Wiadomości policyjne, strażackie itp.

Założony przez netes
strony: 1
netes napisał(a):Witam.Korzystam z eOstrołęki już od dłuższego czasu, wcześniej w miarę regularnie odwiedzałem Moją Ostrołękę, ale ta strona dużo bardziej przypadła mi do gustu. Jednak mimo to, czasem zaglądam i tam, przede wszystkim ze względu na aktualne wiadomości o wydarzeniach kryminalnych w Ostrołęce itp. Przydałyby się one także i tutaj, a myślę, że nie byłoby z tym wiele pracy :).Pozdrawiam

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
27-06-2006, 17:02
#1
Witam.Korzystam z eOstrołęki już od dłuższego czasu, wcześniej w miarę regularnie odwiedzałem Moją Ostrołękę, ale ta strona dużo bardziej przypadła mi do gustu. Jednak mimo to, czasem zaglądam i tam, przede wszystkim ze względu na aktualne wiadomości o wydarzeniach kryminalnych w Ostrołęce itp. Przydałyby się one także i tutaj, a myślę, że nie byłoby z tym wiele pracy :).Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jestem za!{ok}

Gość

27-06-2006, 17:23
#2
Jestem za!{ok}
Administrator napisał(a):Nie chcemy raczej stwarzać oddzielnej podstrony tylko z takimi wydarzeniami. U nas bardzo często piszemy o wydarzeniach kryminalnych - normalnie w aktualnściach. Myślicie, że to jest za mało?PozdrawiamTomek T

Administrator

Wpisów: 42
27-06-2006, 18:07
#3
Nie chcemy raczej stwarzać oddzielnej podstrony tylko z takimi wydarzeniami. U nas bardzo często piszemy o wydarzeniach kryminalnych - normalnie w aktualnściach. Myślicie, że to jest za mało?PozdrawiamTomek T
netes napisał(a):Te wpisy pojawią się naprawdę rzadko, spójrzcie na Moją Ostrołękę, prawie codziennie pojawia się jakiś news z policji, myślę, że to dobry pomysł, bo na bieżąco informuje o wypadkach, pożarach itd.

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
27-06-2006, 23:01
#4
Te wpisy pojawią się naprawdę rzadko, spójrzcie na Moją Ostrołękę, prawie codziennie pojawia się jakiś news z policji, myślę, że to dobry pomysł, bo na bieżąco informuje o wypadkach, pożarach itd.
Gość napisał(a):Zwróccie uwagę że na eOstrołęce pojawiają się artykuły pisane przez zespół eOstrołęki. Na MO 90% to kopiowane wiadomości z innych źródeł {usmiech}

Gość

02-07-2006, 13:46
#5
Zwróccie uwagę że na eOstrołęce pojawiają się artykuły pisane przez zespół eOstrołęki. Na MO 90% to kopiowane wiadomości z innych źródeł {usmiech}
Administrator napisał(a):Witam!Uwagę wzieliśmy pod uwagę :) i powstał nowy dział: aktualności - policyjne.Za chwilę także zostanie w linii Informator uruchomiony link "kościoły" - czasami ktoś potrzebuje takiej informacji - chcemy aby mógł znajdować wszystko co potrzebne w naszym serwisie.Pozdrawiamy i czekamy na inne uwagi.Tomek T.eOstroleka.pl

Administrator

Wpisów: 42
03-07-2006, 18:14
#6
Witam!Uwagę wzieliśmy pod uwagę :) i powstał nowy dział: aktualności - policyjne.Za chwilę także zostanie w linii Informator uruchomiony link "kościoły" - czasami ktoś potrzebuje takiej informacji - chcemy aby mógł znajdować wszystko co potrzebne w naszym serwisie.Pozdrawiamy i czekamy na inne uwagi.Tomek T.eOstroleka.pl
netes napisał(a):Dziękuję za spełnienie mojej prośby, póki co niczego mi więc nie brakuje :-)

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
08-07-2006, 23:55
#7
Dziękuję za spełnienie mojej prośby, póki co niczego mi więc nie brakuje :-)
Gość napisał(a):najczęściej wchodzę na informacje

Gość

13-08-2009, 02:27
#8
najczęściej wchodzę na informacje

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów