Prawo jazdy kat. A

Założony przez jarpen
strony: 1
jarpen napisał(a):Jak się kształtują w Oce ceny kursu na kategorię A?Dodam że nie interesują mnie opinie gdzie najlepiej, bo każdy i tak będzie chwalił swoje {usmiech}

jarpen

Wpisów: 4
Dołączył: 16.05.2006
28-04-2010, 00:05
#1
Jak się kształtują w Oce ceny kursu na kategorię A?Dodam że nie interesują mnie opinie gdzie najlepiej, bo każdy i tak będzie chwalił swoje {usmiech}
Gość napisał(a):W Centrum Szkoleń Domasik kategoria A kosztuje 700zł, a kursanci którzy już wcześniej robili u nich jakiś kurs płacą 600zł :)

Gość

28-04-2010, 08:21
#2
W Centrum Szkoleń Domasik kategoria A kosztuje 700zł, a kursanci którzy już wcześniej robili u nich jakiś kurs płacą 600zł :)
Gość napisał(a):www.jazda.ostroleka.pl  600zł

Gość

06-05-2010, 18:59
#3
www.jazda.ostroleka.pl  600zł
Gość napisał(a):[quote=jarpen]Jak się kształtują w Oce ceny kursu na kategorię A?Dodam że nie interesują mnie opinie gdzie najlepiej, bo każdy i tak będzie chwalił swoje {usmiech} [/quote]Najlepiej jest u nas...

Gość

10-05-2010, 12:46
#4
[quote=jarpen]Jak się kształtują w Oce ceny kursu na kategorię A?Dodam że nie interesują mnie opinie gdzie najlepiej, bo każdy i tak będzie chwalił swoje {usmiech} [/quote]Najlepiej jest u nas...
Gość napisał(a):Kat. A.  Speed 600zł

Gość

10-05-2010, 13:10
#5
Kat. A.  Speed 600zł
Gość napisał(a):U Domasika szkolą nie zgodnie z przepisami!!!!!Dziennik ustaw z dnia 31 października 2005r. Nr. 217 paragraf 12 ust.3 mówi że instruktor w czasie zajęć praktycznych może szkolić tylko 1 kursanta.U domasika wygląda to w ten sposób, że jada 2 motory z kursantami a on za nimi "elka" (nie kiedy tez prowadzona przez kursanta).Ciekawe jaka jest jakość takiego szkolenia{chytry}

Gość

12-05-2010, 11:29
#6
U Domasika szkolą nie zgodnie z przepisami!!!!!Dziennik ustaw z dnia 31 października 2005r. Nr. 217 paragraf 12 ust.3 mówi że instruktor w czasie zajęć praktycznych może szkolić tylko 1 kursanta.U domasika wygląda to w ten sposób, że jada 2 motory z kursantami a on za nimi "elka" (nie kiedy tez prowadzona przez kursanta).Ciekawe jaka jest jakość takiego szkolenia{chytry}
Gość napisał(a):hehe konkurecje chyba cos boli  

Gość

12-05-2010, 20:40
#7
hehe konkurecje chyba cos boli  
Gość napisał(a):myślę ze konkurencji to nie boli tylko jak można wychwycić błędy jak jedzie dwóch kursantów to raz a dwa niech dojdzie tylko do kolizji to Pan Janek nieźle beknie, nawet znajomości nie pomogą!!!

Gość

12-05-2010, 22:37
#8
myślę ze konkurencji to nie boli tylko jak można wychwycić błędy jak jedzie dwóch kursantów to raz a dwa niech dojdzie tylko do kolizji to Pan Janek nieźle beknie, nawet znajomości nie pomogą!!!
Gość napisał(a):U Domasika jeżdżą tak już co najmniej drugi sezon, ale wszyscy  boją sie zareagować. Ma podobno duże znajomości i nikogo się nie boi {smutny}

Gość

13-05-2010, 06:25
#9
U Domasika jeżdżą tak już co najmniej drugi sezon, ale wszyscy  boją sie zareagować. Ma podobno duże znajomości i nikogo się nie boi {smutny}
Gość napisał(a):Mam propozycję. Wystarczy tylko się Domasikowi podstawić. Resztę załatwi policja. Każdy kierowca wie o czym mówię {mruga}. I durnej konkurencji się można szybko pozbyć. A tak w ogóle to co robią urzędnicy ze starostwa skoro tolerują sposób w jaki odbywają się szkolenia kierowców u pana Janka D. Tylko współczuć kursantom, którzy decydują się w takim ośrodku robić prawo jazdy. {smutny}

Gość

13-05-2010, 07:49
#10
Mam propozycję. Wystarczy tylko się Domasikowi podstawić. Resztę załatwi policja. Każdy kierowca wie o czym mówię {mruga}. I durnej konkurencji się można szybko pozbyć. A tak w ogóle to co robią urzędnicy ze starostwa skoro tolerują sposób w jaki odbywają się szkolenia kierowców u pana Janka D. Tylko współczuć kursantom, którzy decydują się w takim ośrodku robić prawo jazdy. {smutny}
Gość napisał(a):Za tym wszystkim też na pewno idzie fałszowanie kart przeprowadzonych zajęć!!!Przecież nie napisze w karcie, że szkolił 2 kursantów na raz.{chytry}Są na to paragrafy!!!

Gość

14-05-2010, 11:28
#11
Za tym wszystkim też na pewno idzie fałszowanie kart przeprowadzonych zajęć!!!Przecież nie napisze w karcie, że szkolił 2 kursantów na raz.{chytry}Są na to paragrafy!!!
Gość napisał(a):Szukają oszczędności gdzie się da{zly}Inne firmy w tej cenie szkolą indywidualnie a nie grupowo{usmiech}Dobrze, że nie maja 4 motocykli {diabelek}{diabelek}{diabelek}a może już myślą nad zakupem {jezyk}myślę ze lepiej zapłacić nawet te 100zl więcej i mieć normalne szkolenie

Gość

14-05-2010, 11:35
#12
Szukają oszczędności gdzie się da{zly}Inne firmy w tej cenie szkolą indywidualnie a nie grupowo{usmiech}Dobrze, że nie maja 4 motocykli {diabelek}{diabelek}{diabelek}a może już myślą nad zakupem {jezyk}myślę ze lepiej zapłacić nawet te 100zl więcej i mieć normalne szkolenie
Gość napisał(a):masz racje

Gość

20-06-2010, 23:54
#13
masz racje

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów