Lekarz ginekolog

Założony przez ewa1512_1985
strony: 1
ewa1512_1985 napisał(a):Czy wiecie gdzie przyjmuje Piotr Pawełek???Pozdrawiam

ewa1512_1985

Wpisów: 2
Dołączył: 31.03.2009
26-04-2010, 08:45
#1
Czy wiecie gdzie przyjmuje Piotr Pawełek???Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dr Pawełek przyjmuje w przychodni Olszewo-Borki

Gość

26-04-2010, 08:47
#2
Dr Pawełek przyjmuje w przychodni Olszewo-Borki
Gość napisał(a):Na kasę chorych czy prywatnie?

Gość

26-04-2010, 08:58
#3
Na kasę chorych czy prywatnie?
Gość napisał(a):Pan Doktor Pawełek jest bardzo w porządku. Rozmawia ze wszystkimi  pacjentkami w szpitalu (nieważne czy zna, czy nie zna, nieważne czy to Jego pacjentka, czy innego lekarza). Tak trzymać Panie Doktorze. Rozmowy z Panem są bardzo pouczające i potrzebne kobietom w trudnych sytuacjach, a inni niech się szybko od Pana uczą jak być Doktorem z powołania i zamiłowania (a nie dla kasy $$$...).

Gość

26-04-2010, 10:13
#4
Pan Doktor Pawełek jest bardzo w porządku. Rozmawia ze wszystkimi  pacjentkami w szpitalu (nieważne czy zna, czy nie zna, nieważne czy to Jego pacjentka, czy innego lekarza). Tak trzymać Panie Doktorze. Rozmowy z Panem są bardzo pouczające i potrzebne kobietom w trudnych sytuacjach, a inni niech się szybko od Pana uczą jak być Doktorem z powołania i zamiłowania (a nie dla kasy $$$...).
Gość napisał(a):[quote=Gość]... a inni niech się szybko od Pana uczą jak być Doktorem z powołania i zamiłowania (a nie dla kasy $$$...). [/quote]Nie ma to jak zamilowanie {diabelek}

Gość

26-04-2010, 14:59
#5
[quote=Gość]... a inni niech się szybko od Pana uczą jak być Doktorem z powołania i zamiłowania (a nie dla kasy $$$...). [/quote]Nie ma to jak zamilowanie {diabelek}
Gość napisał(a):doktor Pawełek przyjmuje na kase chorych w Olszewo borkach,to naprawde lekarz z powołania,oby więcej było takich lekarzy,komunikatywny,przyjemny.tylko w Olszewo Borkach nie ma usg.TAK TRZYMAĆ PANIE DOKTORZE!!  

Gość

26-04-2010, 18:07
#6
doktor Pawełek przyjmuje na kase chorych w Olszewo borkach,to naprawde lekarz z powołania,oby więcej było takich lekarzy,komunikatywny,przyjemny.tylko w Olszewo Borkach nie ma usg.TAK TRZYMAĆ PANIE DOKTORZE!!  
Gość napisał(a):Czy mógłby ktoś podać numer do pana Piotra Pawełka???? Bo chciałabym się zapisać do niego na wizytę na kasę chorych. I gdzie on aktualnie przyjmuje??? Wielkie dzięki {usmiech}

Gość

27-04-2010, 09:16
#7
Czy mógłby ktoś podać numer do pana Piotra Pawełka???? Bo chciałabym się zapisać do niego na wizytę na kasę chorych. I gdzie on aktualnie przyjmuje??? Wielkie dzięki {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy mógłby ktoś podać numer do pana Piotra Pawełka???? Bo chciałabym się zapisać do niego na wizytę na kasę chorych. I gdzie on aktualnie przyjmuje??? Wielkie dzięki {usmiech} [/quote]kilka postów u góry jest napisane gdzie przyjmuje lek. med. Pawełek. A resztę można znaleźć używając Google. Ludzie przestańcie używać forum zamiast wyszukiwarki. Powodzenia {chytry}  

Gość

27-04-2010, 13:22
#8
[quote=Gość]Czy mógłby ktoś podać numer do pana Piotra Pawełka???? Bo chciałabym się zapisać do niego na wizytę na kasę chorych. I gdzie on aktualnie przyjmuje??? Wielkie dzięki {usmiech} [/quote]kilka postów u góry jest napisane gdzie przyjmuje lek. med. Pawełek. A resztę można znaleźć używając Google. Ludzie przestańcie używać forum zamiast wyszukiwarki. Powodzenia {chytry}  
Gość napisał(a):Adam Wa******* to Gay

Gość

11-05-2010, 13:07
#9
Adam Wa******* to Gay
Gość napisał(a):Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.

Gość

17-08-2012, 18:49
#10
Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów