Za ile można kupić mieszkanie 4-pokojowe???

Założony przez magddusia
strony: 1 2 dalej
magddusia napisał(a):Za ile można kupić mieszkanie 4-pokojowe w Ostrołęce??? takie do kompletnego remontu(jedynie z nowymi oknami no i ewentualnie drzwiami)

magddusia

Wpisów: 19
Dołączył: 15.03.2009
11-03-2010, 17:38
#1
Za ile można kupić mieszkanie 4-pokojowe w Ostrołęce??? takie do kompletnego remontu(jedynie z nowymi oknami no i ewentualnie drzwiami)
Gość napisał(a):Ja nie zapłaciłbym więcej niż 2500 PLN/m2 i za tyle można kupić, ale tzreba trochę poszukać bo rozsądnych sprzedających jak na lekarstwo, większość sprzedających- takie mam wrażenie myśli, że Ostrołęka to metropolia i piszą w ogloszeniach np. 3500 za m2, a jak przychodzi do transakcji i tak sprzedają za 2600 PLN, są również tacy co trzymają się swoich cen i nie moga sprzedać mieszkania przez ponad rok!No, ale to już ich problem

Gość

11-03-2010, 20:17
#2
Ja nie zapłaciłbym więcej niż 2500 PLN/m2 i za tyle można kupić, ale tzreba trochę poszukać bo rozsądnych sprzedających jak na lekarstwo, większość sprzedających- takie mam wrażenie myśli, że Ostrołęka to metropolia i piszą w ogloszeniach np. 3500 za m2, a jak przychodzi do transakcji i tak sprzedają za 2600 PLN, są również tacy co trzymają się swoich cen i nie moga sprzedać mieszkania przez ponad rok!No, ale to już ich problem
Gość napisał(a):nic dziwnego wszystko staniało jesli chodiz o budowlanke materiały też poszły w dół dziwne zeby mieszkania były drogie

Gość

18-03-2010, 22:45
#3
nic dziwnego wszystko staniało jesli chodiz o budowlanke materiały też poszły w dół dziwne zeby mieszkania były drogie
Gość napisał(a):Czy ktoś bierze pod uwagę piętro i dzielnice ? Moim zdaniem od tego też zależy cena.

Gość

19-03-2010, 08:38
#4
Czy ktoś bierze pod uwagę piętro i dzielnice ? Moim zdaniem od tego też zależy cena.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja nie zapłaciłbym więcej niż 2500 PLN/m2 i za tyle można kupić, ale tzreba trochę poszukać bo rozsądnych sprzedających jak na lekarstwo, większość sprzedających- takie mam wrażenie myśli, że Ostrołęka to metropolia i piszą w ogloszeniach np. 3500 za m2, a jak przychodzi do transakcji i tak sprzedają za 2600 PLN, są również tacy co trzymają się swoich cen i nie moga sprzedać mieszkania przez ponad rok!No, ale to już ich problem[/quote]czytaj ze zrozumieniem...chodzi o mieszkanie do remontu i tu się  zgodzę ,że 2.500PLN\m2, ale mieszkanie z urządzoną łazienką , kuchnią , nowymi drzwiami wewnętrznymi , oknami itp trzeba wyłożyć od3.200do 3.600i jeszcze jedno w metropolii m2 kosztuje od 7.500PLN w górę...  co do rozsądnych sprzedających  to dobrze by było ,żeby  ci kupujący tez nie grzeszyli rozsądkiem , a nie po zakupie suszyli zęby i napinali klaty mówiąc na jakich to frajerów trafili....

Gość

19-03-2010, 09:14
#5
[quote=Gość]Ja nie zapłaciłbym więcej niż 2500 PLN/m2 i za tyle można kupić, ale tzreba trochę poszukać bo rozsądnych sprzedających jak na lekarstwo, większość sprzedających- takie mam wrażenie myśli, że Ostrołęka to metropolia i piszą w ogloszeniach np. 3500 za m2, a jak przychodzi do transakcji i tak sprzedają za 2600 PLN, są również tacy co trzymają się swoich cen i nie moga sprzedać mieszkania przez ponad rok!No, ale to już ich problem[/quote]czytaj ze zrozumieniem...chodzi o mieszkanie do remontu i tu się  zgodzę ,że 2.500PLN\m2, ale mieszkanie z urządzoną łazienką , kuchnią , nowymi drzwiami wewnętrznymi , oknami itp trzeba wyłożyć od3.200do 3.600i jeszcze jedno w metropolii m2 kosztuje od 7.500PLN w górę...  co do rozsądnych sprzedających  to dobrze by było ,żeby  ci kupujący tez nie grzeszyli rozsądkiem , a nie po zakupie suszyli zęby i napinali klaty mówiąc na jakich to frajerów trafili....
Gość napisał(a):chyba lepiej zeby grzeszyli tym rozsadkiem...

Gość

19-03-2010, 09:43
#6
chyba lepiej zeby grzeszyli tym rozsadkiem...
Gość napisał(a):[quote=Gość]chyba lepiej zeby grzeszyli tym rozsadkiem...[/quote]Oczywiście masz rację

Gość

19-03-2010, 17:25
#7
[quote=Gość]chyba lepiej zeby grzeszyli tym rozsadkiem...[/quote]Oczywiście masz rację
Gość napisał(a):Myślę że około 280.000zł - zależy w jakiej okolicy.

Gość

20-03-2010, 23:19
#8
Myślę że około 280.000zł - zależy w jakiej okolicy.
Gość napisał(a):Wg mnie cena 280 000 to lekki żart, wszystko zalezy od metrażu, lokalizacji, ale jeśli mieszkanie jest do kompletnego remontu, w starym bloku to ok 2500 za metr, jesli jest to cos wiecej to cena moze rosnac ale nie wiecej niz 3500 za m2, za taka cene mieszkanie powinno byc juz super wyremontowane i w oczywiscie w dobrym guscie tak, aby mozna bylo sie juz wprowadzac, za wyzsza cene  fajnie wyremontowane mieszkanie w Ostrołęce kupi kto kto jest naiwny i da sie naciagnać

Gość

22-03-2010, 10:30
#9
Wg mnie cena 280 000 to lekki żart, wszystko zalezy od metrażu, lokalizacji, ale jeśli mieszkanie jest do kompletnego remontu, w starym bloku to ok 2500 za metr, jesli jest to cos wiecej to cena moze rosnac ale nie wiecej niz 3500 za m2, za taka cene mieszkanie powinno byc juz super wyremontowane i w oczywiscie w dobrym guscie tak, aby mozna bylo sie juz wprowadzac, za wyzsza cene  fajnie wyremontowane mieszkanie w Ostrołęce kupi kto kto jest naiwny i da sie naciagnać
Gość napisał(a):Uważam podobnie w płycie od 3.000zł, w pustaku od 3.800zł - ale wszystko oczywiście zależy od stanu mieszkania. Znajomi za ekstra mieszkanie zapłacili 4.450 za metr w Ostrołęce na Madalińskiego. A obecnie jest ogłosznie po 5.000zł za metr do małej negocjacji.

Gość

13-04-2010, 22:42
#10
Uważam podobnie w płycie od 3.000zł, w pustaku od 3.800zł - ale wszystko oczywiście zależy od stanu mieszkania. Znajomi za ekstra mieszkanie zapłacili 4.450 za metr w Ostrołęce na Madalińskiego. A obecnie jest ogłosznie po 5.000zł za metr do małej negocjacji.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Uważam podobnie w płycie od 3.000zł, w pustaku od 3.800zł - ale wszystko oczywiście zależy od stanu mieszkania. Znajomi za ekstra mieszkanie zapłacili 4.450 za metr w Ostrołęce na Madalińskiego. A obecnie jest ogłosznie po 5.000zł za metr do małej negocjacji. [/quote]hahaha dobre {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-04-2010, 11:55
#11
[quote=Gość]Uważam podobnie w płycie od 3.000zł, w pustaku od 3.800zł - ale wszystko oczywiście zależy od stanu mieszkania. Znajomi za ekstra mieszkanie zapłacili 4.450 za metr w Ostrołęce na Madalińskiego. A obecnie jest ogłosznie po 5.000zł za metr do małej negocjacji. [/quote]hahaha dobre {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Na Madalińskiego buhahaha  

Gość

14-04-2010, 14:25
#12
Na Madalińskiego buhahaha  
Gość napisał(a):Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę

Gość

14-04-2010, 16:16
#13
Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę
Gość napisał(a):w warszawie można juz w nowym bud kupic mieszkanie po 4500zl a w ostrołece to ceny w starym bud ok 2800 w nowym to do 3500zl materialy tanieja a za mieszkania ida w gore cos chyba nie tak wystarczy popatrzeec na agromasz w nowym budownictwie chca po 3200 do 3800 a w tych starych plytach za takie pieniadze :) powodzenia ja kupilem mieszkanie za 125 tys 48m2 do remontu i za 12 tys urzadzilem po swojemu wiec ludzie powagi to jest rozsadna cena

Gość

15-04-2010, 15:47
#14
w warszawie można juz w nowym bud kupic mieszkanie po 4500zl a w ostrołece to ceny w starym bud ok 2800 w nowym to do 3500zl materialy tanieja a za mieszkania ida w gore cos chyba nie tak wystarczy popatrzeec na agromasz w nowym budownictwie chca po 3200 do 3800 a w tych starych plytach za takie pieniadze :) powodzenia ja kupilem mieszkanie za 125 tys 48m2 do remontu i za 12 tys urzadzilem po swojemu wiec ludzie powagi to jest rozsadna cena
Gość napisał(a):[quote=Gość]w warszawie można juz w nowym bud kupic mieszkanie po 4500zl a w ostrołece to ceny w starym bud ok 2800 w nowym to do 3500zl materialy tanieja a za mieszkania ida w gore cos chyba nie tak wystarczy popatrzeec na agromasz w nowym budownictwie chca po 3200 do 3800 a w tych starych plytach za takie pieniadze :) powodzenia ja kupilem mieszkanie za 125 tys 48m2 do remontu i za 12 tys urzadzilem po swojemu wiec ludzie powagi to jest rozsadna cena [/quote]A stado karaluchów gratis!!! Bo żeby ich nie mieć trzeba zapłacić więcej:- ))

Gość

15-04-2010, 16:03
#15
[quote=Gość]w warszawie można juz w nowym bud kupic mieszkanie po 4500zl a w ostrołece to ceny w starym bud ok 2800 w nowym to do 3500zl materialy tanieja a za mieszkania ida w gore cos chyba nie tak wystarczy popatrzeec na agromasz w nowym budownictwie chca po 3200 do 3800 a w tych starych plytach za takie pieniadze :) powodzenia ja kupilem mieszkanie za 125 tys 48m2 do remontu i za 12 tys urzadzilem po swojemu wiec ludzie powagi to jest rozsadna cena [/quote]A stado karaluchów gratis!!! Bo żeby ich nie mieć trzeba zapłacić więcej:- ))
Gość napisał(a):[quote=Gość]Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę [/quote]Za tyle możesz kupić piwnicę {diabelek} lub garaż{gafa}

Gość

15-04-2010, 16:05
#16
[quote=Gość]Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę [/quote]Za tyle możesz kupić piwnicę {diabelek} lub garaż{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę [/quote]Za tyle możesz kupić piwnicę {diabelek} lub garaż{gafa} [/quote]taaaa jasne...!!! kupiles mieszkanie drogo to sobie tak tlumacz{diabelek}{diabelek}{diabelek} żal ci ze ludzie kupuja po rozsadnych cenach a ty dales sie tak w konia zrobic{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

15-04-2010, 17:25
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Cena 280 000 to chyba pomyłka. Za taką sumę lepiej dom postawić i mieć sąsiadów za płotem a nie za ścianą. Myślę że realna cena to okolice 3000 za metr.  Mieszkanie już po remoncie. Wchodzimy na gotowe. A mieszkanie do remontu...? 2000 za metr ale chyba też trzeba brać pod uwagę okolicę [/quote]Za tyle możesz kupić piwnicę {diabelek} lub garaż{gafa} [/quote]taaaa jasne...!!! kupiles mieszkanie drogo to sobie tak tlumacz{diabelek}{diabelek}{diabelek} żal ci ze ludzie kupuja po rozsadnych cenach a ty dales sie tak w konia zrobic{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Ja kupiłem do zamieszkania 49,30m za 150tyś. Goworowska, blok z pustaka, moim zdaniem dobra cena{ok}

Gość

15-04-2010, 22:20
#18
Ja kupiłem do zamieszkania 49,30m za 150tyś. Goworowska, blok z pustaka, moim zdaniem dobra cena{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja kupiłem do zamieszkania 49,30m za 150tyś. Goworowska, blok z pustaka, moim zdaniem dobra cena{ok} [/quote]Myślę że cena dobra i lokalizacja również

Gość

16-04-2010, 09:20
#19
[quote=Gość]Ja kupiłem do zamieszkania 49,30m za 150tyś. Goworowska, blok z pustaka, moim zdaniem dobra cena{ok} [/quote]Myślę że cena dobra i lokalizacja również
Gość napisał(a):jeśli jakiś geniusz chce kupić garaż lub piwnicę za 280tyś  to powodzenia w wywalaniu pieniędzy. Za taką sumę wprowadzasz się już do gotowego domu. Wszystkie instalacje, podłogi, tynki itp już gotowe. Zgodzę się z tym że za dobra lokalizację i ciszę za ścianami warto dopłacić.  

Gość

18-04-2010, 22:23
#20
jeśli jakiś geniusz chce kupić garaż lub piwnicę za 280tyś  to powodzenia w wywalaniu pieniędzy. Za taką sumę wprowadzasz się już do gotowego domu. Wszystkie instalacje, podłogi, tynki itp już gotowe. Zgodzę się z tym że za dobra lokalizację i ciszę za ścianami warto dopłacić.  

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów