cena mieszkania na goworowskiej

Założony przez kj
strony: 1
kj napisał(a):WITAM!MAMY MIESZKANIE NA GOWOROWSKIE NA PRZECIWKO POMIANU72M II PIĘTRO Z PIĘKNĄ DUŻĄ KUCHNIĄ I GARAŻ POD BLOKIEM. CHCEMY JE SPRZEDAĆ I NIE WIEMY ILE MOŻEMY ZA NIE ŻĄDAĆ???MOŻEMY JE SPRZEDAĆ Z GARAŻEM LUB BEZ. Z GARAŻEM JEGO WARTOŚĆ BĘDZIE WIĘKSZA.{smutny}

kj

Wpisów: 1
Dołączył: 16.03.2010
16-03-2010, 19:46
#1
WITAM!MAMY MIESZKANIE NA GOWOROWSKIE NA PRZECIWKO POMIANU72M II PIĘTRO Z PIĘKNĄ DUŻĄ KUCHNIĄ I GARAŻ POD BLOKIEM. CHCEMY JE SPRZEDAĆ I NIE WIEMY ILE MOŻEMY ZA NIE ŻĄDAĆ???MOŻEMY JE SPRZEDAĆ Z GARAŻEM LUB BEZ. Z GARAŻEM JEGO WARTOŚĆ BĘDZIE WIĘKSZA.{smutny}
Gość napisał(a):to zależy od standardu.napisz ile ma pokoi,czy są wymienione okna,co jest na podłodze,czy są nowe kaloryfery,jaki jest stan łazienki,kiedy ostatnio był remont.ogólnie więcej info

Gość

16-03-2010, 22:05
#2
to zależy od standardu.napisz ile ma pokoi,czy są wymienione okna,co jest na podłodze,czy są nowe kaloryfery,jaki jest stan łazienki,kiedy ostatnio był remont.ogólnie więcej info
Gość napisał(a):Myślę, ze realna cena jeśli mieszkanie nie jest do remontu to 3200-3500 za metr, garaże wolnostojące /na zewnatrz/ chodzą około 15-20tyś.

Gość

17-03-2010, 10:02
#3
Myślę, ze realna cena jeśli mieszkanie nie jest do remontu to 3200-3500 za metr, garaże wolnostojące /na zewnatrz/ chodzą około 15-20tyś.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Myślę, ze realna cena jeśli mieszkanie nie jest do remontu to 3200-3500 za metr, garaże wolnostojące /na zewnatrz/ chodzą około 15-20tyś.[/quote]

Gość

17-03-2010, 10:03
#4
[quote=Gość]Myślę, ze realna cena jeśli mieszkanie nie jest do remontu to 3200-3500 za metr, garaże wolnostojące /na zewnatrz/ chodzą około 15-20tyś.[/quote]
Gość napisał(a):garaż nie jest wolno-stojący tylko znajduje w bloku w mieszkaniu podłogi są do wymiany, ponieważ są z drewna i są trochę zniszczone

Gość

17-03-2010, 19:11
#5
garaż nie jest wolno-stojący tylko znajduje w bloku w mieszkaniu podłogi są do wymiany, ponieważ są z drewna i są trochę zniszczone
Gość napisał(a):chce Pan na prawdę sprzedać to realne ceny wahają się pomiędzy 2500 do 3000 a jeżeli chce Pan dawać ogłoszenia w nieskończoność to może Pan sobie i więcej życzyć tylko na pewno szybko kupca się nie znajdzie.Mój sąsiad chce za metr2 3100 i już rok sprzedać nie może

Gość

17-03-2010, 20:36
#6
chce Pan na prawdę sprzedać to realne ceny wahają się pomiędzy 2500 do 3000 a jeżeli chce Pan dawać ogłoszenia w nieskończoność to może Pan sobie i więcej życzyć tylko na pewno szybko kupca się nie znajdzie.Mój sąsiad chce za metr2 3100 i już rok sprzedać nie może
Gość napisał(a):Proszę pamiętać że większe mieszkania taniej idą za metr niż duże.

Gość

18-03-2010, 05:16
#7
Proszę pamiętać że większe mieszkania taniej idą za metr niż duże.
Gość napisał(a):

Widzieliście nową inwestycję na Łubinowej? Widzę, że ludzie o niej piszą na forach i mnie zaciekawiła. Nazywa się Dębowa Oaza. Ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Góralczyk Nieruchomości albo z samą tą inwestycją? Deweloper to Eldor-bud.

Gość

25-08-2020, 08:31
#8

Widzieliście nową inwestycję na Łubinowej? Widzę, że ludzie o niej piszą na forach i mnie zaciekawiła. Nazywa się Dębowa Oaza. Ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Góralczyk Nieruchomości albo z samą tą inwestycją? Deweloper to Eldor-bud.

Gość napisał(a):

6000 za metr ani grosza mniej

Gość

02-09-2020, 01:46
#9

6000 za metr ani grosza mniej

Gość napisał(a):

6000 z

Gość napisał(a):

6000 za metr ani grosza mniej


a metr ani grosza mniej

Gość

02-09-2020, 01:48
#10

6000 z

Gość napisał(a):

6000 za metr ani grosza mniej


a metr ani grosza mniej

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Widzieliście nową inwestycję na Łubinowej? Widzę, że ludzie o niej piszą na forach i mnie zaciekawiła. Nazywa się Dębowa Oaza. Ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Góralczyk Nieruchomości albo z samą tą inwestycją? Deweloper to Eldor-bud.

Doświadczenie jest takie że się reklamują pseudo wpisami na forum, więc sprzedaż idzie słabo, a oszukiwać jest nieładnie

Gość

04-09-2020, 05:30
#11
Gość napisał(a):

Widzieliście nową inwestycję na Łubinowej? Widzę, że ludzie o niej piszą na forach i mnie zaciekawiła. Nazywa się Dębowa Oaza. Ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Góralczyk Nieruchomości albo z samą tą inwestycją? Deweloper to Eldor-bud.

Doświadczenie jest takie że się reklamują pseudo wpisami na forum, więc sprzedaż idzie słabo, a oszukiwać jest nieładnie


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów