W której aptece jest najtaniej?

Założony przez magddusia
strony: 1
magddusia napisał(a):Aptek mamy tyle w mieście,że może jest jakaś która ma najbardziej konkurencyjne ceny? nie interesuje mnie obsługa bo to rzecz względna. Ciekawi mnie w której aptece jest najtaniej.Więc proszę o opinię.Pozdrawiam

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
23-03-2010, 10:33
#1
Aptek mamy tyle w mieście,że może jest jakaś która ma najbardziej konkurencyjne ceny? nie interesuje mnie obsługa bo to rzecz względna. Ciekawi mnie w której aptece jest najtaniej.Więc proszę o opinię.Pozdrawiam
Gość napisał(a):chyba jednak na ul. Grota Roweckiego na jednym leku jest roznica do 10 zł wiec  duzo

Gość

24-03-2010, 09:33
#2
chyba jednak na ul. Grota Roweckiego na jednym leku jest roznica do 10 zł wiec  duzo
Gość napisał(a):Na jednym taniej 10 zl ale za to drugi jest duzo drozszy niz w innych...

Gość

24-03-2010, 11:17
#3
Na jednym taniej 10 zl ale za to drugi jest duzo drozszy niz w innych...
Gość napisał(a):Na jednym taniej 10 zl ale za to drugi jest duzo drozszy niz w innych...

Gość

24-03-2010, 12:50
#4
Na jednym taniej 10 zl ale za to drugi jest duzo drozszy niz w innych...
Gość napisał(a):Na Grota Roweckiego jest najtaniej, od niedawna kupuję tam wszystkie leki. Porównywalam z innymi aptekami i wszystkie leki które kupuję byłe tańsze nawet o 15%.

Gość

24-03-2010, 17:39
#5
Na Grota Roweckiego jest najtaniej, od niedawna kupuję tam wszystkie leki. Porównywalam z innymi aptekami i wszystkie leki które kupuję byłe tańsze nawet o 15%.
Gość napisał(a):zdecydowanie najtansza jest nowa apteka w Polomarkecie na Hallera. Roznica w cenie leku nawet 20 zł

Gość

24-03-2010, 21:09
#6
zdecydowanie najtansza jest nowa apteka w Polomarkecie na Hallera. Roznica w cenie leku nawet 20 zł
Gość napisał(a):Na Hallera koło Komfortu jest najtańsza.

Gość

26-03-2010, 02:02
#7
Na Hallera koło Komfortu jest najtańsza.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów