwa a jeden otrzymasz gratis.  

Gość

01-06-2010, 07:21
#2
w  tym drugim przy ul. Sobieskiego jest tak samo. Kup dwa a jeden otrzymasz gratis.  
Gość napisał(a):{gafa}

Gość

01-06-2010, 13:08
#3
{gafa}
Gość napisał(a): sprzedają Ptasie Mleczko z Milki za 14,99 a cena wywieszona 9,99

Gość

01-06-2010, 18:57
#4
sprzedają Ptasie Mleczko z Milki za 14,99 a cena wywieszona 9,99
Gość napisał(a):...a jak zapłacisz potrójnie za piwo, drugie będzie gratis;)

Gość

01-06-2010, 22:06
#5
...a jak zapłacisz potrójnie za piwo, drugie będzie gratis;)
Gość napisał(a):ja  chciałbym  się   odnieść do  tzw  ściemy  w polo,  otóż  każdy  kto ma trochę pojęcia o  tym  co sie  dzieje  w tego  typu  sklepach  to nie powinien pisać  takich  rzeczy  bo uważam to za bardzo  krzywdzące należało by tu napisać że nikt kto  świadomie działa na niekorzyść klienta po prostu przestaje  pracować  a więc  powiedzmy sobie  wszyscy  jesteśmy ludzmi i czasami każdy popełnia błędy i o co to całe  zamieszanie  a z drugiej strony proszę pokazać mi w ostrołęce sklep w  którym  wszystko jest  idealnie klient polo

Gość

02-06-2010, 21:05
#6
ja  chciałbym  się   odnieść do  tzw  ściemy  w polo,  otóż  każdy  kto ma trochę pojęcia o  tym  co sie  dzieje  w tego  typu  sklepach  to nie powinien pisać  takich  rzeczy  bo uważam to za bardzo  krzywdzące należało by tu napisać że nikt kto  świadomie działa na niekorzyść klienta po prostu przestaje  pracować  a więc  powiedzmy sobie  wszyscy  jesteśmy ludzmi i czasami każdy popełnia błędy i o co to całe  zamieszanie  a z drugiej strony proszę pokazać mi w ostrołęce sklep w  którym  wszystko jest  idealnie klient polo
Gość napisał(a):yyy... ale o so chozi? {co}

Gość

03-06-2010, 21:23
#7
yyy... ale o so chozi? {co}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów