szkoła rodzenia

Założony przez egna
strony: 1
egna napisał(a):czy szkoła rodzenia przy starym szpitalu jest tam nadal mimo przeniesienia szpitala.Gdzie jeszcze w ostrołece są szkoły rodzenia poprooszę namiary jeśli ktoś ma

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
08-03-2010, 17:14
#1
czy szkoła rodzenia przy starym szpitalu jest tam nadal mimo przeniesienia szpitala.Gdzie jeszcze w ostrołece są szkoły rodzenia poprooszę namiary jeśli ktoś ma
Gość napisał(a):szkola rodzenia jest w starym szpitalu. Jest także szkoła rodzenia w przychodni w wojciechowicach,,telefon606420126

Gość

09-03-2010, 20:05
#2
szkola rodzenia jest w starym szpitalu. Jest także szkoła rodzenia w przychodni w wojciechowicach,,telefon606420126
Gość napisał(a):Hej! jestem w 24 tc i zastanawiam się nad udziałem w szkole rodzenia... możecie napisać coś o tych zajęciach? a może polecicie jakąś (z tego co wiem są 2) szkołę rodzenia w Ostrołęce(z tego co wiem są 2)? Czy waszym zdaniem takie zajęcia są przydatne w trakcie porrodu? (to moja 1 ciąża)

Gość

20-11-2010, 23:47
#3
Hej! jestem w 24 tc i zastanawiam się nad udziałem w szkole rodzenia... możecie napisać coś o tych zajęciach? a może polecicie jakąś (z tego co wiem są 2) szkołę rodzenia w Ostrołęce(z tego co wiem są 2)? Czy waszym zdaniem takie zajęcia są przydatne w trakcie porrodu? (to moja 1 ciąża)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej! jestem w 24 tc i zastanawiam się nad udziałem w szkole rodzenia... możecie napisać coś o tych zajęciach? a może polecicie jakąś (z tego co wiem są 2) szkołę rodzenia w Ostrołęce(z tego co wiem są 2)? Czy waszym zdaniem takie zajęcia są przydatne w trakcie porrodu? (to moja 1 ciąża) [/quote]Hej!!!ja co prawda do szkoły rodzenia(tej przy starym szpitalu) chodziłam ponad 2 lata temu,ale mogę powiedzieć że mi te zajęcie dużo dały - przygotowanie do porodu i nauka pielęgnacji maleństwa

Gość

21-11-2010, 00:27
#4
[quote=Gość]Hej! jestem w 24 tc i zastanawiam się nad udziałem w szkole rodzenia... możecie napisać coś o tych zajęciach? a może polecicie jakąś (z tego co wiem są 2) szkołę rodzenia w Ostrołęce(z tego co wiem są 2)? Czy waszym zdaniem takie zajęcia są przydatne w trakcie porrodu? (to moja 1 ciąża) [/quote]Hej!!!ja co prawda do szkoły rodzenia(tej przy starym szpitalu) chodziłam ponad 2 lata temu,ale mogę powiedzieć że mi te zajęcie dużo dały - przygotowanie do porodu i nauka pielęgnacji maleństwa
Gość napisał(a):Witam! Mam ogromną proźbę czy moglibyście podać numer telefonu do szkoły rodzenia (tej przy szpitalu) dzwoniłam kilkakrotnie na numery tel podane na stronie internetowej szpitala, jednak nikt nie odbiera... z góry dziękuję za pomoc!

Gość

10-12-2010, 12:02
#5
Witam! Mam ogromną proźbę czy moglibyście podać numer telefonu do szkoły rodzenia (tej przy szpitalu) dzwoniłam kilkakrotnie na numery tel podane na stronie internetowej szpitala, jednak nikt nie odbiera... z góry dziękuję za pomoc!

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów