Pyszna promocja w restauracji "Art caffe"

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam!Ostatnio byłam na obiedzie w restauracji "Art caffe" i spotkała mnie miła niespodzianka. Zamówiłam obiad i za pół ceny dostałam pyszny deser lodowy :D Okazało się, że w lokalu mają promocję na desery jeśli zamówi się obiad do godz. 16 :D Super sprawa :D

Gość

18-05-2010, 21:48
#1
Witam!Ostatnio byłam na obiedzie w restauracji "Art caffe" i spotkała mnie miła niespodzianka. Zamówiłam obiad i za pół ceny dostałam pyszny deser lodowy :D Okazało się, że w lokalu mają promocję na desery jeśli zamówi się obiad do godz. 16 :D Super sprawa :D
Gość napisał(a):a Ty to jakaś reklama czy ki h...?

Gość

18-05-2010, 22:19
#2
a Ty to jakaś reklama czy ki h...?
Gość napisał(a):Od razu widać kto to pisał:-))Gratuluje pomysłu.

Gość

18-05-2010, 22:46
#3
Od razu widać kto to pisał:-))Gratuluje pomysłu.
Gość napisał(a):Nie ma to jak reklamowanie lokalu przez właścicieli...

Gość

19-05-2010, 09:49
#4
Nie ma to jak reklamowanie lokalu przez właścicieli...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie ma to jak reklamowanie lokalu przez właścicieli... [/quote]A przez kogo ma być reklamowany, jeśli nie przez właścicieli?{co}

Gość

19-05-2010, 14:24
#5
[quote=Gość]Nie ma to jak reklamowanie lokalu przez właścicieli... [/quote]A przez kogo ma być reklamowany, jeśli nie przez właścicieli?{co}
Gość napisał(a):Chodzi o to, żeby p. Aga nie reklamowała swojego lokalu udając, że to klientka. Mogłaby się chociaż wykazać odrobiną dobrego smaku nie zakładając swoich dwóch (jedynych) wątków na forum o ArtCaffe.Takie posty powinny być od razu usuwane.

Gość

19-05-2010, 16:07
#6
Chodzi o to, żeby p. Aga nie reklamowała swojego lokalu udając, że to klientka. Mogłaby się chociaż wykazać odrobiną dobrego smaku nie zakładając swoich dwóch (jedynych) wątków na forum o ArtCaffe.Takie posty powinny być od razu usuwane.
Gość napisał(a):jak nie wiesz kto jest właścicielem "Art caffe", to sprawdź zanim cokolwiek napiszesz, najprościej jest coś kupić i sprawdzić na paragonie! a jak cię nie stac na kupienie to poproś kogoś kto tam był o paragon i przeczytaj go uważnie!

Gość

19-05-2010, 22:12
#7
jak nie wiesz kto jest właścicielem "Art caffe", to sprawdź zanim cokolwiek napiszesz, najprościej jest coś kupić i sprawdzić na paragonie! a jak cię nie stac na kupienie to poproś kogoś kto tam był o paragon i przeczytaj go uważnie!
Gość napisał(a):nie ja to pisałem ale moje zdanie odnosnie wypowiedzi wyzej:stać mnie ale jeśli wydaję kasę na żarcie to na DOBRE żarcie, a nie na ...... (przez grzeczność przemilczę zdanie o sushi w art caffe)

Gość

19-05-2010, 22:27
#8
nie ja to pisałem ale moje zdanie odnosnie wypowiedzi wyzej:stać mnie ale jeśli wydaję kasę na żarcie to na DOBRE żarcie, a nie na ...... (przez grzeczność przemilczę zdanie o sushi w art caffe)
Gość napisał(a):Podawanie się za rzekomego klienta... szczyt sztuki marketingowej.

Gość

20-05-2010, 20:17
#9
Podawanie się za rzekomego klienta... szczyt sztuki marketingowej.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów