Damskie spodnie z wysokim stanem

Założony przez magddusia
strony: 1
magddusia napisał(a):czy może ktoś wie gdzie w Ostrołęce można kupić spodnie damskie z wysokim stanem?

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
18-05-2010, 13:28
#1
czy może ktoś wie gdzie w Ostrołęce można kupić spodnie damskie z wysokim stanem?
Gość napisał(a):Brzuch trzeba zgubić (odchudzić) a nie kupować większe spodnie......{diabelek}

Gość

18-05-2010, 14:17
#2
Brzuch trzeba zgubić (odchudzić) a nie kupować większe spodnie......{diabelek}
Gość napisał(a):puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...

Gość

18-05-2010, 21:39
#3
puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...
Gość napisał(a):puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...

Gość

18-05-2010, 21:43
#4
puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...
Gość napisał(a):puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...

Gość

18-05-2010, 21:43
#5
puknij się w głowę, nic współczucia, pewnie jesteś plastikową lalą bez rozumu, takie to tylko potrafią ubrania nosić jak wieszaki, więc co ty możesz wiedzieć o modzie...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Brzuch trzeba zgubić (odchudzić) a nie kupować większe spodnie......{diabelek} [/quote]haha ale ja wcale gruba nie jestem:) chodziło mi o jeansy z wysokim stanem (ala gorset)widziałam takie na allegro i chciałam się dowiedzieć czy może są takie w naszym mieście

Gość

18-05-2010, 21:52
#6
[quote=Gość]Brzuch trzeba zgubić (odchudzić) a nie kupować większe spodnie......{diabelek} [/quote]haha ale ja wcale gruba nie jestem:) chodziło mi o jeansy z wysokim stanem (ala gorset)widziałam takie na allegro i chciałam się dowiedzieć czy może są takie w naszym mieście
Gość napisał(a):http://www.dziennik.pl/files/archive/00110/7894_NY_MV_S08_Sp ri_110914l.jpgo takie mi chodzi:)

Gość

18-05-2010, 22:10
#7
http://www.dziennik.pl/files/archive/00110/7894_NY_MV_S08_Sp ri_110914l.jpgo takie mi chodzi:)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów