Wielka impreza może być w Ostrołęce.Ostrołęka na 2 miejscu!

Założony przez zabka888
strony: 1
zabka888 napisał(a):To Wy możecie zdecydować, gdzie przyjedzie truck pełen zimnego Lecha i odbędzie się mega impreza. Głosujcie na www.lech.pl Uwaga wybieramy "Ostrołęka, Gmina Ostrołęka"

zabka888

Wpisów: 1
Dołączył: 21.05.2010
21-05-2010, 20:16
#1
To Wy możecie zdecydować, gdzie przyjedzie truck pełen zimnego Lecha i odbędzie się mega impreza. Głosujcie na www.lech.pl Uwaga wybieramy "Ostrołęka, Gmina Ostrołęka"
Gość napisał(a): OSTROŁĘKA PIERWSZA, ale trzeba nam wiecej głosów, wszyscy razem damy rade , ta impreza zalezy tylko od nas!!! glosujcie www.lech.pl PAMIETAJCIE WYBIERACIE: wojewodztwo: mazowieckie, wpisujecie ostrołęka (wyskocza 3 opcje) wybieracie Ostrołęka, gmina Ostrołęka, wiele osob popelnia bledy i glosuje na inna ostroleke nie badz jedna z nich!!! OSTROŁĘKA GÓRĄ !!! KTO CHCE TEGO BARDZIEJ?!?!?!?!?  

Gość

21-05-2010, 22:46
#2
OSTROŁĘKA PIERWSZA, ale trzeba nam wiecej głosów, wszyscy razem damy rade , ta impreza zalezy tylko od nas!!! glosujcie www.lech.pl PAMIETAJCIE WYBIERACIE: wojewodztwo: mazowieckie, wpisujecie ostrołęka (wyskocza 3 opcje) wybieracie Ostrołęka, gmina Ostrołęka, wiele osob popelnia bledy i glosuje na inna ostroleke nie badz jedna z nich!!! OSTROŁĘKA GÓRĄ !!! KTO CHCE TEGO BARDZIEJ?!?!?!?!?  
Gość napisał(a):oks ja juz pyknąłem głosa teraz reszta

Gość

23-05-2010, 09:25
#3
oks ja juz pyknąłem głosa teraz reszta
Gość napisał(a):Głosujcie ludzie, glosujcie, bedzie super impra mamy pierwsze miejsce, musimy je bronic!! www.lech.pl

Gość

24-05-2010, 14:13
#4
Głosujcie ludzie, glosujcie, bedzie super impra mamy pierwsze miejsce, musimy je bronic!! www.lech.pl
Gość napisał(a):robcie tak jak ja zakladajcie kilka kont e-mail na roznych serwerach i glosujcie ja juz oddalem 8 glosów i nie przestaje mam konta na wp op googlu itp

Gość

25-05-2010, 12:33
#5
robcie tak jak ja zakladajcie kilka kont e-mail na roznych serwerach i glosujcie ja juz oddalem 8 glosów i nie przestaje mam konta na wp op googlu itp
Gość napisał(a):I tak WYGRMAY:D GORLICE!!  W regulaminie konkursu mozna znalesc zapis ze jedna osoba moze oddac tylko jeden glos... jesli kantujecie na kilka maili zostaniecie zdyskwalifikowani. Czy warto?? Powodzenia{diabelek}  

Gość

25-05-2010, 22:42
#6
I tak WYGRMAY:D GORLICE!!  W regulaminie konkursu mozna znalesc zapis ze jedna osoba moze oddac tylko jeden glos... jesli kantujecie na kilka maili zostaniecie zdyskwalifikowani. Czy warto?? Powodzenia{diabelek}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]I tak WYGRMAY:D GORLICE!!  W regulaminie konkursu mozna znalesc zapis ze jedna osoba moze oddac tylko jeden glos... jesli kantujecie na kilka maili zostaniecie zdyskwalifikowani. Czy warto?? Powodzenia{diabelek}  [/quote]Nie sciemniaj baco, wy to samo robicie, wysylajcie ludziska tyle maili ile sie da, do oporu !!! NIECH NAM NAREW LECHEM POPLYNIE!!!! RAZEM KURPIE ŁĄCZMY SIE !!!  

Gość

25-05-2010, 22:47
#7
[quote=Gość]I tak WYGRMAY:D GORLICE!!  W regulaminie konkursu mozna znalesc zapis ze jedna osoba moze oddac tylko jeden glos... jesli kantujecie na kilka maili zostaniecie zdyskwalifikowani. Czy warto?? Powodzenia{diabelek}  [/quote]Nie sciemniaj baco, wy to samo robicie, wysylajcie ludziska tyle maili ile sie da, do oporu !!! NIECH NAM NAREW LECHEM POPLYNIE!!!! RAZEM KURPIE ŁĄCZMY SIE !!!  
Gość napisał(a):REGULAMIN KONKURSU                                        § 4   Zasady uczestnictwa w konkursie:4. Każdy uczestnik konkursu może oddać tylko jeden głos na miejscowość i posługiwać się tylko jednym adresem e-mailowym. {!}

Gość

26-05-2010, 12:52
#8
REGULAMIN KONKURSU                                        § 4   Zasady uczestnictwa w konkursie:4. Każdy uczestnik konkursu może oddać tylko jeden głos na miejscowość i posługiwać się tylko jednym adresem e-mailowym. {!}
Gość napisał(a):A kto to sprawdzi??

Gość

26-05-2010, 13:49
#9
A kto to sprawdzi??
Gość napisał(a):Ostrołęka ma 53 tys mieszkańców a Gorlice 29 tys więc do dzieła ostrołęczanie;) polecajcie też znajomym z innych miast, żeby głosowali.

Gość

26-05-2010, 21:57
#10
Ostrołęka ma 53 tys mieszkańców a Gorlice 29 tys więc do dzieła ostrołęczanie;) polecajcie też znajomym z innych miast, żeby głosowali.
Gość napisał(a):Kurcze a ja nie moge wejsc na ta strone:(

Gość

27-05-2010, 10:25
#11
Kurcze a ja nie moge wejsc na ta strone:(
Gość napisał(a):i tak Gorlice wygrają:{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}

Gość

27-05-2010, 15:10
#12
i tak Gorlice wygrają:{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}
Gość napisał(a):Prośba do redakcji o zrobienie reklamy na głównej stronie zachęcającej do głosowania. Tak właśnie mają Gorlice.

Gość

03-06-2010, 22:12
#13
Prośba do redakcji o zrobienie reklamy na głównej stronie zachęcającej do głosowania. Tak właśnie mają Gorlice.
Gość napisał(a):Głosujemy nie obijamy się {mruga}już tylko kilka dni do końca a niedużo brakuje{chytry}

Gość

04-06-2010, 13:49
#14
Głosujemy nie obijamy się {mruga}już tylko kilka dni do końca a niedużo brakuje{chytry}
Gość napisał(a):Ktoś im zhackował serwis :Phttp://wirtualnegorlice.pl/

Gość

04-06-2010, 15:44
#15
Ktoś im zhackował serwis :Phttp://wirtualnegorlice.pl/
Gość napisał(a):Jeszcze wczoraj przewaga gorlic wynosila ponad 4700 glosow, teraz ta roznica wynosi tylko 2300 glosow, w ciagu 1 doby odrobilismy ok polowe glosow, do konca glosowania tylko 3 dni, jestesmy na dobrej drodze aby wygrac tylko wszyscy musimy sie sprezyc, nie ogladac sie ze ktos inny sie tym zajmie i wziac sie za klawiatury i glosowac do oporu, kazdy moze glosowac ile chce tylko musi pozakladac nowe skrzynki pocztowe, wtajemniczeni wiedza jak to robic najszybciej, ale niech kazdy robi jak potrafi, DAMY RADE !!!!!

Gość

05-06-2010, 01:18
#16
Jeszcze wczoraj przewaga gorlic wynosila ponad 4700 glosow, teraz ta roznica wynosi tylko 2300 glosow, w ciagu 1 doby odrobilismy ok polowe glosow, do konca glosowania tylko 3 dni, jestesmy na dobrej drodze aby wygrac tylko wszyscy musimy sie sprezyc, nie ogladac sie ze ktos inny sie tym zajmie i wziac sie za klawiatury i glosowac do oporu, kazdy moze glosowac ile chce tylko musi pozakladac nowe skrzynki pocztowe, wtajemniczeni wiedza jak to robic najszybciej, ale niech kazdy robi jak potrafi, DAMY RADE !!!!!
Gość napisał(a):Kazdy głos się liczy. Bez obijania się. siadamy do komputerków i  głosujemy. Fajna impreza się szykuje{jezyk}

Gość

05-06-2010, 10:45
#17
Kazdy głos się liczy. Bez obijania się. siadamy do komputerków i  głosujemy. Fajna impreza się szykuje{jezyk}
Gość napisał(a):Zapraszamy na impreze lecha do Gorlic.

Gość

06-06-2010, 20:44
#18
Zapraszamy na impreze lecha do Gorlic.
Gość napisał(a):pozdrowienia z Gorlic :P

Gość

07-06-2010, 13:19
#19
pozdrowienia z Gorlic :P

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów