UG Lelis ma w "głębokim poważaniu" podtopionych mieszkańców Obierwi

Założony przez K@ska
strony: 1
K@ska napisał(a):Moje pdwórko jest już zalane {!}{zly}, straż pożarna w ciągu ostatnich 2 dni 3 razy przyjeżdżała do zalanej piwnicy, jednak nie rozwiązuje to problemu, którym są zatkane tzw. mostki/przepusty. Problem ten nasilił wybudowany za publiczne pieniądze dojazd do posesji radnego. Gratuluje pomysłodawcy, wjazd ma szerokość około 7m a nie posiada żadnego przepustu którym mogłaby spłynać woda stojąca w rowie i na podwórkach. Dzieci z powodu zalanych podwórek nie mogą dotrzeć do szkoły, a "specjaliści" z Lelisa po oględzinach w/w mostku stwierdzili, że muszą poczekać aż woda opadnie, gratuluje inteligencji, czyli pozostaje nam modlitwa o poprawę pogody bo na pomoc UG który, pobiera opłaty m.in za utrzymanie rowów nie ruszy najmniejszym palcem, w tej sprawie. Jednak niech "towarzystwo wzajemnej adoracji" z UG pamięta, że nieuchronnie zbliża się czas wyborów i mieszkańcy Obierwi rozliczą się z UG{!}{!}{zly} Jeśli inni mieszkańcy Gminy Lelis mają podobne problemy proszę o wpisy.

K@ska

Wpisów: 5
Dołączył: 13.10.2008
19-05-2010, 19:41
#1
Moje pdwórko jest już zalane {!}{zly}, straż pożarna w ciągu ostatnich 2 dni 3 razy przyjeżdżała do zalanej piwnicy, jednak nie rozwiązuje to problemu, którym są zatkane tzw. mostki/przepusty. Problem ten nasilił wybudowany za publiczne pieniądze dojazd do posesji radnego. Gratuluje pomysłodawcy, wjazd ma szerokość około 7m a nie posiada żadnego przepustu którym mogłaby spłynać woda stojąca w rowie i na podwórkach. Dzieci z powodu zalanych podwórek nie mogą dotrzeć do szkoły, a "specjaliści" z Lelisa po oględzinach w/w mostku stwierdzili, że muszą poczekać aż woda opadnie, gratuluje inteligencji, czyli pozostaje nam modlitwa o poprawę pogody bo na pomoc UG który, pobiera opłaty m.in za utrzymanie rowów nie ruszy najmniejszym palcem, w tej sprawie. Jednak niech "towarzystwo wzajemnej adoracji" z UG pamięta, że nieuchronnie zbliża się czas wyborów i mieszkańcy Obierwi rozliczą się z UG{!}{!}{zly} Jeśli inni mieszkańcy Gminy Lelis mają podobne problemy proszę o wpisy.
Gość napisał(a):przecież to nie Ostrołęka  

Gość

19-05-2010, 21:35
#2
przecież to nie Ostrołęka  
Gość napisał(a):W Białobieli drogi boczne są  w fatlnym stanie ulica Makowa, Leśna . Pytam się gdzie  jest obiecany przez UG asfat???

Gość

19-05-2010, 22:26
#3
W Białobieli drogi boczne są  w fatlnym stanie ulica Makowa, Leśna . Pytam się gdzie  jest obiecany przez UG asfat???
Gość napisał(a):JAK ZWYKLE ZOSTALIŚCI OLANI {diabelek}

Gość

20-05-2010, 09:16
#4
JAK ZWYKLE ZOSTALIŚCI OLANI {diabelek}
Gość napisał(a):Przestańcie narzekać. Urząd Gminy w Lelisie jest jednym z lepszych w okolicy. Mieszkam w Łęgu, co prawda nie mam jeszcze asfaltu na drodze dojazdowej, ale żwiróweczka jest ładna i trzeba spokojnie poczekać w kolejce na kolejne inwestycje.Najważniejsze że mamy drogi lepsze niż w Ostrołęce (o Rzekuniu już nie wspomnę) oraz dobrą wodę z ujęcia w Gnatach - po prostu mineralna!!!

Gość

20-05-2010, 22:11
#5
Przestańcie narzekać. Urząd Gminy w Lelisie jest jednym z lepszych w okolicy. Mieszkam w Łęgu, co prawda nie mam jeszcze asfaltu na drodze dojazdowej, ale żwiróweczka jest ładna i trzeba spokojnie poczekać w kolejce na kolejne inwestycje.Najważniejsze że mamy drogi lepsze niż w Ostrołęce (o Rzekuniu już nie wspomnę) oraz dobrą wodę z ujęcia w Gnatach - po prostu mineralna!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Przestańcie narzekać. Urząd Gminy w Lelisie jest jednym z lepszych w okolicy. Mieszkam w Łęgu, co prawda nie mam jeszcze asfaltu na drodze dojazdowej, ale żwiróweczka jest ładna i trzeba spokojnie poczekać w kolejce na kolejne inwestycje.Najważniejsze że mamy drogi lepsze niż w Ostrołęce (o Rzekuniu już nie wspomnę) oraz dobrą wodę z ujęcia w Gnatach - po prostu mineralna!!! [/quote]zgadzam się z przedmówcą!!!

Gość

21-05-2010, 12:55
#6
[quote=Gość]Przestańcie narzekać. Urząd Gminy w Lelisie jest jednym z lepszych w okolicy. Mieszkam w Łęgu, co prawda nie mam jeszcze asfaltu na drodze dojazdowej, ale żwiróweczka jest ładna i trzeba spokojnie poczekać w kolejce na kolejne inwestycje.Najważniejsze że mamy drogi lepsze niż w Ostrołęce (o Rzekuniu już nie wspomnę) oraz dobrą wodę z ujęcia w Gnatach - po prostu mineralna!!! [/quote]zgadzam się z przedmówcą!!!
Gość napisał(a):jak wyżej, wcześniej mieszkałem w gminie Olszewo Borki, również w Ostrołęce i powiem że naprawdę nie mamy na co narzekać w naszej gminie. wystarczy przejrzeć listę wykonanych inwestycji. a malkontenci to zawsze się znajdą.  

Gość

22-05-2010, 15:54
#7
jak wyżej, wcześniej mieszkałem w gminie Olszewo Borki, również w Ostrołęce i powiem że naprawdę nie mamy na co narzekać w naszej gminie. wystarczy przejrzeć listę wykonanych inwestycji. a malkontenci to zawsze się znajdą.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów