Sushi w restauracji "Art caffe"

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Czy ktoś był na sushi w restauracji "Art caffe"? Liczę na szczere wypowiedzi bez reklamowania jakiegokolowiek lokalu, bo byłam we wszystkich w których serwują sushi i nigdzie nie dostałam dobrego sushi. Albo użyto zwykłego ryżu albo coś było nie tak z sosami.  

Gość

18-05-2010, 21:43
#1
Czy ktoś był na sushi w restauracji "Art caffe"? Liczę na szczere wypowiedzi bez reklamowania jakiegokolowiek lokalu, bo byłam we wszystkich w których serwują sushi i nigdzie nie dostałam dobrego sushi. Albo użyto zwykłego ryżu albo coś było nie tak z sosami.  
Gość napisał(a):a gdzie niby mamy taki nawał sushi knajp w Ostrołęce ? {chytry}dla mnie w Art Caffe sushi było obrzydliwe, ryż najzwyklejszy, rozlatujący się, zimy jak lód. sos palił mnie w kubki smakowe do końca wieczoru - makabra.mam nadzieję że trochę podnieśli poziom usług od tamtej pory - choć ja nie chcę się o tym przekonać, 20zł wolę zapłacić w Warszawie za sushi z prawdziwego zdarzenia..

Gość

18-05-2010, 22:19
#2
a gdzie niby mamy taki nawał sushi knajp w Ostrołęce ? {chytry}dla mnie w Art Caffe sushi było obrzydliwe, ryż najzwyklejszy, rozlatujący się, zimy jak lód. sos palił mnie w kubki smakowe do końca wieczoru - makabra.mam nadzieję że trochę podnieśli poziom usług od tamtej pory - choć ja nie chcę się o tym przekonać, 20zł wolę zapłacić w Warszawie za sushi z prawdziwego zdarzenia..
Gość napisał(a):Sushi to goowno.

Gość

18-05-2010, 23:46
#3
Sushi to goowno.
Gość napisał(a):nie, sushi to przepyszne i zdrowe jedzenie, ba, eksplozja różnych i nietypowych smaków i konsystencji. oczywiście O ILE ktoś potrafi je przyrządzić ...

Gość

19-05-2010, 17:49
#4
nie, sushi to przepyszne i zdrowe jedzenie, ba, eksplozja różnych i nietypowych smaków i konsystencji. oczywiście O ILE ktoś potrafi je przyrządzić ...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów