Nowy Szpital ?

Założony przez Artur3377
strony: 1
Artur3377 napisał(a):Nowy Szpital jak to nowy jeśli chodzi o budynek{ok} ale reszta to bez  pomyślenia i w ogóle paranoja,zacznijmy od parkingu nie ma tablic informacyjnych byłem parę razy i widziałem jak się ludzie gubią pobierasz bilet przy wyjeżdzie nie ma nikogo szlaban otwarty i co zrobić z tym biletem co przy otwarciu go pobralem ?????????????????????Teraz posiłki wszyscy dostają to samo znajoma leżała na Porodówce to dostała to co nie powinna dostać jako Kobieta po porodzie.Teraz Buty ochronne raz Ci każą zakładać raz nie beznadzieja Ta ochrona co tam stoi to Sami nie wiedzą czy mają wymagać tego zabezpieczenia na buty czy nie ????????????????Brak Organizacji i Pomyślunku {zdziwko}{dobani}

Artur3377

Wpisów: 5
Dołączył: 05.06.2009
13-04-2010, 20:17
#1
Nowy Szpital jak to nowy jeśli chodzi o budynek{ok} ale reszta to bez  pomyślenia i w ogóle paranoja,zacznijmy od parkingu nie ma tablic informacyjnych byłem parę razy i widziałem jak się ludzie gubią pobierasz bilet przy wyjeżdzie nie ma nikogo szlaban otwarty i co zrobić z tym biletem co przy otwarciu go pobralem ?????????????????????Teraz posiłki wszyscy dostają to samo znajoma leżała na Porodówce to dostała to co nie powinna dostać jako Kobieta po porodzie.Teraz Buty ochronne raz Ci każą zakładać raz nie beznadzieja Ta ochrona co tam stoi to Sami nie wiedzą czy mają wymagać tego zabezpieczenia na buty czy nie ????????????????Brak Organizacji i Pomyślunku {zdziwko}{dobani}
Gość napisał(a):ja również zgadzam się . tam panuje chaos. Izba przyjęć nie jest przeszkolona do pracy przy komputerze , dane ktore wklepuja zajmuje im conajmniej 1,5 godziny. A alkoholik może liczyć na szybszą pomoc niż człowiek z sercem. Szpital jest piękno komfortowy a le służba medyczna  tragedia    i oni chca podwyżek??????  [color=#0000ff][/color][size=9][/size]

Gość

14-04-2010, 10:40
#2
ja również zgadzam się . tam panuje chaos. Izba przyjęć nie jest przeszkolona do pracy przy komputerze , dane ktore wklepuja zajmuje im conajmniej 1,5 godziny. A alkoholik może liczyć na szybszą pomoc niż człowiek z sercem. Szpital jest piękno komfortowy a le służba medyczna  tragedia    i oni chca podwyżek??????  [color=#0000ff][/color][size=9][/size]
Gość napisał(a):Zgadzam się z Państwem. 2 tygodnie temu z moim Dziadkiem pojawiłem się na Izbie Przyjęć. Dziadek był w poważnym, zagrażającym życiu stanie. Panie na Izbie Przyjęć wyraźne widząc co się dzieje z pacjentem odesłały nas przed drzwi sali reanimacyjnej SORu i UWAGA - kazały nam czekać w kolejce. Byłem oburzony jak to usłyszałem, ale ok - pomyślałem jak trzeba to trzeba, to że dziadek mdlał mi na rękach to nic co zdarzyło się później. Po wyjściu z sali reanimacyjnej odesłano nas na USG i musieliśmy UWAGA PO RAZ KOLEJNY - zarejestrować się! Po kilku dniach dziadek leżał na stole operacyjnym. Z całym szacunkiem proszę państwa, ale czy w dzisiejszych czasach umierający człowiek ma czekać 2 godziny na fachową pomoc medyczną?Po prostu skandal.Pozdrawiam

Gość

20-04-2010, 18:49
#3
Zgadzam się z Państwem. 2 tygodnie temu z moim Dziadkiem pojawiłem się na Izbie Przyjęć. Dziadek był w poważnym, zagrażającym życiu stanie. Panie na Izbie Przyjęć wyraźne widząc co się dzieje z pacjentem odesłały nas przed drzwi sali reanimacyjnej SORu i UWAGA - kazały nam czekać w kolejce. Byłem oburzony jak to usłyszałem, ale ok - pomyślałem jak trzeba to trzeba, to że dziadek mdlał mi na rękach to nic co zdarzyło się później. Po wyjściu z sali reanimacyjnej odesłano nas na USG i musieliśmy UWAGA PO RAZ KOLEJNY - zarejestrować się! Po kilku dniach dziadek leżał na stole operacyjnym. Z całym szacunkiem proszę państwa, ale czy w dzisiejszych czasach umierający człowiek ma czekać 2 godziny na fachową pomoc medyczną?Po prostu skandal.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Widzę że wszyscy jesteśmy zgodni. Mamy ładny nowy szpital i koniec.Tu pozytywy się kończą. Brak lekarzy specjalistów prawdziwych fachowców jacy są w innych miastach (najgorzej jest na ginekologii). Pogotowie nie zorganizowane totalnie, podstarzałe kobiety na izbie przyjęć godzinę wklepują (jednym palcem szukając przycisków na klawiaturze) dane pacjenta. Czego tak szukają,  przecież te przyciski są zawsze w tym samym miejscu, wystarczyłby krótki kurs z pisania na komputerze.{mruga}  

Gość

27-04-2010, 07:49
#4
Widzę że wszyscy jesteśmy zgodni. Mamy ładny nowy szpital i koniec.Tu pozytywy się kończą. Brak lekarzy specjalistów prawdziwych fachowców jacy są w innych miastach (najgorzej jest na ginekologii). Pogotowie nie zorganizowane totalnie, podstarzałe kobiety na izbie przyjęć godzinę wklepują (jednym palcem szukając przycisków na klawiaturze) dane pacjenta. Czego tak szukają,  przecież te przyciski są zawsze w tym samym miejscu, wystarczyłby krótki kurs z pisania na komputerze.{mruga}  
Gość napisał(a):Trudno mówić i pisać o pozytywach,kiedy kobiety czekające na przyjęcie , na oddział ginekologiczny ,muszą siedzieć na niewygodnych krzesłach kilka godzin ! Kazano stawić się wszystkim o tej samej godzinie, a póżniej nikt się nimi nie interesuje. Aby się rozebrać , muszą to robić w łazience !!! Jaki to "nowy szpital" jeśli dla pacjentów zabrakło miejsca na szatnię.Ale cóż , my piszemy , tylko kto to czyta i wyciąga wnioski? Kogo to wszystko obchodzi ? A może komisja zdrowia przy Radzie Miasta zainteresuje się poruszanymi problemami . Odnoszę wrażenie,że Dyrektor ma inne biznesy,więc dla szpitala brak czasu .

Gość

27-05-2010, 12:46
#5
Trudno mówić i pisać o pozytywach,kiedy kobiety czekające na przyjęcie , na oddział ginekologiczny ,muszą siedzieć na niewygodnych krzesłach kilka godzin ! Kazano stawić się wszystkim o tej samej godzinie, a póżniej nikt się nimi nie interesuje. Aby się rozebrać , muszą to robić w łazience !!! Jaki to "nowy szpital" jeśli dla pacjentów zabrakło miejsca na szatnię.Ale cóż , my piszemy , tylko kto to czyta i wyciąga wnioski? Kogo to wszystko obchodzi ? A może komisja zdrowia przy Radzie Miasta zainteresuje się poruszanymi problemami . Odnoszę wrażenie,że Dyrektor ma inne biznesy,więc dla szpitala brak czasu .

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów