Tragedia nie droga do Nowej Wsi

Założony przez SHQ
strony: 1
SHQ napisał(a):Jestem bardzo ciekawy kiedy wreszcie ktoś się weźmie za ten kawałeczek drogi. Jazda po niej to jedna wielka tragedia . Wąska, wyboista i bardzo niebespieczna. A ruch na tej trasie jest spory, każdy napewno widzieliście mijające się ciężarówki - przynajmniej jedna musi zjechać na pobocze. Coś trzeba z tym zrobić! Bo jeszcze niedaj Boże przeczytamy, że kolejna osoba straciła życie na drodze nr 544.  

SHQ

Wpisów: 13
Dołączył: 15.04.2006
24-06-2006, 11:30
#1
Jestem bardzo ciekawy kiedy wreszcie ktoś się weźmie za ten kawałeczek drogi. Jazda po niej to jedna wielka tragedia . Wąska, wyboista i bardzo niebespieczna. A ruch na tej trasie jest spory, każdy napewno widzieliście mijające się ciężarówki - przynajmniej jedna musi zjechać na pobocze. Coś trzeba z tym zrobić! Bo jeszcze niedaj Boże przeczytamy, że kolejna osoba straciła życie na drodze nr 544.  
Gość napisał(a):No jak dla mnie to jest to droga dobra w porównaniu do inych jakimi czasami musze jechać.Gdy się jedzie od Nowego Dworu Mazowieckiego na Grodzisk - tam to jest dopiero tragedia. Koła odpadają.

Gość

24-06-2006, 12:00
#2
No jak dla mnie to jest to droga dobra w porównaniu do inych jakimi czasami musze jechać.Gdy się jedzie od Nowego Dworu Mazowieckiego na Grodzisk - tam to jest dopiero tragedia. Koła odpadają.
Gość napisał(a):Wiesz może i dobra dla kogoś kto jeżdzi raz na jakiś czas tamtędy.Ja dojeżdżam tą droga codziennie do pracy i nie życze nikomu takiego konfortu jazdy szczególnie gdzypada deszczi ciężarówka zjeżdża na pobocze, aby wyminąć się z kolejną a błoto z dorgi bocznej ląduje na szybie Twojego auta.Atrach pomyśleć co by było gdybyś się zbliżył do takiej ciężarówki. Mam nadzieje ze za kilka lat wszystkie drogo takiego typu jak ta do Nowej Wsi poprawią, ale to czcze marzenia {co}

Gość

24-06-2006, 14:40
#3
Wiesz może i dobra dla kogoś kto jeżdzi raz na jakiś czas tamtędy.Ja dojeżdżam tą droga codziennie do pracy i nie życze nikomu takiego konfortu jazdy szczególnie gdzypada deszczi ciężarówka zjeżdża na pobocze, aby wyminąć się z kolejną a błoto z dorgi bocznej ląduje na szybie Twojego auta.Atrach pomyśleć co by było gdybyś się zbliżył do takiej ciężarówki. Mam nadzieje ze za kilka lat wszystkie drogo takiego typu jak ta do Nowej Wsi poprawią, ale to czcze marzenia {co}
Gość napisał(a):Jechałem dzis do Przasnysza i ciekawą rzec zauważyłem , że tam gdzie ta droga była w dobrym stanie leją nowy asfalt a jeżdziło sie tam bardzo dobrze a z tym kawałkiem do Nowej Wsi nic nie robią . Nie wiem o co tu chodzi Tam gdzie jest dobrze niech będzie lepiej a tam gdzie jest źle niech będzie gorzej hehehe

Gość

12-07-2006, 17:47
#4
Jechałem dzis do Przasnysza i ciekawą rzec zauważyłem , że tam gdzie ta droga była w dobrym stanie leją nowy asfalt a jeżdziło sie tam bardzo dobrze a z tym kawałkiem do Nowej Wsi nic nie robią . Nie wiem o co tu chodzi Tam gdzie jest dobrze niech będzie lepiej a tam gdzie jest źle niech będzie gorzej hehehe
Gość napisał(a):nie wiem czy zauważyłeś, ale tam gdzie leją tą nową nawierzchnię (ona była nie najgorsza jeszcze) to ta droga jest wąska ale widać, że jest miejsce aby dolać troche i poszerzyća te pajace leją taką jak była - ani cm szerzejnaprawde chyba robą to dlatego, że mają pieniądze i muszą je wydać

Gość

12-07-2006, 18:42
#5
nie wiem czy zauważyłeś, ale tam gdzie leją tą nową nawierzchnię (ona była nie najgorsza jeszcze) to ta droga jest wąska ale widać, że jest miejsce aby dolać troche i poszerzyća te pajace leją taką jak była - ani cm szerzejnaprawde chyba robą to dlatego, że mają pieniądze i muszą je wydać
Gość napisał(a):to jest nic.. a jak jedzie tamtędy tir .. to ostatnio musiałem jechac poboczem ;]

Gość

23-07-2006, 22:55
#6
to jest nic.. a jak jedzie tamtędy tir .. to ostatnio musiałem jechac poboczem ;]

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów