Zaginął rudy kot

Założony przez d
strony: 1
d napisał(a):Poszukujemy 2-letniego rudego długowłosego kota. Zaginął w czwartek wieczorem, w okolicach Nadnarwiańskiej i Batorego. Kociak jest zadbany, trochę przypominający persa, z puchatym ogonem. Niestety nie miał obroży. Jeśli macie jakieś informacje, bardzo proszę o kontakt na maila: dobi_82@o2.pl  

d

Wpisów: 3
Dołączył: 24.04.2010
24-04-2010, 10:43
#1
Poszukujemy 2-letniego rudego długowłosego kota. Zaginął w czwartek wieczorem, w okolicach Nadnarwiańskiej i Batorego. Kociak jest zadbany, trochę przypominający persa, z puchatym ogonem. Niestety nie miał obroży. Jeśli macie jakieś informacje, bardzo proszę o kontakt na maila: dobi_82@o2.pl  
Gość napisał(a):wroci spokojnie ;] koty tak maja

Gość

24-04-2010, 15:31
#2
wroci spokojnie ;] koty tak maja
d napisał(a):Wiem i na to liczę, ale jemu się to nigdy wcześniej nie zdarzyło. Nawet jeśli nie wrócił na noc, to na drugi dzień już czekał pod drzwiami.

d

Wpisów: 3
Dołączył: 24.04.2010
24-04-2010, 15:42
#3
Wiem i na to liczę, ale jemu się to nigdy wcześniej nie zdarzyło. Nawet jeśli nie wrócił na noc, to na drugi dzień już czekał pod drzwiami.
Gość napisał(a):Widziałem ostatnio puchatego, ładnego i rudego kota ale to było jakiś tydzień temu w okolicach Goworowskiej także raczej nie pomogę.

Gość

24-04-2010, 15:55
#4
Widziałem ostatnio puchatego, ładnego i rudego kota ale to było jakiś tydzień temu w okolicach Goworowskiej także raczej nie pomogę.
Gość napisał(a):A ja widziałam wczoraj po południu rudego kota biegającego samotnie po łące koło ul. Grota Roweckiego.  

Gość

25-04-2010, 17:16
#5
A ja widziałam wczoraj po południu rudego kota biegającego samotnie po łące koło ul. Grota Roweckiego.  
d napisał(a):Niestety kot do tej pory się nie odnalazł, ponawiam więc prośbę - jeśli widzieliście gdzieś wałęsającego się rudego, długowłosego kota (z bardzo puszystym ogonem), dajcie znać.  

d

Wpisów: 3
Dołączył: 24.04.2010
29-04-2010, 23:38
#6
Niestety kot do tej pory się nie odnalazł, ponawiam więc prośbę - jeśli widzieliście gdzieś wałęsającego się rudego, długowłosego kota (z bardzo puszystym ogonem), dajcie znać.  
Gość napisał(a):moze jakies zdjecie kotka? to duzo pomoze

Gość

30-04-2010, 17:19
#7
moze jakies zdjecie kotka? to duzo pomoze
Gość napisał(a):[img]http://img684.imageshack.us/img684/9922/aaadscf3659.jpg [/img]

Gość

30-04-2010, 17:43
#8
[img]http://img684.imageshack.us/img684/9922/aaadscf3659.jpg [/img]
Gość napisał(a):bardzo współczuję zaginięcia kotka... ja bym się załamała.niestety nie widziałam ale może rozwieś ogłoszenia np w zoologikach albo w lecznicach dla zwierząt?

Gość

30-04-2010, 17:54
#9
bardzo współczuję zaginięcia kotka... ja bym się załamała.niestety nie widziałam ale może rozwieś ogłoszenia np w zoologikach albo w lecznicach dla zwierząt?
Gość napisał(a):Mój pies go zjadł... Przykro mi  

Gość

10-05-2010, 08:41
#10
Mój pies go zjadł... Przykro mi  
Gość napisał(a):nie jestem właścicielem żadnego zwierzaka typu kot lub pies,ale osoba nade mną nie ma kultury nawet,jak zwierzę zagrodowe typu świnia,chamstwo w ostrołęce-to podstawa.pozdrawiam nieokrzesany buraczku

Gość

10-05-2010, 14:01
#11
nie jestem właścicielem żadnego zwierzaka typu kot lub pies,ale osoba nade mną nie ma kultury nawet,jak zwierzę zagrodowe typu świnia,chamstwo w ostrołęce-to podstawa.pozdrawiam nieokrzesany buraczku

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów