Kawiarnia dla mam z dziećmi

Założony przez niki09
strony: 1
niki09 napisał(a):czy jest w Ostrołęce jakaś kawiarnia gdzie można by posiedzieć z dziećmi?Żeby można było sie spotkać ze znajomymi bez konieczności zostawiania dzieci pod czyjąś opieką

niki09

Wpisów: 1
Dołączył: 15.03.2010
15-03-2010, 10:59
#1
czy jest w Ostrołęce jakaś kawiarnia gdzie można by posiedzieć z dziećmi?Żeby można było sie spotkać ze znajomymi bez konieczności zostawiania dzieci pod czyjąś opieką
Gość napisał(a):Kawiarnia off cafe

Gość

15-03-2010, 11:43
#2
Kawiarnia off cafe
Gość napisał(a):www.offfcafe.pl

Gość

15-03-2010, 11:47
#3
www.offfcafe.pl
Gość napisał(a):w targor truck, są zabawki i stolik do malowania

Gość

15-03-2010, 11:47
#4
w targor truck, są zabawki i stolik do malowania
Gość napisał(a):oczywiscie www.offcafe.pl

Gość

15-03-2010, 11:48
#5
oczywiscie www.offcafe.pl
Gość napisał(a):zapomniał ktoś dopisać jako właściciele zapraszamy {mruga}

Gość

15-03-2010, 11:50
#6
zapomniał ktoś dopisać jako właściciele zapraszamy {mruga}
Gość napisał(a):w off cafe jest pokoj dla dzieci i puszczaja bajki dla dzieci z projektora w kazda niedziele.........

Gość

15-03-2010, 11:50
#7
w off cafe jest pokoj dla dzieci i puszczaja bajki dla dzieci z projektora w kazda niedziele.........
Gość napisał(a):koleżanka brata sąsiada właściciela zaprasza......

Gość

15-03-2010, 11:54
#8
koleżanka brata sąsiada właściciela zaprasza......
Gość napisał(a):{chytry} {mruga}

Gość

15-03-2010, 12:23
#9
{chytry} {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]w targor truck, są zabawki i stolik do malowania[/quote]niestety jak byłam 13.02 to już tego stolika nie było, też to pamiętałam z wizyt w ubiegłym roku.

Gość

15-03-2010, 13:03
#10
[quote=Gość]w targor truck, są zabawki i stolik do malowania[/quote]niestety jak byłam 13.02 to już tego stolika nie było, też to pamiętałam z wizyt w ubiegłym roku.
Gość napisał(a):{diabelek}{chytry}

Gość

15-03-2010, 13:48
#11
{diabelek}{chytry}
Gość napisał(a):fakt faktem że z dziećmi można tam się przejść, w offie nie byłem a za dużo tych lokali nie ma raczej.

Gość

15-03-2010, 15:08
#12
fakt faktem że z dziećmi można tam się przejść, w offie nie byłem a za dużo tych lokali nie ma raczej.
Gość napisał(a):ja tylko w targor truck widziałam w tamtym roku właśnie ten kącik dla dzieci, a że sama mam 1,5 rocznego grzdyla to z ciekawości zajrzę pewnie kiedyś do off. A oprócz tych seansów jak off jest przystosowane dla dzieci???Naprawdę nie ma nic więcej?????

Gość

15-03-2010, 15:25
#13
ja tylko w targor truck widziałam w tamtym roku właśnie ten kącik dla dzieci, a że sama mam 1,5 rocznego grzdyla to z ciekawości zajrzę pewnie kiedyś do off. A oprócz tych seansów jak off jest przystosowane dla dzieci???Naprawdę nie ma nic więcej?????
Gość napisał(a):No wszystko ładnie ale stolik to raczej za mało,moze wieksze dzieci i się na chwile zatrzymają ale też potrzeba chyba czegoś więcej niż tylko malowanek czy seansu raz w tygodniu?

Gość

16-03-2010, 11:06
#14
No wszystko ładnie ale stolik to raczej za mało,moze wieksze dzieci i się na chwile zatrzymają ale też potrzeba chyba czegoś więcej niż tylko malowanek czy seansu raz w tygodniu?
Gość napisał(a):w targor truck jest duzo zabawek samochodzików, i są samochody którymi dzieci mogą jeździć, takie na pedały. nie wiem czego jeszcze oczekujecie od restauracji, jak to za mało to są bawialnie dla dzieci, ostrołęka to za mała mieścina na jakieś super lokale dla mam z dziećmi, na razie musi wystarczyć off cafe i targor, chyba ze ma ktos jeszcze jakieś propozycje lokali, wszystkich raczej nie znamy.

Gość

16-03-2010, 11:13
#15
w targor truck jest duzo zabawek samochodzików, i są samochody którymi dzieci mogą jeździć, takie na pedały. nie wiem czego jeszcze oczekujecie od restauracji, jak to za mało to są bawialnie dla dzieci, ostrołęka to za mała mieścina na jakieś super lokale dla mam z dziećmi, na razie musi wystarczyć off cafe i targor, chyba ze ma ktos jeszcze jakieś propozycje lokali, wszystkich raczej nie znamy.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów