Zespół Remont z Różana

Założony przez florencja8
strony: 1 2 dalej
florencja8 napisał(a):Szukam osób u których grał ww. zespół i które udostępniłyby mi płytę z ich nagraniem. Dzwoniłam do zespołu ale oni nie posiadają materiałów z wesel. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o kontakt na mój e-mail: florencja8@buziaczek.pl

florencja8

Wpisów: 3
Dołączył: 02.03.2010
02-03-2010, 23:53
#1
Szukam osób u których grał ww. zespół i które udostępniłyby mi płytę z ich nagraniem. Dzwoniłam do zespołu ale oni nie posiadają materiałów z wesel. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o kontakt na mój e-mail: florencja8@buziaczek.pl
Gość napisał(a):Bardzo chciałam aby ten zespół grał u mnie, niestety nie mieli wolnego terminu z tych który mi odpowiadał. Z materiałem pokazowym tez był problem, chociaż ja byłam przekonana, ale mój narzeczony był z daleka i nie miał zaufania. Byłam na Sylwestra w Hubusie jak grali. byłam na balu w gimnazjum 1 i na 2 weselach. Nakażdej z tych imprez było super i naprawde przednia zabawa, mimo iz na każdej sali była inna akustyka. Zespól fajnie prowadzi, co dla mnie było ważne nie spożywają alkoholu, mają świetne stroje (widziałam 2 zestawy). lider jest bardz OK. Zespół który wzięłam w ostateczności nie był zły, ale Remont byłby lepszy. Proponuje popytac sie o materiały wśród znajomych kamerzystów weselnych (chociaż ci mogą miec inne preferencje) albo w Hubusie.

Gość

03-03-2010, 19:56
#2
Bardzo chciałam aby ten zespół grał u mnie, niestety nie mieli wolnego terminu z tych który mi odpowiadał. Z materiałem pokazowym tez był problem, chociaż ja byłam przekonana, ale mój narzeczony był z daleka i nie miał zaufania. Byłam na Sylwestra w Hubusie jak grali. byłam na balu w gimnazjum 1 i na 2 weselach. Nakażdej z tych imprez było super i naprawde przednia zabawa, mimo iz na każdej sali była inna akustyka. Zespól fajnie prowadzi, co dla mnie było ważne nie spożywają alkoholu, mają świetne stroje (widziałam 2 zestawy). lider jest bardz OK. Zespół który wzięłam w ostateczności nie był zły, ale Remont byłby lepszy. Proponuje popytac sie o materiały wśród znajomych kamerzystów weselnych (chociaż ci mogą miec inne preferencje) albo w Hubusie.
Gość napisał(a):hahaha.......może jeszcze sztuczki kuglarskie robili ku uciesze gawiedzi. Przebierali się...haha. Lider...hahaA jeśli ktoś nie pije, to znaczy że podpie..dala

Gość

03-03-2010, 21:00
#3
hahaha.......może jeszcze sztuczki kuglarskie robili ku uciesze gawiedzi. Przebierali się...haha. Lider...hahaA jeśli ktoś nie pije, to znaczy że podpie..dala
Gość napisał(a):Zespol Remont gral 16 lat temu u mnie na moim weselu. Fajnie bylo. Rok temu bawilismy sie razem z nimi u mojej siostry na weselu. Niestety juz tak fajnie nie bylo. Inny sklad. Tylko lider z siostrą Ci sami. Reszta to juz nieznajome buzki. Nie ujmując im myślę że obecnie są lepsze zespoly.Jola

Gość

03-03-2010, 23:28
#4
Zespol Remont gral 16 lat temu u mnie na moim weselu. Fajnie bylo. Rok temu bawilismy sie razem z nimi u mojej siostry na weselu. Niestety juz tak fajnie nie bylo. Inny sklad. Tylko lider z siostrą Ci sami. Reszta to juz nieznajome buzki. Nie ujmując im myślę że obecnie są lepsze zespoly.Jola
Gość napisał(a):Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8

Gość

04-03-2010, 23:25
#5
Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp

Gość

05-03-2010, 11:22
#6
[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]U mnie w tym roku gra REMONT i jestem zadowolona. Materiał widziałam u kolezanki bo oni faktycznie nie posiadaja. Byłam tez na weselu jak grali. Ja polecam ale to kwestia gustu.

Gość

05-03-2010, 11:25
#7
[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]U mnie w tym roku gra REMONT i jestem zadowolona. Materiał widziałam u kolezanki bo oni faktycznie nie posiadaja. Byłam tez na weselu jak grali. Ja polecam ale to kwestia gustu.
Gość napisał(a):Witaj Florencja. proponuje nie sugerowac się opiniami z foru bo tutaj nie ma obiektywizmu. Przejrzyj wcześniejszy temat ZESPÓŁ NA WESELE i zobacz jak zespoły sie nawzajem opluwają. Ktoś napisał że popytaj u kamerzystów i to chyba najlepsze wyjście. Nie znam zespołu Remont ale wiem, że materiał na płytce można zrobic cudnie, a rzeczywistosc będzie inna. Pozdrawiam.

Gość

05-03-2010, 11:28
#8
Witaj Florencja. proponuje nie sugerowac się opiniami z foru bo tutaj nie ma obiektywizmu. Przejrzyj wcześniejszy temat ZESPÓŁ NA WESELE i zobacz jak zespoły sie nawzajem opluwają. Ktoś napisał że popytaj u kamerzystów i to chyba najlepsze wyjście. Nie znam zespołu Remont ale wiem, że materiał na płytce można zrobic cudnie, a rzeczywistosc będzie inna. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam!

Gość

05-03-2010, 17:33
#9
[quote=Gość][quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc

Gość

05-03-2010, 20:20
#10
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jolu , a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}

Gość

05-03-2010, 21:58
#11
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Jolu , a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]

Gość

05-08-2010, 11:14
#12
[quote=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]
Gość napisał(a):Ostatnio byłam na weselu gdzie grał Zespół "Klezmersi" całkiem fajnie grali.{tak}

Gość

05-08-2010, 11:47
#13
Ostatnio byłam na weselu gdzie grał Zespół "Klezmersi" całkiem fajnie grali.{tak}
Gość napisał(a):U mnie grał Remont , są super! Zdecydowanie polecam!!!{usmiech}

Gość

05-08-2010, 15:48
#14
U mnie grał Remont , są super! Zdecydowanie polecam!!!{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}[/quote]nie graja z pleyboya a z czego jesli sie nie znasz nie wypowiadaj sie chyba ze jestes członkiem tego zespolu na żywo grają tylko i wyłacznie zespoły w pełnym składzie tzn perka gitara jedna i druga klawisze tyle pozostała czesc kapel to pleyboy i taka jest prawda a niejednokrotnie nawet kapele w pełnym składzie pokusza sie o granie z odtwarzacza nie mówie ze cała noc ale po oczepinach czemu nie jak goscie troche wstawieni wiec nie pie.........ol ze arion gra na zywo bo mnie rozsmieszasz

Gość

06-08-2010, 09:29
#15
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}[/quote]nie graja z pleyboya a z czego jesli sie nie znasz nie wypowiadaj sie chyba ze jestes członkiem tego zespolu na żywo grają tylko i wyłacznie zespoły w pełnym składzie tzn perka gitara jedna i druga klawisze tyle pozostała czesc kapel to pleyboy i taka jest prawda a niejednokrotnie nawet kapele w pełnym składzie pokusza sie o granie z odtwarzacza nie mówie ze cała noc ale po oczepinach czemu nie jak goscie troche wstawieni wiec nie pie.........ol ze arion gra na zywo bo mnie rozsmieszasz
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}[/quote]nie graja z pleyboya a z czego jesli sie nie znasz nie wypowiadaj sie chyba ze jestes członkiem tego zespolu na żywo grają tylko i wyłacznie zespoły w pełnym składzie tzn perka gitara jedna i druga klawisze tyle pozostała czesc kapel to pleyboy i taka jest prawda a niejednokrotnie nawet kapele w pełnym składzie pokusza sie o granie z odtwarzacza nie mówie ze cała noc ale po oczepinach czemu nie jak goscie troche wstawieni wiec nie pie.........ol ze arion gra na zywo bo mnie rozsmieszasz

Gość

06-08-2010, 09:29
#16
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Jolu, a jaki zespół byś poleciła z tych lepszych? florencja8[/quote]Skarabeusz, arion ,  klazmersi atest itp[/quote]FLORENCJA, byłam na weselu, gdzie grał zespół Remont - i tak jak już ktoś tu napisał - uważam, że są dobrzy, ale w dawniejszym składzie znacznie byli lepsi. Ja szczerze polecam wyżej wymieniony zespół ARION {ok} Pozostałych nie słyszałam, wiec się nie wypowiadam![/quote]Jeśli odpowiada ci pleybec to ARION może byc[/quote]ARION nie gra z playbacku {jezyk} Wiem to na 100% {jezyk}[/quote]nie graja z pleyboya a z czego jesli sie nie znasz nie wypowiadaj sie chyba ze jestes członkiem tego zespolu na żywo grają tylko i wyłacznie zespoły w pełnym składzie tzn perka gitara jedna i druga klawisze tyle pozostała czesc kapel to pleyboy i taka jest prawda a niejednokrotnie nawet kapele w pełnym składzie pokusza sie o granie z odtwarzacza nie mówie ze cała noc ale po oczepinach czemu nie jak goscie troche wstawieni wiec nie pie.........ol ze arion gra na zywo bo mnie rozsmieszasz
Gość napisał(a):[quote=Gość]U mnie grał Remont , są super! Zdecydowanie polecam!!!{usmiech} [/quote]Ja tez polecam. Grali u mnie w czerwcu. rewelacja. Zero alkoholu i chamstwa, fajowy repertuar, sam pozytyw.

Gość

06-08-2010, 13:58
#17
[quote=Gość]U mnie grał Remont , są super! Zdecydowanie polecam!!!{usmiech} [/quote]Ja tez polecam. Grali u mnie w czerwcu. rewelacja. Zero alkoholu i chamstwa, fajowy repertuar, sam pozytyw.
Gość napisał(a):U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno...

Gość

07-08-2010, 11:57
#18
U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno...
Gość napisał(a):[quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy...

Gość

08-08-2010, 08:28
#19
[quote=Gość]U mnie tez grali na weselu 15 lat temu, ale teraz to grają bo grają. Grali u siorki. Zero w nich życia, poweru. Może jakby z lufke wypili to by sie odblokowali a tak wesele na smutno... [/quote]Też mi sie wydaje że jakies takie są smutasy...
Gość napisał(a):A dla mni e bomba. Bawili gości ze ho, ho    Ja jako gosc byłem zadowolony, moje towarzystwo też

Gość

09-08-2010, 09:52
#20
A dla mni e bomba. Bawili gości ze ho, ho    Ja jako gosc byłem zadowolony, moje towarzystwo też

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów