zespół "Jak wiatr"

Założony przez kashmir13
strony: 1
kashmir13 napisał(a):czy ktos słyszal na żywojak brzmi?głównie chodzi mi o to jak sie prezentuja na weselu?a może ktos zna innż godną polecenia kapelę weselną, która umie zagrac nie tylko dicso polo, ale tez cos bardziej skomplikowanego :]

kashmir13

Wpisów: 1
Dołączył: 28.02.2010
03-03-2010, 19:23
#1
czy ktos słyszal na żywojak brzmi?głównie chodzi mi o to jak sie prezentuja na weselu?a może ktos zna innż godną polecenia kapelę weselną, która umie zagrac nie tylko dicso polo, ale tez cos bardziej skomplikowanego :]
Gość napisał(a):zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszalPorażka

Gość

03-03-2010, 19:51
#2
zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszalPorażka
Gość napisał(a):Nikt ich nie chce to sie chwalą. na żywo :)

Gość

03-03-2010, 20:48
#3
Nikt ich nie chce to sie chwalą. na żywo :)
Gość napisał(a):Jestem przedstawicielem zespołu "Jak Wiatr" i... jest mi trochę przykro, że ktoś tak lekkomyślnie posądza nas o to, że "zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszal"... Jeśli ktoś  nawet tak już zrobił, to wcale jeszcze nie oznacza, że tak postępują wszyscy, Szanowna/y Pani/e...Zespół "Jak Wiatr" wszystkich zainteresowanych zawsze serdecznie zaprasza na swoje próby i to jest najlepszy sposób, aby poznać osobiście (przynajmniej w zarysie) to, co sobą prezentujemy - jako zespół. Pozdrawiam serdecznie.Mirek Młynarczyk

Gość

03-03-2010, 21:01
#4
Jestem przedstawicielem zespołu "Jak Wiatr" i... jest mi trochę przykro, że ktoś tak lekkomyślnie posądza nas o to, że "zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszal"... Jeśli ktoś  nawet tak już zrobił, to wcale jeszcze nie oznacza, że tak postępują wszyscy, Szanowna/y Pani/e...Zespół "Jak Wiatr" wszystkich zainteresowanych zawsze serdecznie zaprasza na swoje próby i to jest najlepszy sposób, aby poznać osobiście (przynajmniej w zarysie) to, co sobą prezentujemy - jako zespół. Pozdrawiam serdecznie.Mirek Młynarczyk
Gość napisał(a):grali na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z prowadzenia zabaw jak i muzyki, także z czystym sumieniem polecamy ten zespół zarówno młodym jak i starszym pokoleniom{mruga}Ania i Zbyszek

Gość

03-03-2010, 21:16
#5
grali na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z prowadzenia zabaw jak i muzyki, także z czystym sumieniem polecamy ten zespół zarówno młodym jak i starszym pokoleniom{mruga}Ania i Zbyszek
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jestem przedstawicielem zespołu "Jak Wiatr" i... jest mi trochę przykro, że ktoś tak lekkomyślnie posądza nas o to, że "zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszal"... Jeśli ktoś  nawet tak już zrobił, to wcale jeszcze nie oznacza, że tak postępują wszyscy, Szanowna/y Pani/e...Zespół "Jak Wiatr" wszystkich zainteresowanych zawsze serdecznie zaprasza na swoje próby i to jest najlepszy sposób, aby poznać osobiście (przynajmniej w zarysie) to, co sobą prezentujemy - jako zespół. Pozdrawiam serdecznie.Mirek Młynarczyk[/quote]WitamJa osobiście byłem na weselu w sierpniu 2009 jak graliście. Wg mnie w muzyce brak życia. Brak poweru. Fajne kawałki ale brakuje utworów rozkręcających impreze. Mysle że na probie nic lepszego bym nie usłyszał.Pozdrowionka

Gość

03-03-2010, 23:10
#6
[quote=Gość]Jestem przedstawicielem zespołu "Jak Wiatr" i... jest mi trochę przykro, że ktoś tak lekkomyślnie posądza nas o to, że "zespół sam siebie pyta czy ktoś slyszal"... Jeśli ktoś  nawet tak już zrobił, to wcale jeszcze nie oznacza, że tak postępują wszyscy, Szanowna/y Pani/e...Zespół "Jak Wiatr" wszystkich zainteresowanych zawsze serdecznie zaprasza na swoje próby i to jest najlepszy sposób, aby poznać osobiście (przynajmniej w zarysie) to, co sobą prezentujemy - jako zespół. Pozdrawiam serdecznie.Mirek Młynarczyk[/quote]WitamJa osobiście byłem na weselu w sierpniu 2009 jak graliście. Wg mnie w muzyce brak życia. Brak poweru. Fajne kawałki ale brakuje utworów rozkręcających impreze. Mysle że na probie nic lepszego bym nie usłyszał.Pozdrowionka
Gość napisał(a):[quote=Gość]grali na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z prowadzenia zabaw jak i muzyki, także z czystym sumieniem polecamy ten zespół zarówno młodym jak i starszym pokoleniom{mruga}Ania i Zbyszek[/quote]Aniu ze Zbyszkiem podajcie nr telefonu do siebie. Chciałabym pogadać o tym zespole.

Gość

03-03-2010, 23:18
#7
[quote=Gość]grali na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z prowadzenia zabaw jak i muzyki, także z czystym sumieniem polecamy ten zespół zarówno młodym jak i starszym pokoleniom{mruga}Ania i Zbyszek[/quote]Aniu ze Zbyszkiem podajcie nr telefonu do siebie. Chciałabym pogadać o tym zespole.
Gość napisał(a):anniaa_83@wp.plJeśli będziemy mogli to chętnie pomożemy

Gość

03-03-2010, 23:37
#8
anniaa_83@wp.plJeśli będziemy mogli to chętnie pomożemy
Gość napisał(a):Zespół "Jak Wiatr" jest stosunkowo "młodym" zespołem i pierwszy raz grał na weselu 10 października 2009r. (u Agnieszki i Seweryna), zatem nie mógł Pan (?) nas  słuchać w s i e r p n i u 2009 r. To po pierwsze... Po drugie - nasz zespół z założenia nastawiony jest raczej na "ambitniejsze kawałki" (choć jako zespół weselny - nie gardzimy disco-polo i muzyką biesiadną) i swoją propozycję adresujemy do ludzi mających szersze upodobania muzyczne. Zespół "Jak Wiatr" zdecydowanie nie jest dla ludzi ograniczających się tylko do słuchania i tańczenia przy disco-polo!!!Na nasze szczęście stąpają po tej ziemi młodzi ludzie, którzy myślą podobnie. I dla nich chcemy grać...Pozdrawiam.Mirek M.

Gość

04-03-2010, 00:14
#9
Zespół "Jak Wiatr" jest stosunkowo "młodym" zespołem i pierwszy raz grał na weselu 10 października 2009r. (u Agnieszki i Seweryna), zatem nie mógł Pan (?) nas  słuchać w s i e r p n i u 2009 r. To po pierwsze... Po drugie - nasz zespół z założenia nastawiony jest raczej na "ambitniejsze kawałki" (choć jako zespół weselny - nie gardzimy disco-polo i muzyką biesiadną) i swoją propozycję adresujemy do ludzi mających szersze upodobania muzyczne. Zespół "Jak Wiatr" zdecydowanie nie jest dla ludzi ograniczających się tylko do słuchania i tańczenia przy disco-polo!!!Na nasze szczęście stąpają po tej ziemi młodzi ludzie, którzy myślą podobnie. I dla nich chcemy grać...Pozdrawiam.Mirek M.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zespół "Jak Wiatr" jest stosunkowo "młodym" zespołem i pierwszy raz grał na weselu 10 października 2009r. (u Agnieszki i Seweryna), zatem nie mógł Pan (?) nas  słuchać w s i e r p n i u 2009 r. To po pierwsze... Po drugie - nasz zespół z założenia nastawiony jest raczej na "ambitniejsze kawałki" (choć jako zespół weselny - nie gardzimy disco-polo i muzyką biesiadną) i swoją propozycję adresujemy do ludzi mających szersze upodobania muzyczne. Zespół "Jak Wiatr" zdecydowanie nie jest dla ludzi ograniczających się tylko do słuchania i tańczenia przy disco-polo!!!Na nasze szczęście stąpają po tej ziemi młodzi ludzie, którzy myślą podobnie. I dla nich chcemy grać...Pozdrawiam.Mirek M. [/quote]TAK TRZYMAJ. NA TYM FORUM KAZDY DOBRY ZESPÓŁ KONKURENCJA OPLUJE

Gość

04-03-2010, 16:26
#10
[quote=Gość]Zespół "Jak Wiatr" jest stosunkowo "młodym" zespołem i pierwszy raz grał na weselu 10 października 2009r. (u Agnieszki i Seweryna), zatem nie mógł Pan (?) nas  słuchać w s i e r p n i u 2009 r. To po pierwsze... Po drugie - nasz zespół z założenia nastawiony jest raczej na "ambitniejsze kawałki" (choć jako zespół weselny - nie gardzimy disco-polo i muzyką biesiadną) i swoją propozycję adresujemy do ludzi mających szersze upodobania muzyczne. Zespół "Jak Wiatr" zdecydowanie nie jest dla ludzi ograniczających się tylko do słuchania i tańczenia przy disco-polo!!!Na nasze szczęście stąpają po tej ziemi młodzi ludzie, którzy myślą podobnie. I dla nich chcemy grać...Pozdrawiam.Mirek M. [/quote]TAK TRZYMAJ. NA TYM FORUM KAZDY DOBRY ZESPÓŁ KONKURENCJA OPLUJE
Gość napisał(a):dzięki za odzew - to ja pytalam o zespol (dla jasności)do zespołu- fajna stronka...to ona mnie zainteresowalapozdrowienia

Gość

07-05-2010, 20:06
#11
dzięki za odzew - to ja pytalam o zespol (dla jasności)do zespołu- fajna stronka...to ona mnie zainteresowalapozdrowienia
Gość napisał(a):Dziękujemy...Pozdrawiam.Mirek M.

Gość

09-05-2010, 18:13
#12
Dziękujemy...Pozdrawiam.Mirek M.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów