Ogrodzenie działki.

Założony przez ewa399
strony: 1
ewa399 napisał(a):Chciałabym ogrodzić swoją działkę interesuje mnie Wasze doświadczenia w tym temacie, które firmy polecacie a których unikać. Interesuje mnie firma gdzie ogrodzenie można zamówić z montażem.

ewa399

Wpisów: 5
Dołączył: 24.09.2008
14-04-2010, 18:34
#1
Chciałabym ogrodzić swoją działkę interesuje mnie Wasze doświadczenia w tym temacie, które firmy polecacie a których unikać. Interesuje mnie firma gdzie ogrodzenie można zamówić z montażem.
Gość napisał(a):ja na wszelki wypadek unikałbym wszystkich firm :)a jeżeli już musisz się grodzić :) to chyba warto wybrać się do zagłębia kowalstwa itp. Kadzidło - Pan Deptuła, niedaleko Kadzidła w Wachu jest firma JAR-LEM (robili u mnie i jestem b. zadowolony).Ale możesz też zamówić coś bardzo drogiego w Krasnosielcu u Kuplickich. Drogie, ale piękne i prawdziwe kowalstwo.

Gość

14-04-2010, 20:52
#2
ja na wszelki wypadek unikałbym wszystkich firm :)a jeżeli już musisz się grodzić :) to chyba warto wybrać się do zagłębia kowalstwa itp. Kadzidło - Pan Deptuła, niedaleko Kadzidła w Wachu jest firma JAR-LEM (robili u mnie i jestem b. zadowolony).Ale możesz też zamówić coś bardzo drogiego w Krasnosielcu u Kuplickich. Drogie, ale piękne i prawdziwe kowalstwo.
Gość napisał(a):widziałem że na ul. Przygranicznej są ogrodzenia, może tam?

Gość

22-04-2010, 19:00
#3
widziałem że na ul. Przygranicznej są ogrodzenia, może tam?
Gość napisał(a):my braliśmy z ciechanowa... dowóz gratis i przęsło 15zł taniej niż w o-ce...ps. jezeli chcesz ogrodzić działkę zgłoś to w urzędzie miasta/gminy, odczekaj 30dni na uprawomocnienie decyzji i do dzieła :) nic się nie płaci - jakby co  

Gość

22-04-2010, 19:19
#4
my braliśmy z ciechanowa... dowóz gratis i przęsło 15zł taniej niż w o-ce...ps. jezeli chcesz ogrodzić działkę zgłoś to w urzędzie miasta/gminy, odczekaj 30dni na uprawomocnienie decyzji i do dzieła :) nic się nie płaci - jakby co  
Gość napisał(a):Pana Kaczmarczyka z Ostrowi mogę polecić. Robi dokładnie i cena nawet przystępna{ok}

Gość

23-04-2010, 18:07
#5
Pana Kaczmarczyka z Ostrowi mogę polecić. Robi dokładnie i cena nawet przystępna{ok}
Gość napisał(a):Ten Pan Z Ostrowi robi metalowe czy betonowe ogrodzenia?Proszę o jakiś namiar.Dzięki!!!

Gość

24-04-2010, 10:49
#6
Ten Pan Z Ostrowi robi metalowe czy betonowe ogrodzenia?Proszę o jakiś namiar.Dzięki!!!
Gość napisał(a):Telefon to 602 642 931. To p. Marek Kaczmarczyk. Z tego co wiem to robi metalowe, ale jakie jeszcze to pewności nie mam. Ma bardzo ładne wzory, wiem że jest w stanie przesłać zdjęcia, bo mi przesyłał. A co ważne, trzyma się terminów!!! Teraz chyba robił nawet wystawkę w Kurp-Dachu, więc można się przejechać i pooglądać. Pozdrawiam

Gość

26-04-2010, 20:47
#7
Telefon to 602 642 931. To p. Marek Kaczmarczyk. Z tego co wiem to robi metalowe, ale jakie jeszcze to pewności nie mam. Ma bardzo ładne wzory, wiem że jest w stanie przesłać zdjęcia, bo mi przesyłał. A co ważne, trzyma się terminów!!! Teraz chyba robił nawet wystawkę w Kurp-Dachu, więc można się przejechać i pooglądać. Pozdrawiam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów